Pridať komentár

Príspevok, na ktorý odpovedáte

RE: Som idiot, ktorý nedokáže nainštalovať ani TOR Browser alebo je chyba v niečom inom? 14.01.2019 | 20:01
Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

Ja viem na čo WlaSaTy naráža, ale nič z toho sa nedá uskutočniť, ak po tebe niekto nejde.

1.) Áno aj autority dokážu cuknúť ak ide o štátny záujem a môžu ti podvrhnúť sfalšovanú IP. Zas to neurobia len tak, ale fakt ti už musí vyššia moc šľapať na päty.

Tor ide defaultne cez tri nody a pokiaľ po tebe nejde Interpol, zas sledovaniu našimi, alebo amerckými tajnými službami skončí v čiernej diere. Osobne používam exit node z Ruska a tam už majú všetci naši smolu. (Heh ako sa smejem, ako v správach kecajú o útokoch z Ruska.) Proste to jebnem cez Čínu, Južnú Amerikuu a Rusko, mno a samozrejme mi amerikoeurópania môžu fúkať do trubky.

WlaSaTy proste spája veci ktoré nie sú kompatbilné. Ja chcem slobodu a TOR mi ju dosť dobre zabezpečí. Ak budem robiť svinstvo, tak je dosť možné, že aj Číňania a Rusy vydajú informácie, ale to už musí byť fakt celosvetová akcia typu Silk Road.

Okrem iného ani toto všetko nestačilo a museli spraviť obrovskú kampaň aby z "Dread Pirate" spravilu sviňu a natočili všetko obyvateľstvo voči nemu. Väčšina z toho čo prešlo médiami na súde nikdy nepadla ako obžaloba, ale to nevadí, už mali popredu odsúdeného. Nech si každý urobí svoj názor ako to celé prebiehalo a ako boli protiústavne získane dôkazy. Naprv si treba celý prípad naštudovať a potom z neho robiť závery. Samozrejme v tom nehral úlohu len TOR, ale hlavne nelegálne ušité aktivity amerických špionážnych úradov. Je to veľmi zaujímavý príbeh, odporúčam si to pozrieť, keď niekto bude tvrdiť, že tu niekde na svete máme demokraciu.

Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
4 + 5 plus tisíc (číslom)

Maximálna veľkosť je: 2,0 MB