zmena hodin

Sekcia: Aplikácie & Desktop 02.03.2008 | 16:39
katka   Návštevník
Zdravim, chcem sa len spytat na jednu malickost... Mam ubuntu a nepaci sa mi defaultny format hodin, chcela by som ho nejak takto: HH:MM DD.MM.RR, bez slovneho popisu dna a asi aj trosku vo vacsom fonte ako teraz. Vedeli by ste mi poradit prosim? Dakujem...
    • Re: zmena hodin 02.03.2008 | 17:18
      Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
      tak najskor musis napisat, ktore hodiny myslis, a ake prostredie pouzivas GNOME, KDE ...
      • Re: zmena hodin 02.03.2008 | 17:32
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Ked ma Ubuntu, je viac ako pravdepodobne ze pouziva GNOME
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: zmena hodin 02.03.2008 | 18:28
          WlaSaTy   Návštevník
          to akoze kazdy co ma ubuntu ma len predinstalovane programy? kam ten svet len speje. hodin je predsa tolko roznych typov, tvarov a aj ukotveni, ze az :)
      • Re: zmena hodin 02.03.2008 | 19:49
        katka   Návštevník
        Mam GNOME a myslim tie zakladne hodiny na paneli, je mozne, ze je kopec druhov, preto som sa vas chcela spytat, ci mi viete nejake odporucit, co by splnali moje ocakavania... dakujem
        • Re: zmena hodin 02.03.2008 | 20:57
          Avatar Fridolín Pokorný Fedora 21  Používateľ
          Mhm? A ake ocakavania by mali splnat? Analogove prip digitalne? Na paneli, alebo na deskope? Ak na deskope mala by si mat nainstallovane gdesklets. Otvor terminal a napis sudo apt-get install gdesklets zadaj heslo roota. Potom pohladaj kusok na tejto stranke. Ja nemam Gnome, tak ti s panelom nepomozem.
          • Re: zmena hodin 02.03.2008 | 23:38
            xxx   Návštevník
            s vodotriskom :0)
          • Re: zmena hodin 03.03.2008 | 17:29
            Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
            gdesklets hladaj radsej na tejto stranke