gogleearth

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.12.2009 | 12:38
jozef   Návštevník
Ahoj.Nainštaloval som LinuxMint 8.Predtým som mal ubuntu.Dáky rozdiel,okrem vzhľadu som zatiaľ moc nezbadal, ale k môjmu problému.Po nainštalovaní /synaptic/ GoogleEarth ho síce spustím,ale nezobrazí sa to hlavné "terén".Hranice...atď tam je,ale na bielom podklade.Poraďte prosím čo s tým robiť,aby sa to chovalo štandartne.
    • Re: gogleearth 04.12.2009 | 19:28
      tomino   Návštevník
      skus nainstalovat starsiu verziu google earth alebo kukni ci nemas problem s grafikou
      • Re: gogleearth 04.12.2009 | 20:11
        jozef   Návštevník
        Ndarí sa mi nájsť dáku v.4.3...Všade samá v.5...
        • Re: gogleearth 06.12.2009 | 09:24
          jozef   Návštevník
          Tak nakoniec som našiel a nainštaloval GE v 4.2.0205.5730,ktorá funguje!Problém je týmto síse nie vyriešený,ale len obídený...
    • Re: gogleearth 20.11.2010 | 23:31
      xxxx   Návštevník
      zdravim - ten isty problem ako jozef - mam debian lenny 64 bit - pred casom som prestal pouzivat grafiku radeon 9250 s open source driverom radeon, kde mi googleearth islo bez problemov. kedze mi radeonka odisla, kupil som si do mojho AGP slotu nvidiu GF 6200 (kedze oficialne podporovane nove radeonky sa mi s driverom radeon rozchodit nepodarilo - doteraz nechapem preco) a googleearth sa chova rovnako ako jozefovi - t.j. vidim hranice, ..., ale bez satelitnych snimkov - tieto jednoducho nie su zobrazovane... pouzivam proprietarny driver nvidia z deb repozitarov... situacia je rovnaka pri googleearth v 5.1 aj 5.2... dik za rady...
      • Re: gogleearth 21.11.2010 | 00:40
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
        skus rovnako ako bolo spomenute vyssie verziu 4.x
        alebo inu verziu ovladaca pre NV

        ja mam NV-195.36.24, GoogleEarth-5.1 a ubuntu 10.04
        tiez mi to funguje aj v LinuxMintDebianEdition (ale tam bez restartu neviem zistit verzie)
        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
        • Re: gogleearth 21.11.2010 | 00:42
          xxxx   Návštevník
          ok, dik, skusim pohladat starsiu verziu GE
    • Re: 21.11.2010 | 15:30
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • Re: 22.11.2010 | 01:15
        xxxx   Návštevník
        dik, ale ja mam problem s driverom, nie s instalaciou :)
        • Re: 22.11.2010 | 12:49
          Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
          Ahoj.

          Chcel si povedať, že táto verzia LM má problém s driverom ...

          Pozeral si aj bugs ?

          Čo Ti vypíše príkaz v Termináli:

          inxi -G

          Daj sem výpis.
          G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
          • Re: 22.11.2010 | 15:09
            xxxx   Návštevník
            nemozem najst prikaz/program inxi ani v repozitaroch... :(
    • Re: gogleearth 22.11.2010 | 11:28
      Avatar wuwenling   Používateľ
      spustím,ale nezobrazí sa to hlavné "terén".Hranice...atď tam je,ale na bielom podklade.http://www.uggsbootscheapuk.com/ Poraďte prosím čo s tým robiť,aby sa to chovalo štandartne.