spravovanie linuxos - dodoedo

Sekcia: Komunita 28.12.2009 | 16:05
Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
mam otazku - kto moze dat administratorovi tejto stranky po prstoch?

kym s tomasom srnkom ci mirom bendikom neboli problemy, dodoedo dookola vymazava komentare. aky to ma zmysel? ak ma niekto velke prava, tak by mal mat aj nejaku zodpovednost a mal by sa problemom stavat celom a vychadzat s ludmi.

za posledne hodiny uz minimalne 3x zmazaval komentare, ktore ho nijak neurazali a nikomu neublizovali. preco je to tak?
    • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 17:18
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      budem reagovat inak ... A DORAZNE ZIADAM O VYNECHANIE INVEKTIV A FLAME ...
      dnes som sa dozvedel uz o minimalne dvoch konfliktoch (dvoch ludoch. co mali dnes konflikt) s dodoedom ... nemienim robit sudcu:
      preto chcem, aby ste navrhli riesenia ako dalej. aj aby sme sa vyhli dalsich konfliktom a problemom. vypocujme si jeden druheho, zdrzme sa nadavok a invektiv, ci utokov. vyhradzujem si pravo jediny mazat komentare v tejto diskusii! (kto prida prispevok, nech si kludne spravi screenshot s prispevkom ako dokaz pre pripad) ...
      • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 17:48
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Ahoj eMDi...

        Ja navrhujem doprogramovat system uzivatelskych prav ( nedavno som o tom pisal s mirom bendikom ) a dodoedovi pridelit len prava na spravu noviniek. Novinky od dodoeda su naozaj dobre.. Ale forum brzdi nedemokratickym systemom spravovania..
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 18:10
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          toto je hotove, da sa to zariadit, dokonca som mu chcel dnes obmedzit administraciu fora, ale zatial som este pockal ...
          • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 18:25
            absolutne_nespokojny   Návštevník
            Nejde o navrh tak to kludne po odpovedi vymaz prosim

            eMDI odpovedz mi, preco ste mu dali take prava? Preco ste mu ich neodobrali skor ako prekracoval svoje medze, ako sa robil kralom, ako vas vsetkych kazdy informoval o tom, ako im vadi, co vyvadza? A to nespomeniem tych ktory su ticho. Zober mu vsetky prava skor ako ti z tadialto odidu vsetci ostatny navstevnici. Ved sem i ja klikam len zo zvyku.

            • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 18:34
              Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
              ja som mu ich nedal. ale uz sa to riesi ... riesi sa este jedna vec s linuxos.sk ...
              • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 19:13
                absolutne_nespokojny   Návštevník
                riesi sa este jedna vec s linuxos.sk ...

                Aká
                • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 19:43
                  Quo vadis   Návštevník
                  DOM_LNOT
                  • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 20:23
                    Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                    spravne ... a veci s tym suvisiace ...
                    • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 29.12.2009 | 00:59
                      Quo vadis   Návštevník
                      ako pozeram, tak sa s tym moc nepohlo...
                      • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 29.12.2009 | 01:04
                        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                        tieto veci riesia cez pracovne hodiny myslim, nespracuva to online system ...
                • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 19:50
                  WlaSaTy   Návštevník
                  :Aká

                  PHP BB aj s povinnou registraciou.
                  • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 29.12.2009 | 23:56
                    absolutne_nespokojny   Návštevník
                    Nerozumiem tvojej odpovedi. Ale uz som sa dozvedel :Aká. To si dosť mimo Wlasaty
                    • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 30.12.2009 | 20:55
                      WlaSaTy   Návštevník
                      Pokial si nezabudol napisat otaznik za slovom Aká, tak si zabudol na pointu. Ja som ju len rozvinul.

                      Inak, ja za to naozaj nemozem ze nerozumies ani tomu co pises.
            • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 19:46
              ---   Návštevník
              a tie spravicky pripominaju rozpravky, pisat v sprave "treba si uvedomit..." , alebo pokladat v nich otazky "Čo sa stane, keď spojíme" ...
              Spravy su na to aby sa oznamovalo, a nie pisali uvahy.
              Cize aj tu vidim nezvladnutu ulohu.

              Otazka by mohla byt co sa stane ak dodoedo pride o flek. Nic.
      • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 21:20
        Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
        eMDi ahoj.

