Pozor, asi chybná aktualizácia

Sekcia: Hardware a Drivery 02.12.2009 | 18:02
osino   Návštevník
dnes v noci som 00:22 aktualizoval ubuntu 9.10 Kedže som cez noc NB nevypínal tak som si nič nevšimol. Len teraz sa po reštarte nechcela ukázať/načítať a fungovať zvukovka. Po postupnom vynucovaní starších balíkov z minulej aktualizácie som prišiel na to, že problém bol v súbore/súboroch: xorg, xserver-xorg, xserver-xorg-input-all, xserver-xorg-video-all

Myslíte, že to môže byť v tých balíčkoch?
    • Re: Pozor, asi chybná aktualizácia 02.12.2009 | 18:33
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      ano. :)
    • Re: Pozor, asi chybná aktualizácia 02.12.2009 | 19:03
      Peter2   Návštevník
      Tusim vcera sa Tebou uvedene baliky aktualizovali v Ubuntu 9.10. Tiez som aktualizoval. Potom som mal PC vypnuty a po zapnuti ziadne problemy zo zvukom som nezaznamenal. Takze asi je to individualne.
    • Re: Pozor, asi chybná aktualizácia 02.12.2009 | 19:53
      garcia   Návštevník
      no tiez som aktualizoval a rebootol ale ziadny problem zo zvukom neni... asi individualna chyba..
    • Re: Pozor, asi chybná aktualizácia 02.12.2009 | 19:55
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      snad by pomohla tvoja zostava (znacka a model NB a pod.)
      • Re: Pozor, asi chybná aktualizácia 02.12.2009 | 20:17
        osinko   Návštevník
        ASUS F3E-AP325

        Ako, to že sa mi neukázala zvukovka sa mi občas stalo ale reboot to vždy napravil. Nakoniec posledne týždne šla zvukovka bez problémov (ak si dobre pamätám). Len teraz celé poobedie to nechcelo naskočiť (mnohokrát reboot v rôznych časových intervaloch). A keď som odaktualizoval tie 4 balíky, tak sa všetko vrátilo do normálu.
    • Re: Pozor, asi chybná aktualizácia 03.12.2009 | 12:45
      osino   Návštevník
      Mýlil som sa, ospravedlňujem sa, to že mi vtedy nabehol zvuk, boa čistá náhoda. Zase sa nenašla zvukovka :-(