Evolution

Sekcia: Aplikácie & Desktop 11.11.2009 | 18:28
lOlE   Návštevník
Ako nastavit ked mam dve mailove adresy aby mi z kazdej mailovej adresy prijimalo e-maily do ineho priecinka nie do hlavneho dorucena posta vytvoril som si dva priecinky: osobny a pracovy,, chcem aby jedna mailova adresa prijimala e-maily do priecinku osobny a druha do pracovny,,, da sa to?,,, lebo v thunderbird stym problem nebol
    • Re: Evolution 11.11.2009 | 21:22
      lOlE   Návštevník
      Kludne napiste aj ze sa to neda ak sa to neda nech sa stym zbytocne netrapim
    • Re: Evolution 11.11.2009 | 21:34
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      Evolution account assistant.
      :-)
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • Re: Evolution 11.11.2009 | 22:00
        lOlE   Návštevník
        To co je to je nejaky plugin co mam doinstalovat?
        • Re: Evolution 11.11.2009 | 22:06
          Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
          Nie, len si musíš naštudovať ten manuál, kde je napísané, ako pridávaš a spravuješ účty jednotlivých emailov.
          G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
          • Re: Evolution 11.11.2009 | 22:20
            lOlE   Návštevník
            to mam ale nasiel som len filtre no to mi nevyhovuje lebo sa nedaju pouzit
            • Re: Evolution 11.11.2009 | 22:26
              lOlE   Návštevník
              No uz mi tie filtre funguju oka len este jedna otazka ze ci sa to neda aj inac ako cez filtre?
              • Re: Evolution 11.11.2009 | 22:30
                lOlE   Návštevník
                prave som zistil ze to vobec nefunguje do certa
    • Re: Evolution 11.11.2009 | 21:36
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • Re: Evolution 11.11.2009 | 22:07
        lOlE   Návštevník
        co mam v tom navode hladat nikde tam nieje to co chcem
      • Re: Evolution 11.11.2009 | 22:12
        lOlE   Návštevník
        Podla toho co som sa docital tak sa to da len cez: http://library.gnome.org/users/evolution/stable/usage-mail-organize-filters.html.cs#usage-mail-org-filters-new
        • Re: Evolution 11.11.2009 | 22:45
          Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
          No keď máš dva email účty, tak máš vlastne dvoch príjemcov, každý z nich je jednoznačne určený svojím emailom. takže filter je na príjemcu.
          G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
          • Re: Evolution 11.11.2009 | 23:04
            lOlE   Návštevník
            hej to mi je jasne ale som to testoval a ked mi pride e-mail a mam aj filter nastaveny tak ten mail pride to dorucenej posty a nie do priecinku ktory bol vo filtri nastaveny
            • Re: Evolution 13.11.2009 | 13:55
              Avatar blackee Ubuntu 9.10.,Win XP prof  Používateľ
              Akym sposobom sa prihlasujes? Lebo ja sa prihlasujem cez IMAP a Evolution my zobrazuje tir adresare: "Na tom to počitači" (tam mi ukazuje odoslanu postu), "moj email1", "email 2".

              Keď som to mal nastavené obe cez Pop3. tak mi to všetko hádzalo do "Na tom to počitači" a mal som v tom bordel.

              Teda ak ti o to ide ak som to dobre pochopil :)