        Ako je možné, že dopustíš uvernejnie takých invektív voči mne, ktoré som pred chvíľou zmazal. ako je možné že sa dávaš cestou riešiť podnet od Hofereka, Liptáka, ktorý sa tu preslávil na veky vekov amen.
        Pýtam sa Ťa (aj ostatných adminov) so všetkým dôrazom. ktorý mi ešte ostáva, ako je možné že dopustíte TAKÚTO deštrukciu tohoto sajtu ????
        Fuck, je toto vôbec možné ??? Vo svojom voľnom čase na úkor iných vecí píšem tunaky príspevky, asi najviac zo všetkých, a vy mi tu tvrdíte, že sa to vymyká z rúk ????
        Fuck,
        G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
        • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 21:36
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          necital som ich, ale ruku na srdce, neraz som cital aj tvoje pohrdacne alebo ako to nazvat prispevky voci inym plne invektiv. tvoju pracu si vysoko vazim. niekedy sa nestiham cudovat, ze stihas pisat do fora, pripadne poradit a napisat aj 4 - 5 spraviciek ... a to za hodinu az hodinu a pol ... preto by bolo dobre, keby tu bol system, ktory fyzicky nezmaze prispevky vo fore, len ich deaktivuje ( ja to tak riesim s komentarmi kvoli konfrontacii pripadnej ...). Nejdem tu na teba utocit, ale vezmi si, ze nie len tebou spominani ludia sa na teba stazovali, bolo ich viac. a mnohi z nich odisli inam ...
          • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 22:02
            Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
            Odpovedáš vyhýbavo, neverím Ti ....

            Tie urážlivé príspevky , v ktorých ma ľubovoľný sedliak nazýva hovädom si nevymazal a nechal tak, vymazať som to musel až ja. Vy ste si nenašli ani toľko cti, aby ste ma oficiálne zaradili medzi spolupracovníkov v sekcii " O nás", hoci som o to po vygrcaní môjho mena a priezviska nejakým fasom bez registrovania výslovne žiadal T. Srnku, čo sa medzi vychovanými ľudmi jednoducho nerobí !!!

            Nerozumiem tomu, čo sa tu deje, na tomto sajte ....
            fakt tomu nerozumiem, a po všetkých týchto urážkach a slovných equilibristikách strácam silu .....
            G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
            • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 22:25
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              myslim ze Ti odpovedal velmi k veci - a toto si tu mysli vacsina ludi. ak ta niekto nazve tak ako si napisal, tak je to bud hlupy clovek a ostatni ho "zhovadia", alebo je to clovek ktory ma pravdu a s ktorym ostatni ludia suhlasia.

              Sila sa straca ludom vzdy, ked riesia hlupe hadky. preto je dobre porozpravat sa s ludmi, hladat kompromisy atd.

              do o nas podla mna okamzite pribudnes, ked zverejnis neajku moznost ako ta kontaktovat a ked si ziskas trochu obluby. co nie je az take tazke medzi inteligentnymi ludmi. teda ak aj ty povazujes ostatnych za inteligentne bytosti ktore nehladaju moznost zakillovat ta ci nejako zruinovat.
            • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 23:03
              Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
              vyhybavo? nie ... a preco som to nezmazal? lebo som to ani nevidel ... robim kazdy den, vcera som bol do pol desiatej v praci, mam doma vyse tyzdnovu dcerku, na krku exekucie a 3 rozrobene projekty ... este stale si myslis, ze tu travim 14 hodin denne a kaslem na prispevky utociace na teba? ... lol ... sameho ma to srdi ... moje meno sa ocitlo v "O nas" pred tromoa tyzdnami ... admin som 3 roky ...
            • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 23:57
              Xandros   Návštevník
              Prečítaj si čo píšeš a nečuduj sa, prečo ťa ľudia neznášajú alebo odchádzajú.
              Robíš zo seba chudáka.
        • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 22:20
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          ten "hoferek" sa tu preslavil tym, ze rad povedal pravdu na tvoju adresu ktoru si ty bud zmazal alebo rozsiril na flame.

          nemam ale zaujem na ludi utocit - skor by som bol velmi rad, aby si bral tuto pracu o nieco vaznejsie. to, ze Ti fridex alebo kto poradi ako upravit text v spravicke aby bol lepsi znamena, ze by to bolo lepsie zmenit. Nie ho znevazit tym, ze ho zmazes. Prosim o trochu ludskosti. Nikto Ti tu nechce vrazit dyku do chrbta. Vacsina ludi co tu chodi a ja patrim medzi nich si praje, aby si pomahal tomuto portalu a vdacne ponukame svoje ruky k pomoci. Treba nieco urobit - a to nieco je v tvojich rukach.

