Pridať komentár

Príspevok, na ktorý odpovedáte

RE: Tlacidlovy fon a pouzitelnost do buducna 25.07.2019 | 09:14
WlaSaTy   Návštevník

Pri tom telefóne porovnávali blesk so svetlom, a to je "mierne" zavádzajúce. Keby dali to svetlo na zadnú stranu k foťáku (miesta je tam dosť), tak by to bol dobrý dizajn. Ale dvojnásobok ceny by som neriešil. A ten VKworld Stone V3S má baterku len 2,2Ah, novšia verzia VKworld Stone V3S NEW má baterku 3,3Ah. Tá stará verzia (bez NEW) sa dá kúpiť už od $16, takže dokonca trojnásobok. Telefón je spotrebák.

Ohľadne toho "3Port Hidden Inside USB3.0 to Expresscard Express Card", to je len USB3 hub ktorý sa schováva do Express Card slotu, alebo je to prevodník ktorý povolí zapojiť Express Card kartu do USB3? Za mincu to bude odhadom len USB HUB ktorý bude ajtak trčať z tej šachty, a to je lepší klasický Mini HUB USB3 čo utiahne aj napájanie.

PS: S tým čakaním vyše mesiaca sa škaredo mýliš. Ak máš objednávku za min. $20, tak ti k nej zdarma pribalia bežné rekomando (tracking number). A ak je to ešte drahšie, tak to má priplatené aj Prioritare. Vtedy ti to príde do týždňa až dvoch, pokiaľ to nebudú sušiť mesiac na colnici. Ale to uvidíš

10 / 2 plus tisíc (číslom)

Maximálna veľkosť je: 2,0 MB