OOo-3 a import PDF

Sekcia: Aplikácie & Desktop 16.12.2008 | 17:22
Martin   Návštevník
Pokúšam sa doinštalovať si do OOo-3.0 rozšírenie pre import PDFiek, ale stále sa mi to nedarí, tu je príslušné "hlásenie":

loading component library failed:
file:///home/martin/.ooo3/user/uno_packages/cache/uno_packages/JMJ
Uos_/pdfimport.oxt/pdfimport.uno.so

Mám balík verzie z OOo.org-3.0-0.rc2.2mdv2009.0www.go-ooo-org, mal som ho v ponuke v Správe softvéru a vyhovuje mi to, že veľmi rýchlo štartuje, na rozdiel od balíka zo stránky sk.openoffice.org, ktorý mi štartoval asi 40 sekúnd. V tom mi však import PDF fungoval.

Dá sa z toho vyčítať, čo by mohlo byť príčinou?

Prípadne je možné mať v systéme nainštalované dve verzie OOo.org-3 ? Jednu kvôli rýchlemu štartu, druhú kvôli importu PDF?
    • Re: OOo-3 a import PDF 16.12.2008 | 18:08
      Avatar Karel Schmoeger PCLinuxOS, Ubuntu, Mandriva   Používateľ
      Zkus toto:

      http://extensions.services.openoffice.org/project/pdfimport
      Karel
      • Re: OOo-3 a import PDF 16.12.2008 | 19:58
        Martin   Návštevník
        Hneď v prvej vete píšem, že som sa to pokúšal nainštalovať, takže tú stránku poznám, ide mi o to, že pokusy o inštaláciu rozšírenia do jednej verzie OO..org-3 sú neúspešné.
        • Re: OOo-3 a import PDF 16.12.2008 | 20:22
          Avatar mayko ubuntu kk  Používateľ
          Neviem sice na co to chces pouzivat, ale na export textov a obrazkov, prip. na upravu pdf dokumentov sa mi zdal byt celkom pouzitelny program pdfedit (je v repozitaroch ubuntu).
          • Re: OOo-3 a import PDF 16.12.2008 | 23:30
            Martin   Návštevník
            Pdfedit som skúšal, mám ho aj v Mandrive, ale nespĺňa moje predstavy, v OOo.org si jednoducho upravám čo chcem, ako chcem, importujem, exportujem podľa svojich predstáv.
            Ale nechajme to tak, na to som sa nepýtal, išlo mi o riešenie týkajúce sa rôznych verzií jedného konkrétneho programu.
        • Re: OOo-3 a import PDF 17.12.2008 | 22:32
          peto   Návštevník
          tie rozsirenia su 32 bit alebo 64 bit a tie nejdu do inej verzie OO.org skus tu inu bitovu
    • Re: OOo-3 a import PDF 17.12.2008 | 17:09
      Avatar miso PClinuxOS 2009.1  Používateľ
      nainstalovat 2 verzie sa da, je to ale headache.
      OOv2 malo utilitku quickstart - preload kniznic na urychlenie startu, neviem ci je nieco take aj pre OOv3
      Linux????? DUH!<br/> Distro that BLOODY WORKS<br/> sorry, ze som niekedy zly, myslim to v dobrom
      • Re: OOo-3 a import PDF 17.12.2008 | 19:58
        Martin   Návštevník
        Jedna verzia OOo-3 quickstart má, druhá nemá. Mne ide o to, či je možné mať naraz obe verzie OOo-3 tak, aby neboli v konflikte. Lebo do jednej sa import PDF doinštalovať dá, ale tá pomaly naskakuje, do druhej mi to nejde, ale tá štartuje rýchlo.
        • Re: OOo-3 a import PDF 17.12.2008 | 20:31
          noone   Návštevník
          Jasné, dá sa to... Len treba dávať pozor na cesty, a poriadne každú nastaviť.