preklad ubuntu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 17.11.2007 | 21:40
Pavl Klačanský   Návštevník
dobry den kto moze zmenit vyraz na mnozne cisla v ubuntu (launchpad) lebo ja nieco prelozim v gnome a v ubuntu sa to pokasle lebo oni maju blby vyraz pls pomoc je to vyraz na mnozne cisla (expression plural)
    • Re: preklad ubuntu 17.11.2007 | 22:03
      marian34   Návštevník
      daj sa vyšetriť...
    • Re: preklad ubuntu 17.11.2007 | 23:23
      Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
      musela by to podporovat dana aplikacia, inak nerozumiem
      • Re: preklad ubuntu 17.11.2007 | 23:50
        WlaSaTy   Návštevník
        presnejšie povedané, museli by tú opravu akceptovať daný projekt inak vyjde daná práca pri novej verzii nazdar. takže to pošli do lauchpadu.
        • Re: preklad ubuntu 18.11.2007 | 13:48
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          trosku som sa zacal do toho vrtat... a rozhodne sa mi nepaci co v canonicale vymyslaju... nie len pokial ide o preklad. napriklad v gnome je vlavo hore ikonka, ktora sa da zmenit. v gutsy ju hodili na uplne iny plac a pod inym menom (co nechapem preco). taktiez uz akosi nemam /home/stano/Desktop, ale mam vnutene /home/stano/Plocha. zbytocne a kus neprehladne...
          • Re: preklad ubuntu 18.11.2007 | 14:30
            WlaSaTy   Návštevník
            No, ja mám aj ubuntu a adresár ~/Plocha neexistuje, zato ~/Desktop áno a samozrejme že je takto integrovaný aj napíklad do štandardnej inštalácie wine. Ale k tej ikonke, nerobíš náhodou aj ty rovnaké zmeny? Pokiaľ som si všimol z tvojich príspevkov tak áno. Takže nechápem tvoju sťažnosť.

            Inak, nevieš ako fyzicky funguje pracovný cyklus lokalizácie?
          • Re: preklad ubuntu 18.11.2007 | 15:23
            Avatar m4rtin.m   Používateľ
            ubuntaci si tymto krokom naozaj pomohli, ked vacsina tutorialov na nete obsahuje ~/Desktop

            ale budiz

            ubuntu sa snazi opicit vsetky nevyhody windowsu. obzvlast mi vadia bublinky o aktualizaciach a lokalizovany priecinok Desktop. (viem ze sa tie bublinky daju vypnut ale o to teraz nejde)
    • Re: preklad ubuntu 18.11.2007 | 16:12
      Avatar rejden FreeBSD  Používateľ
      jedna sa o plural forms, kazdy jazyk ma vlastne, a jedine kto to moze zmenit v ubuntu su ludia v launchpade, konkretne technicky zdatny spravcovia plural forms, skusim sa na to pozriet
      -- Stand up for your right don't give up the fight