stiahnutie z joj.sk

Sekcia: Aplikácie & Desktop 10.12.2007 | 16:39
tv joj   Návštevník
poradi niekto ako stiahnut nieco zo stranky tv jej teda video ktore ide nazivo. mne ani to video nejde lebo nemam joj player sa mi neda nainstalovat ani cez wine poradte
    • Re: stiahnutie z joj.sk 10.12.2007 | 16:39
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      lebo to maju platformovo zavisle
      • Re: stiahnutie z joj.sk 10.12.2007 | 16:40
        tv joj   Návštevník
        no a da sa dako stiahnut video z archivu
        • Re: stiahnutie z joj.sk 10.12.2007 | 17:08
          Avatar bum ubuntu 9.04  Používateľ
          Stiahnut neviem ale pozerat hej. Tusim Javu musis mat nahodenu.
          Nikdo není bez chyby, i hovno má své mouchy.
          • Re: stiahnutie z joj.sk 10.12.2007 | 22:55
            CoOL   Návštevník
            no to by som aj ja rad vedel ale to sa nebude dat len tak..sak aj videa s youtube nestiahnes len tak musis ist cez vixy.net a toto sa nebude dat
            • Re: stiahnutie z joj.sk 11.12.2007 | 00:23
              Avatar karol Mandriva 2008.1  Používateľ
              Ale stiahneš z Youtoube, stiahneš, len musíš vedieť ako na to :-)
              Pomôcka : "Žijeme v analógovom svete - digitálny svet je iba nami vytvorená ilúzia."
              "Operátor pozorovania prítomnosti nekomutuje s operátorom reality.Nemôžeme teda popísať realitu okolo nás bez toho aby sme ju ovplyvnili." <br/>
            • Re: stiahnutie z joj.sk 11.12.2007 | 00:31
              Avatar Igor Čonka Xubuntu 18.04  Používateľ
              Na youtube ti staci DownloadHelper do firefoxu.
              A dead thing can go with the stream, but only a living thing can go against it.
            • Re: stiahnutie z joj.sk 11.12.2007 | 09:09
              Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
              na youtube ti staci prezriet cache prehravaca ;)
              • Re: stiahnutie z joj.sk 11.12.2007 | 15:21
                Avatar Ladislav Michnovic SuSE  Používateľ
                Na youtube ti staci pozriet si zdrojak html a stiahnut si ten subor s priponou .flv rucne. ;-)
                Only man who sells empty boxes is the undertaker.
                • Re: stiahnutie z joj.sk 12.12.2007 | 10:09
                  Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
                  to je ale zlozitejsie /viac pracne/
                  • Re: stiahnutie z joj.sk 08.01.2008 | 22:07
                    Mi3ko   Návštevník
                    ludia, mam Orbit na windowse... ale neviem ako stiahnut to video z jojky... pomozte mi na mail mi3ko@seznam.cz
                    • Re: stiahnutie z joj.sk 09.01.2008 | 00:52
                      Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
                      mam winterfresh pod doorsom a neviem jak stiahnut video z achky pomozte mi na mail debilkoo@centrum.cz

                      --------------------------------------------------------------------------

                      ked mas problemy s tym smejdovym akoze operacnym systemom tak chod vyplakavat inde tot je forum IBA pre kvalitne OS
                      git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
                  • Re: stiahnutie z joj.sk 25.03.2008 | 21:32
                    Peter   Návštevník
                    Ak si date zobrazit zdrojovy kod stranky archivu JOJ, najdete tam niekde v JavaScripte
                    "PlayVideo('http://live.joj.sk/data/..."
                    V tejto zatvorke okopirujte text od poslednej bodkociarky po uvodzovku ', oznacme ho TXT.
                    do prehliadaca (IE, Firefox, ... alebo aj nejakeho downloadera) zadajte
                    http://live.joj.sk/data/TXT
                    a dostanete moznost ulozit dany flv subor
                    • Re: stiahnutie z joj.sk 11.12.2008 | 01:32
                      dik za typ   Návštevník
                      po chvilke marneho hladania na webe a odporucaniach cez flashget (ktore nefunguje ako popisuju) som vdaka tvojmu typu konecne prisiel na svoje

                      dik
    • Re: stiahnutie z joj.sk 11.12.2007 | 00:29
      Avatar Igor Čonka Xubuntu 18.04  Používateľ
      Hovoril som s ludmi z JOJ - ky. Ani vo Win by sa nemalo dat stahovat videa. Vraj kvoli autorskym pravam. JOJ media player pre uzivatelov inych platforiem zatial nebude . Ale neviem, co je to "ina platforma".
      Mozno by stacilo zistit o aky stream ide a nahravat cez VLC.

