Pridať komentár

Príspevok, na ktorý odpovedáte

RE: Ideme na to "Reborn LinuxOS" 19.06.2019 | 11:18
WlaSaTy   Návštevník

Síce neviem čo má spoločného tento tvoj príspevok s Bedňovým názorom na testovanie WSL druhej generácie, ale nevadí.

Legislatívne bolo registrované partnerstvo v minulosti umožnené aj medzi pármi rovnakého pohlavia, a využívali to stabilné páry. Pri nestabilných pároch to nemalo význam, a stále je jedno akej sú tie nestabilné páry orientácie. Aj teraz sa riešia morálne priestupky keď si to dvaja na tvrdo rozdajú opretí/opretý/opreté napríklad v parku, alebo o školu či o kostol. Takýto typ chovania naozaj nezávisí od orientácie.

Ak si to nezažil, tak to neznamená že je to nemožné alebo že by to bola konšpirácia. Po mojom učiteľovi na základke dedil (nazvime to po starom) jeho druh, v časoch keď už bolo registrované partnerstvo zrušené a v čase keď svadba ešte stále v tomto katolicistane nemôže byť vzťahom mimo muža so ženou. Záveť nemal, ale jeho rodina akceptovala že ho doopatroval jeho stabilný partner, tak mu ten byt aj s príslušenstvom zanechala. Akceptovali ich vzťah aj nad rámec súčasnej jurisdikcie.

Nie u všetkých sa orientácia prejavuje zmenou výzoru alebo správania. Teda ak neberieme do úvahy nadštandardnú hygienu (neboja sa umyť hoci aj niekoľko krát denne, alebo aj upraviť si vlasy a iné ochlpenie, či použiť okrem vody po holení aj dezodorant alebo parfém). To ale robia aj napríklad športovci alebo hipsteri, takže zas to spoľahlivo nerozoznáš.

PS: Alexander veľký mal manželku v každej krajine ktorú podrobil.

9 + 8 plus tisíc (číslom)

Maximálna veľkosť je: 2,0 MB