Pridať komentár

Príspevok, na ktorý odpovedáte

RE: To je ale utrpení (Ubuntu 18.04.1) 25.11.2018 | 15:27
WlaSaTy   Návštevník

Fedora 29 bola vydaná približne pol roka po Ubuntu 18.04, takže bude mať asi novší kernel ako to Ubuntu. Presnejšie povedané, ak si v tom Ubuntu nenahodil ten hwe kernel.

Prečo ti blbne myš, to je dobrá otázka. Ak sa ti schová do rohu v len procese vypnutia počítača, tak si myslím že si to ani nevšimneš. Ak by ale blbla pri mobile so zapnutým BT alebo WiFi, tak to vyzerá na preťažené pásmo 2.4GHz.

Pri inštalácii sa rozbaľujú balíky na disk. A ak disk stíha z prehľadom, tak je pochopiteľné a žiadúce aby ho CPU kŕmilo na plno. Nerozumiem prečo by ti také niečo vadilo.

Ohľadne toho videnia len prvého NVMe disku. Inštalátor ponúkne prácu s prvým diskom. Ak chceš inštalovať na iný disk, tak si musíš vybrať iný disk. Spravil si tak? Ja len či je to naozaj chyba.

Ohľadne tvojej poznámky že Linus pridal podporu pre nejaký čínsky procesor. Vedel by si tú informáciu rozviesť? Linus je na zaslúženej dovolenke, a nezdá sa mi že by i5-8500 bol čínsky procesor. Ale rád sa niečo nové naučím, napríklad o tom aké čínske procesory si už naživo videl, alebo mal v rukách. Kľudne, pokračuj, možno to neskôr dá niekomu zmysel.

9 + 8 plus tisíc (číslom)

Maximálna veľkosť je: 2,0 MB