      A dead thing can go with the stream, but only a living thing can go against it.
      • Re: stiahnutie z joj.sk 11.12.2007 | 17:06
        Avatar Murkobazko Fedora 12  Používateľ
        vo widlach sa mi to podaril cez soft z nazvom Orbit. Myslim ze je free a odchyta naozaj vsetko aj joj.
        "It's More Fun To Compute" - Kraftwerk
      • Re: stiahnutie z joj.sk 13.12.2007 | 04:43
        NetTransport   Návštevník
        NetTransport stiahne aj flashovane videa z jojky. Treba vsak po stiahnuti pridat priponu flv a potom si to pozriet napr. vo FLV player prip. cez Total video konverter to z flv hodit do mpg,avi alebo wmv.
        • Re: stiahnutie z joj.sk 13.12.2007 | 05:05
          Orbit   Návštevník
          Práve som vyskúšal Orbit. Trabalo sa trocha vyhrat s odsledovaním prípon a už si sťahujem Črepiny s hviezdičkou. Tí parchanti blbnu formatmi na "medzistupňoch" do flesnu na zmiatnutie nepriatela. teraz to video maju oznacene ako: n03.joj.sk.htm samosrejme predtym a zatim dalsie blbosti. Inak si ti aj grabbujem cez Camtasia Studio. Cize snímanie obrazu a zvuku z obrazovky. Ale Orbit je tak trusim podobny ako NetTransport a prichadzam na to, ze aj lepsi. D. za radu, tomu co o tomto programe tu pise.
          • Re: stiahnutie z joj.sk 13.12.2007 | 06:57
            Avatar Pavol XV U910-32b (Ubuntu 9.10 32bit)  Používateľ
            A nieco podobne pre LInux neexistuje?
            <o> http://zaweli.yw.sk/ Pavol XV
    • Re: stiahnutie z joj.sk 11.12.2007 | 11:55
      Avatar lime Debian 3, Red Hat 6, Fedora Core 3  Používateľ
      skus si mrknut man k tomu

      mplayer -dumpstream -dumpfile out.wmv mms://15.18.1.72/archiv/in.wmv

      neviem ci to pomoze ale na markizu a stv to plati
      Prejdite z modrej obrazovky k linuxu :))
      • Re: stiahnutie z joj.sk 26.03.2008 | 15:21
        Lotar   Návštevník
        Ja mam o.s. GG 7.10 a taham videa aj z joj.sk aj z youtube aj z ostatnych stranok kde su flv cize flash. Nemam naistalovany vo Firefoxe ziadny video-downloader. Jednoducho si otvorim file menom tmp ( Firefox tam docasne ulozi z netu prehravane video)pockam kym tam natiahne cele video a potom si to flv len prekopirujem napr. do home/video a hotovo. Prezriet si takto stiahnute videa sa da s VLC alebo s Totem.
    • RE: stiahnutie z joj.sk 13.01.2014 | 21:20
      Avatar burlak   Návštevník

      stiahni si toto https://github.com/andreafabrizi/rtmpSnoop spusti to pod uživatelom ktorý má práva k tvojej sieťovke (asi root) z parametrom --out-rtmpdump. Načítaj si stánku z videom ktoré chceš stiahnúť a daj spustiť video. Video môžeš už zastaviť. A pozri aký príkaz ti to vyplulo. Ubezpeč sa že máš nainštalovaný rtmpdump, a spusti ho z argumentami ktoré si mal doporučené z rtmpsnoopu.