virtualbox & ubuntu 9.04

Sekcia: Aplikácie & Desktop 17.05.2009 | 10:18
grino   Návštevník
zdravim.

mam problem s virtualboxom. Stiahol som si virtualbox so stranky virtualbox.org ale pod ubuntu 9.04 mi nefunguju USB zariadenia v XP ... neviem preco ... pod ubuntu 8.10 mi to islo skvele. bez problemov ... a skusal som aj nainstalovat rozne verzie virtualboxu a nic.... sice mi ukaze ake usb zariadenia mam pripojene, ale ked zaskrtnem ze ich chcem pouzivat aj v XP, tak to proste ignoruje.... nic mi nepripoji v XPcku.....aj dole v stavovej liste okna kde je ikona usb konektoru - ked na nu ukazem mysou tak mi napise ze nie su pripojene ziadne USB zariadenia .... co s tym??? mate niekto ubuntu 9.04 a pouzivate virtualbox? lebo ja si myslim ze to bude jedine nejaka chyba v ubuntu.....niekde v mounte alebo kde ... neviem .... ale v linuxe mi usb zariadenia namountuje ok, a pod virtualboxom nejdu .. :-( ... nenapada vas nieco???
    • Re: virtualbox & ubuntu 9.04 17.05.2009 | 11:52
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      • Re: virtualbox & ubuntu 9.04 17.05.2009 | 11:59
        Avatar marcel.h Mint, KDE, Gnome  Používateľ
        Alebo aj toto je celkom dobre http://www.ubuntu-unleashed.com/2008/04/howto-install-virtualbox-in-hardy-heron.htm. A tam si nájdi článok "Setup VirtualBox USB Support:". Pre prípad si to môžeš preložiť aj do slovenčiny cez Google.
        • Re: virtualbox & ubuntu 9.04 17.05.2009 | 13:29
          grino   Návštevník
          super .. funguje to ... vdaka!!