          Ano, robis vela spraviciek. Ano, robis to vo svojom volnom case. Na druhej strane vsak vystupujes velmi agresivne a nezodpovedne.
    • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 23:12
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Vidím jednotné východisko.. A to demokraciu.

      Práve som navrhol anketu.. Dúfam, že onedlho bude uverejnená a my budeme môcť demokraticky a tak, ako sa to na 21. storočie patrí, hlasovať..
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 23:13
        Avatar borg Fedora  Administrátor
        neblazni, taka rychla rotacia ankiet? to tu nebolo od ....
      • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 28.12.2009 | 23:22
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        schvalena, ja sa vsak zdrziavam hlasovania ...
    • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 29.12.2009 | 15:31
      Avatar omdzor #!  Používateľ
      Dobry den, vsetci priatelia aj (zrejme) nepriatelia linuxos.sk!

      Chodim na linuxos uz dost dlhy cas a i ked nepatrim medzi castych prispievatelov, snazim sa vzdy, ak viem, pomoct a mnohokrat sa pomoc dostala mne. Dokonca i ked som o nu neziadal, stacilo si precitat niektore thready a nasiel som riesenie nejakeho mojho problemu... Alebo niekedy som aspon nasiel nieco zaujimave, clanok ci navod...

      Prave preto som mal tuto stranku rad a chodil som sa sem pozriet prakticky denne... Zo zaciatku mi pripadali vsetky vypady a "konspiracie" proti niektorym osobam viacmenej zabavne, zasmial som sa a dalej tomu nevenoval pozornost. Ale to, co sa deje teraz mi uz pride fakt, a to sa teraz zdrzim nadavok, ktore mam celkom rad, PRIBRZDENE a nehodne inteligentnych ludi, o ktorych som si myslel, ze navstevuju toto forum...

      Naozaj uz neviete co od samej rozkose, navyse pocas sviatkov, robit? Som naozaj zhnuseny.... Poviem iba, ze sa vam dnes podarilo asi opat degradovat linuxos.sk o nejaku uroven nizsie a prist o zopar ludi, vratane mna. dodoedo, mal som rad tvoje spravy a je mi luto vypadov voci tebe, nebudem sudit tvoje administrovanie, pretoze neviem, akym sposobom ho robis a preto nemam pravo ta sudit. To by si mali asi uvedomit aj niektori dalsi tu pritomni. Stano, teba tiez nepoznam, ale uz raz som ti napisal, ze nie je zdrave prispievat 10-krat denne a pri tom si len vylievat srdce a nic produktivne nevypotit. Najdi si zensku, chod niekedy von, pomaha to.

      --zdar--
      #! /usr/bin/env python
      • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 29.12.2009 | 15:36
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        Ahoj, prosim ta kde je 10 krat denne nieco? na tuto stranku ani moc nechodim, kedze ma nebavia nie moc pekne diskusie a je tu malo otazok na fore, s ktorymi mozem pomoct. uz davno som tu nevidel otazku typu "mam ubuntu a nejdu mi mp3", s ktorou by som pomohol. a je to z velkej casti moja vina, ze sa do sporov casto zapajam.
      • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 29.12.2009 | 20:29
        Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
        Ahoj, omzdor.

        Napísal si sem svoj postoj, máš svoj vlastný názor, ale chcem Ťa jednoducho požiadať, aby si neodchádzal z linuxos.sk. Keby si vedel, koľkokrát som to ja tu chcel nechať tak a iba sa viesť ....
        G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
    • Re: otázka na eMDI prípadne iných pravých adminov 29.12.2009 | 20:04
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      Ahojte.
      eMDI, Miro ....

      Prečo nevymažete tie príspevky, v ktorých sú nadávky, alebo posmešky ľudí, s ktorými som určite husy nepásol,( v meste sa to totiž dá len ťažko ) na moju osobu - viď vyššie. Ak to spravím ja, robím to subjektívne, chlapci necháte tu do mňa takto fakt rýpať? Keby sa nejednalo o linuxos.sk bolo by to smiešne.
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • Re: otázka na eMDI prípadne iných pravých adminov 29.12.2009 | 20:31
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
        ked to nie je prevda tak preco sa tak urazas, niekto koho nepovazujes za seberovneho alebo k nemu nechovas uctu ta predsa nemoze urazit, nijakym invektivom

        nerozumiem tejto diskusii

        podla mna nadavky, invektivy, zhadzovanie a podobne veci nemozu nikomu ublizit pokial vie on aj vsetci okolo ze to pravda nie je, nad niecim takym sa treba len pousmiat respektive inteligentne reagovat (upozornit na to ostatnych a ti ho odsudia a budu ignorovat, alebo mu vyvratit to co pravdou nie je, pripadne aj nastavit druhe lice)

        z tohto usudzujem ze nieco na tvrdeniach o dodoedovom spravani bude lebo podla mna by inak nemalo zmysel sa urazat a mazat prispevky (neviem ci to tak naozaj bolo)

        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
        • Re: otázka na eMDI prípadne iných pravých adminov 29.12.2009 | 20:42
          Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
          Ahoj.

          Nájdi si Bronislav, mňou navrhnuté dočasné riešenie pre riadenie Fǒra tohoto sajtu, a zistíš, že bola akási všeobecná dohoda na tom, že sa budú nadávky, blbiny alebo urážky zmazávať. Asi si si to nevšimol je to tunaky a tiež aj v Správičkách tunaky. Tak čo je na tom, keď z princípu žiadam ostatných, aby sa slušne postavili k vopred dohodnutému riešeniu.
          G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
          • Re: otázka na eMDI prípadne iných pravých adminov 29.12.2009 | 20:59
            Avatar lazzio F16  Používateľ
            nerieste blbiny uz ;-)..

            ked vas tu uz mam pokope s vyssiou hodnostou tak mi poradte co s tymto:

            -mam podobny problem /:-)
            -nedavno som tu pisal problem s vystupom(zobrazovanim) mojej karty ati....
            -az vcera po update je to vsetko ako to bolo, az na fps ...
            glxgears:
            355 frames in 5.0 seconds = 70.958 FPS
            408 frames in 5.0 seconds = 81.478 FPS
            400 frames in 5.0 seconds = 79.938 FPS
            375 frames in 5.0 seconds = 74.983 FPS
            375 frames in 5.0 seconds = 74.959 FPS
            381 frames in 5.0 seconds = 76.182 FPS
            XIO: fatal IO error 11 (Resource temporarily unavailable) on X server ":0.0"
            after 5148 requests (39 known processed) with 0 events remaining.
            - skusal som zrusit xorg alebo niekto to riesil pridanim sa do grupy video kde som uz dlhsi cas:),,ale nefunguje nic ....
            - viete ako nato ?:-)

            dik

            L
            $ € £ > /dev/null ; fg human_mind [1] zazen
          • Re: otázka na eMDI prípadne iných pravých adminov 29.12.2009 | 21:00
            Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
            to ja viem, len nechapem tvoje rozhorcenie, co ta tak urazilo ?? pravda ??
            a je rozdiel zmazat nadavku a zmazat cely prispevok bez zaznamu (minimalne by tam malo zostat nieco ako : zmazane pre nevhodny obsah) alebo zmazat len cast prispevku neobsahujucu urazky a nadavky

            a aj podla toho co som cital (neviem kde je pravda) je rozdiel medzi urazkou a poukazanim na to ze niekto nema pravdu (respekti tresol uplne vedla - uz sa mi oboje stalo velakrat ale nikdy by ma ani nenapadlo zaidat o zmazanie prispevku - jedine co by som povazoval za potrebne je moznost odpovede - ktoru ako som sa docital si nie vzdy ponechal)

            a neviem co si chcel dosiahnut zhovadenim mojho mena ale to je asi naozaj tvoj styl (co som si teda nemyslel)


            BTW tie linky nefunguju (odkaze ma to na zoznam)
            Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
            • Re: otázka na eMDI prípadne iných pravých adminov 29.12.2009 | 21:01
              Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
              tie linky nefungovali len ked si pisal odpoved
              Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
              • Re: otázka na eMDI prípadne iných pravých adminov 29.12.2009 | 23:02
                l_barbarossa   Návštevník
                Brano, teraz nereagujem na teba, len sa prizivujem na Tvojom vlakne, kedze je momentalne na konci ... blablabla

                Pre adminov :
                - nechapem preco nemazete takete prijebane temy hned v zarodku. Pokial nebude dovod na podjebavanie, nebudu flamy. Za posledny cas tu vidim len same kokotiny, normalnu odpoved tu necakam uz dlho a
                momentalne uz neocakavam ani nikoho, kto by dokazal zalozit jeden normalny thread.

                Prosim vsetkych partizanov nech na sukromne picoviny pouzivaju svoje skurvene vyjebane sukromne maily, chaty alebo cokolvek ine a nech sa so svojimi problemami nejebu sem.

                Dufam, ze som konecne prispel linuxovej komunite niecim cennym ... do pice, bye
                • Re: otázka na eMDI prípadne iných pravých adminov 30.12.2009 | 00:14
                  Avatar chatpall   Používateľ
                  myslim ze tymto sa mozem vo vseobecnej spokojnosti na linuxos.sk vysrat a vsetkych tychto urazlivych koko... poslat do puce. nevidim dovod preco by mal stano neustale zakladat nove a nove vlakna plne pubertalnych otazok a hlupych pripomienok. niekedy davno som mal pochopenie pretoze sa chalan ocividne ucil, naucil sa iba otravovat a nedotahovat svoje "projekty" do konca. dodoedo nechava na linuxos svoj volny cas, stano zase naopak obera o svoj volny cas nas. bolo do neho investovaneho uz naozaj vela, davali ste mu svoje rady a svoje napady ako sa zlepsit a jedine co neustale robi je vracia sa k tomu istemu. nevysiel z neho jediny dobry nastroj, jedina dobry napad ktory by obsal v opensource konkurencii. niekolko krat uplne deformoval obraz o linuxe v mediach. neviem ci to neustale nechape, ze toto nie je hra, ale normalna realita, opensource konkuruje inym OS, opensource nastroje ulahcuju zivot vela odbornostiam, vsetko co sa v opensource deje ma svoj vyznam, dobre projekty idu dalej, zle projekty koncia a umieraju. stano, toto adresujem tebe (podobnu emailovu komunikaciu uz mame za sebou), nebol si schopny postavit okolo seba ani jeden priemerny tym ludi, ktory by svoje napady realizoval aspon na nejakej prezentovatelnej urovni. ak nie je pre teba nosna mienka odbornej casti nasej komunity, co su chalani ako wlasaty, borgcube aj I_barbarossa (a vela inych) a si spokojny (alebo si sam sebe vravis ze si spokojny) s odozvami ludi ktori ani niesu schopny otestovat tvoj vytvor, tak je to sebaklam a nie realny vystup. neustale hladas nejakych nepriatelov (ci je to Kotrcka alebo uz dodoedo) a neberies nikoho konstruktivnu kritiku.

                  trosku som sa rozpisal, je mi zo stanovho prispevku vseliako, lebo nie dodoedo znizuje kvalitu ale stano, sledujem ho od zaciatku. mozno na zaciatku som citil urcity entuziazmus ze sa niekto na slovensku po slovensky dal na pisanie prirucky okolo opensource sveta, to bolo fajn, ale po tom nedotiahol ani zakladne pripomienky okolo takej publikacie, hned sa vrhol na upravu distibucie na "slovensky" obraz (ja mam v mojom kompe "specialne upravene rozhranie" pre moju odbornost aj so vsetkymi nastrojmi a nejakou tou konfiguraciou a nenazval by som to ani "metabalikom"), entuziazmus sa z mojej strany pomaly vytracal. po zverejneni nastroja greenport som stratil uplne vsetky iluzie, pretoze takyto bezpecnostny paskvil som si vsimol aj ja, co nemam vela vzdelania okolo systemu. stano ak raz budes chciet byt v niecom dobry skus sa najskor nieco naucit a potom si este najdi ludi ktori budu schopny ti za tebou aj tvoje veci kontrolovat. zatial si neurobil dobre nic. klamanim sameho seba sa oberas o energiu a najhorsie je ze oberas o energiu nas vsetkych a hlavne ludi ktori by mohli namiesto rozculovaniu sa nad tebou venovat svoju energiu skutocnym problemom.
                  NERUSTE TENTO UCET!!!
      • Re: otázka na eMDI prípadne iných pravých adminov 31.12.2009 | 00:46
        dododedo   Návštevník
        dodoedo chod sa vyplakat mamicke pod suknu a neotravuj tu ostatnych ludi. podla toho co som tu cital tak ludia tu maju v nazore na teba pravdu. kolko mas rokov 15 -16?
    • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 30.12.2009 | 00:03
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
      Čau Stano, neviem čo si písal, ale ja keď som tu zbadal príspevok jednoho Widláka, tak som sa neudržal a vypustil som zo seba nádavky, na druhý deň keď som vychladol, som bol rád že môj príspevok bol zmazaný, si človek ktorý toho o Linuxe dosť vie, tak nerieš rozpory s ľudmi ktorý nič v živote nedokázali a určite celý život ostanú nulami, chodia si tu len o druhých otierať hubu, kašli na nich, akurát mrháš svojim časom a pre nezainteresovaných si vytváraš negatívny profil.
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 30.12.2009 | 11:00
      Avatar gs_peter Mac OS X, iOS  Používateľ
      dovolte, aby som aj ja prispel do nezmyselneho vlakna, ktore ma pobavilo...

