PlayOnLinux

Sekcia: Aplikácie & Desktop 17.11.2009 | 21:08
Avatar strudliak   Používateľ
Ahojte!! chcem sa len spytat ako tento program funguje, pretoze nainstaloval som hru (Etherlords2) cez wine, no neviem ju spustit...v PlayOnLinux ked vyberiem "pridat" a zo zoznamu hier vyberiem etherlords2, tak po mne pyta umiestnenie CDrom, no nech tam dam cokolvek, napise mi ze ju nemoze najst...je na vyber "CDROM,CDROM 0, ine umiestnenie"...ked dam aj ine umiestnenie, chce po mne zadat cestu kde je...zadam, ale stale mi to nebere...co mam prosim robit?? wine mi tu hru nespusti...(ked kliknem na etherlords2.exe pravym a vyberem spustenie cez wine)...som vdacny za kazdu uzitocnu radu...dakujem!!
    • Re: PlayOnLinux 17.11.2009 | 21:25
      Avatar << Tomino >> Windows 7 & Arch Linux KDE  Používateľ
      vyskusaj dat do toho okna s vyberom exe subor ktorym sa hra instaluje. mozno to pojde ale neviem... ale inak som tiez zvedavy ako to riesit :P...
      Prečo platiť za Windows keď viac ako 90% sw ide aj na linuxe a k tomu máte extra rýchly, aktuálny systém bez vírusov, bez nutnosti defragmentácie a iných hávedí :)
      • Re: PlayOnLinux 17.11.2009 | 21:53
        Avatar strudliak   Používateľ
        no, takym sposobom to nejde...je to beznadejne...
    • Re: PlayOnLinux 17.11.2009 | 21:52
      julo   Návštevník
      Pýta sa, kde máš moutnuté CD. Štandartne hľadá asi v /media/názov disku/, takže si
      pozri, kde máš súbory tej hry. Možno sú v /mnt/
      Napíš, ako si zadal cestu.
      • Re: PlayOnLinux 17.11.2009 | 21:56
        Avatar strudliak   Používateľ
        no, ja som to instaloval z iso suboru a mount-ol som ho cez FuriousISO program, cize mi ukazuje ako cdromku v /home/moj ucet/...(a nazov hry) - ale nejde to ani touto cestou...
        • Re: PlayOnLinux 17.11.2009 | 22:01
          Avatar strudliak   Používateľ
          stale vypisuje ze : nemozno najst cdrom
          • Re: PlayOnLinux 17.11.2009 | 22:19
            julo   Návštevník
            Jasné, že nenájde cdrom, lebo tam nie je. Musíš mu doklikať cestu až na setup.exe, alebo autorun.exe v tom adresári s pripojenou hrou.
            Druhá možnosť je vypáliť to iso a vložiť ho do cdromky.
            • Re: PlayOnLinux 20.11.2009 | 11:13
              Avatar strudliak   Používateľ
              aj to som vsetko skusal, no beznadejne...
    • Re: PlayOnLinux 20.11.2009 | 15:38
      Avatar Hellbooster Mint 8 Helena, Ubuntu 9.10, XP  Používateľ
      Cez PlayOnLinux hru nespustíš, ak si ju inštaloval klasicky cez Wine, musíš ju najskôr cez PlayOnLinux nainštalovať. Neviem, či aplikácia podporuje tvoju danú hru. Musíš pozrieť.
      • Re: PlayOnLinux 22.11.2009 | 18:56
        tomas.pruzina   Návštevník
        Nebol by lepsi no-CD crack? Za predpokladu, ze tu hru mas legalne ta za to nikto neupali :D
        (vlastne aj v pripade, ze mas :P)