Flash disk

Sekcia: Aplikácie & Desktop 10.04.2008 | 01:21
Diego   Návštevník
Ahoj,
neviete mi dakto poradit ohladne spoluprace flash disku a Kubuntu?
Par dni dozadu som nahodil Kubuntu 6.10. Zapojil som USB prehravac Emgeton Minimax. System ho zaregistroval a aj namountoval. Podaril sa mi stiahnut hudbu na disk. Problem bol pri spatnej operacii a to zmazanie obsahu disku a nahrania mp3jek. System hlasil, ze obsah bol zmazany a ked som chcel hocico prilozit, hlasil plny disk aj ked som dalsie veci mazal. Po zapnuti prehravaca mi ale ostala povodna hudba. Vypis z konzoly pomocou ls -l mi hlasil velkost 0, vypis z prostredia zaplnenost a velkost 1.9 GB.
Pri hladani podpory som nenasiel ziadne problemy a ani ziaden specialny soft na obsluhu pod Linux a prehravac by mal podporovat ako MacOS tak aj Linux podla vyrobcu.
Netusite dakto kde by mohol byt problem ?
Diky moc.
    • Re: Flash disk 10.04.2008 | 02:43
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      Skúšal si aj zmazať kôš? Daj si zobraziť skryté súbory a vyhoď priečinok .Trash (ctrl+del). Alebo dal si ten prehrávač odmountovať? Lebo ak si súbory zmazal a potom ho vytiahol bez umountu je možné, že sa nič fyzicky nevymazalo.
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk