zrusenie ICQ a Skype konta

Sekcia: Ostatné 28.09.2007 | 20:42
Ubuntak   Návštevník
Ahojte mohol by mi niekto poradit ako sa daju zrusit konta na ICQ a skype? Tieto sluzby uz nepouzivam a chcel by som ich zrusit ale neviem sa dopatrat sposobu. Za reakcie vopred dakujem.
    • Re: zrusenie ICQ a Skype konta 28.09.2007 | 20:49
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      icq konto sa neda zrusit:
      http://www.icq.com/icqtour/unregister.html

      a pravdepodobne ani pre skype:
      http://forum.skype.com/lofiversion/index.php/t24504.html
      • Re: zrusenie ICQ a Skype konta 28.09.2007 | 20:55
        Ubuntak   Návštevník
        Presne ako som si myslele volakedy sa to dalo na oboch.
        • Re: zrusenie ICQ a Skype konta 28.09.2007 | 21:01
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          mala statisticka otazka - zacal si pouzivat jabber? :)
          • Re: zrusenie ICQ a Skype konta 28.09.2007 | 21:16
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            A co keby prestal chodit na IM Protokoly (tymto slovnym spojenim si niesom isty) a pouzival email, chaty alebo nieco ine? Alebo by si chcel vytvorit nove icq alebo skype konto?
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
            • Re: zrusenie ICQ a Skype konta 29.09.2007 | 01:26
              Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
              dare_devil - ha? tak tomuto som nepoxopil ani ja
              • Re: zrusenie ICQ a Skype konta 29.09.2007 | 02:04
                Avatar m4rtin.m   Používateľ
                1) Ubuntak sa pyta, ci sa da zrusit ucet ICQ/Skype
                2) Stano je zvedavy, ci Ubuntak chce zrusit ucet kvoli tomu, ze prechadza na Jabber
                3) Dare_devil upozornil Stana, ze Jabber nie je jediny dovod snahy o zrusenie ICQ/Skype uctu

                Tiez si myslim ze to je jeho vec, preco chce zrusit tie ucty (nevadilo by mi ani kebyze je len zvedavy, ci sa vobec ICQ/Skype daju zrusit)
                • Re: zrusenie ICQ a Skype konta 29.09.2007 | 09:43
                  Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                  4) Stano sa to pravdepodobne spýtal preto, lebo rozmýšľa o pridaní programu gajim do svojej distribúcie so skratkou GL.
                  • Re: zrusenie ICQ a Skype konta 29.09.2007 | 10:43
                    open source   Návštevník
                    samozrejme ze tam gajim pridaj. je to najlepsi jabber klient pre gnome.
    • Re: zrusenie ICQ a Skype konta 29.09.2007 | 05:10
      Avatar Viliam Oravec Kubuntu 10.04 (MSI GX700PX)  Používateľ
      Jednoducho. Ak sa 6 mesiacov nepríhlásiš na svoje účty tak sú automaticky zmazané.
      Všichni mněli ruce od krve, jenom já hubu... :)
    • Re: zrusenie ICQ a Skype konta 29.09.2007 | 11:21
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      No ICQ sa zrušiť nedá. Celkom sa mi osvedčil ICQ bot ktorí oboznámi užívateľa ktorý mi chce napísať s tým, že už nie som používateľom ICQ a môže ma nájsť na jabberi. Kto si chce vyskúšať môjho bota (založeného na centericq) tak číselko na mňa je 287-971-636. Takýto bot sa dá dosiahnuť obyčajnou editáciou ~/.centericq/external. Celkom zaujímave riešenie je aj na adrive.hip-hop.sk.
    • Re: zrusenie ICQ a Skype konta 17.07.2009 | 18:52
      MiroZA   Návštevník
      Ja mám iný problém. Niekto mi šlohol moje konto na skype. Nenapadlo ma, že sa mi to niekedy môže stať.
      • Re: zrusenie ICQ a Skype konta 17.07.2009 | 19:00
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        slohol... akoze uhadol tvoje heslo a zmenil ho?
        • Re: zrusenie ICQ a Skype konta 09.01.2011 | 02:27
          pax   Návštevník
          ano ..presne toto sa stalo mne s ICQ kontom..jedneho dna mi proste vypisalo ze kod nesedi a po par dnoch co som sa nevedel nalogovat a mi priatelia z mojho zoznamu oznamili ze ma obcas vidavaju zeleneho cize prihlaseneho...nechapem naco by to niekto robil ale pride mi to podozrive..navyse ma mrzi ze nemozem komunikovat cez Qip so starymi znamymi
          • Re: zrusenie ICQ a Skype konta 09.01.2011 | 02:30
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            Poziadaj na stranke icq.com o zaslanie noveho hesla a nove heslo ti bude zaslane na mail, ktory si vyplnil pri registracii
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
            • Re: zrusenie ICQ a Skype konta 27.02.2011 | 12:52
              Avatar briezka kubuntu / ubuntu  Používateľ
              Ved to iste aj na skype. staci kliknut na "zabudol som heslo"ci nieco v tom vyzname namiesto prihlasenia a poslu ti heslo..
              A hlavne nechapem preco si davate hesla, ktore sa daju uhadnut (nedavajte si svoje mena/prezyvky/mena deti datum narodenia a podobne), co uhadne kazdy, kto vas aspon troska pozna.
              • Re: zrusenie ICQ a Skype konta 27.02.2011 | 13:01
                Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
                neda sa kontaktny e-mail zmenit ?(nechce sa mi to skumat) ked ukradnem heslo - to by som spravil prve :-D
                Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
                • Re: zrusenie ICQ a Skype konta 27.02.2011 | 20:55
                  Avatar briezka kubuntu / ubuntu  Používateľ
                  ak mas rovnake heslo na skype aj na mail, tak smola, ale este som to sice neskusal, ale da sa pouzit stary mail na to (predpokladam, ze to upozorni, ze to uz nie je aktualny mail, ale ci si nechces vratit povodne nastavenie, cize stary mail-vo viacerych programoch a na viacerych strankach to tak funguje, je tam sice nejaky casovy limit, cize po urcitom case sa to uz neda) alebo napisat skype support :)