      chlapci, toto nie je spravne miesto na meranie si pindikov...

      je pravda, ze mnoho mojich prispevkov bolo zmazanych (NIKDY NA TOMTO FORE - pripisujem skutocnosti, ze neprispievam), treba sa nad to povzniest, niekedy je naozaj jednoduchsie neprisiet, je to zbytocna strata casu a energie...

      dokonca som zachytil aj tu vysokosofistikovanu anketu a sranda, hlasoval som, aby dodoedo ostal ako moderator, pretoze si myslim, ze nejak extra neublizuje tomuto foru, co mu skutocne ublizuje je, ze sa vobec hadate a vytvarate tu vlnu nespokojnosti, co na novacikov nevplyva dobre, skor ich odstrasujete...

      inak, nebolo by jednoduchsie tu spravit skor vypis kometarov z diskusii a prinosu hodnotneho obsahu pre blog ako taky a podla zasluh niekeho zbavovat nejakych prav???

      ja to vidim mozno zle, ale ja som si vsimol, ze tento trend utocenia je uz na vsetkych forach, je to akasi novodoba vzbura ludi, ktori doteraz spali alebo su cerstvi novacikovia a maju pocit, ze zozrali mudrost galaxie, ja som za skutocnost, aby sa prispevky odstranovali tvrdo, pretoze ked niekto napise nezmyselnu otazku alebo nejakym sposobom uraza alebo cokolvek, tak nema pravo mat zobrazeny prispevok...

      dalsia sranda vec je, ze vzdy sa vsetko z linux sveta na slovensku toci okolo troch ludi kotrcka, dodedo a hoferek, ja viem viac o tychto troch ako o linuxe samotnom, samozrejme, ze k nim sa pribaluju dalsi na jednu alebo druhu stranu, mna osobne nezaujima ake maju spory, registrujem a aj som nahodil Greenie na skusobne PC, len neobsahovalo to, co som chcel alebo som to nevedel vyriesit a tak som opat nahodil Ubuntu 9.10, pri otazke, ci by som bol opat ochotny nahodit Greenie, poviem, ze nie z jednoducheho dovodu, neexistuje dovod, preco by som mal preinstalovat existujuci system, na ktory som si trosku zvykol...

      je fakt, ze ich kritika greenie je utocna, ale asi to ma nejake opodstatnenie, niekde je chyba, mam pocit, ze niekto sa snazi ukusnut viac ako vladze...

      bolo by nanajvys vhodne, ak by sa tu prestalo bojovat, zacali sa vyhadzovat vsetky prispevky, ktore nemaju nic spolocne s linuxom a bolo by, pretoze ked pride clovek sem, tak hned vidi temy typu dodoedo mi vzal kyblik, hoferek pouziva moju lopatku, treba sa zamerat na ine veci, viac hodnotnych clankov, menej pridrbanych prispevkov a hned je nejaka uroven...

