Pridať komentár

Príspevok, na ktorý odpovedáte

RE: To je ale utrpení (Ubuntu 18.04.1) 26.11.2018 | 08:51
WlaSaTy   Návštevník

Možno som blbý keď si myslím že IntelliMouse je aj bezrôtová aj keď si o nej nehovoril či ju máš drôtovú. Ale skôr bude problém v tvojom vyjadrovaní. Takú chybu, ako opisuješ, som zažil pri bezdrôtových myšiach ak ich rušil BT s tou efektívnou rušičkou zvanou frequency hooping. A pri drôtových, len ak mali natrhnutý kábel alebo mali nastavené nezmyselné uspávanie. Predpokladám, že vo výstupe z dmesg máš alebo nemáš informácie o odpájaní a pripájaní tej myši.

Takže ak chceš riešiť tú myš, tak sa chovaj ako dospelý človek, a nie ako autistiké decko čo si myslí že mu musí každý rozumieť aj keď schválne zatajuje dôležité fakty.

Ohľadne toho NVMe, inštalátor Ubuntu zvykne bez problémov zobrazovať všetky disky ktoré našiel. Ak ich našiel. Niekedy, s malou pravdepodobnosťou ich nenájde. Či už kvôli tomu, že je ten schovaný disk na príliš novom radiči, alebo ho nenapadne že by mal ten radič viac obsadených kanálov ako 1.

Rozmýšľal som že si to nasimulujem, ale mal som k dispozícii len emulátor v ktorom NVMe nefunguje. Ale, nemyslím si že by to malo iný význam ako skontrolovať či niekto zas nezatajil nejakú dôležitú vec.

42 / 7 plus tisíc (číslom)

Maximálna veľkosť je: 2,0 MB