      na druhej strane si uvedomujem, ze cely tento blog je zlozeny z dobrovolnikov, mozno aj v tom je chyba a mozno by sa oplatilo spravit capa zahradnikom, ktovie ako by to fungovalo v opacnom garde, mozno by to uz ani nebolo, podla mna je to dobre tak ako je, len si netreba vylievat srdce, ze dnes som ta nazval hlupakom a ty si to zmazal...
    • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 30.12.2009 | 15:21
      Dragon   Návštevník
      Som na LinuxOS novy, zacal som tu chodievat niekedy v case, ked tu ficali kadejake diskusie o Stanovi Hoferekovi. Potom sa to trosicka upokojilo a som cakal, ze sa to konecne dostane na nejaku uroven, ze sa konecne zacne riesit nieco poriadne, ale teraz ste zacali zase riesit dodoeda. Toto uz nie je linuxove forum, ale trhove forum starych bab, ktore na seba kydaju hnoj a neprinasaju nic uzitocne. Myslim si, ze pokial sa v blizkej buducnosti nezacnu ludia na tomto fore spravat civilizovane a nie ako volajaka banda nevzdelancov (tym nechcem nikoho urazit; cest vynimkam), tak co nevidiet pride koniec LinuxOS.
      • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 30.12.2009 | 15:40
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        v novej verzii LinuxOS.sk sa pracuje na viacerych zmenach. jednou z nich je aj eliminacia podobnych utokov a skriepok.
        • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 30.12.2009 | 15:58
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          rad pomozem ako sa len bude dat. inak mam zopar napadov do profilov, teda co by sa tam mohlo pridat. premyslim si to a poslem Ti mailom
          • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 30.12.2009 | 16:06
            ---   Návštevník
            clovece, prestan sa vsade strkat, o tvoju pomoc nikto nestoji, pochopis to uz konecne? Pseudoodbornikov beha po nete milion. Sprav si svoje forum, toto nechaj na pokoji, aj kvoli (hlavne kvoli) tebe sa musia robit rozne upravy!
            • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 30.12.2009 | 16:26
              Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
              upravy sa nejdu robit kvoli nikomu konkretnemu ... idu sa robit pre vsetkych ...
              • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 30.12.2009 | 22:10
                Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
                Uz som to raz pisal a budem sa opakovat. Ked som tu pred 4 rokmi zacal chodit, kazdodenne sa tu riesili podstatne veci a problemy uzivatelov. Niesom ziadny prevratny odbornik v IT oblasti, nepomohol som tu kvantam ludi ako niektori nemenovani. Bol som strasne rad ak mi fakt odbornici, ktori tento web navstevovali odpovedali na moje otazky (tie odpovede som dostaval do niekolkych minut). Proste bolo to tu o rieseni problemov a nie o osobnych sporoch, o navazani sa do inych a HLAVNE O CHYTANI ZA SLOVICKA. Tym chytanim za slovicka to podla mna pred niekolkymi mesiacmi zacalo. Osobne spory by som riesil osobne, alebo fakt inym sposobom a nie na tomto fore. Neodisiel som a ani neodidem z tohto webu, pretoze dufam, ze sa to tu da dokopy !!! Nikto mi ako osoba nevadi, neriesim kto s cim zacal, ale fakt Vas prosim prestante s tym ! Taketo diskusie, ako to uz niekto predomnov spominal treba hasit v zarodku. Vsetko ma svoju pricinu a bolo by dobre tuto pricinu najst a co najskor odstranit.
                sudo apt-get remove windows
                • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 30.12.2009 | 22:12
                  Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
                  PS: Ta anketa ma fakt stve
                  sudo apt-get remove windows
            • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 30.12.2009 | 16:39
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              no tak, neblazni. kvoli mne nie su potrebne upravy a to co navrhujem nesuvisi so spravanim ludi. mam v navrhoch napriklad pridanie policka na uvedenie jabberu
              • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 30.12.2009 | 19:51
                Avatar lbarbarossa Mavandri  Používateľ
                OMG
              • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 30.12.2009 | 22:39
                Tomas Srnka   Návštevník
                Myslim, ze to je to POSLEDNE, co sa riesi aktualne
            • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 31.12.2009 | 02:17
              peter   Návštevník
              stano rozbehal joomlu (greenie.sk)! On je najvacsi odbornik! :-)
    • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 31.12.2009 | 00:26
      BrunoBoys   Návštevník
      dodoedo ma svoj podiel viny. Hofereka netreba riesit. Pripad sam o sebe.
      Mna zaujima ine.
      Zmizne arogancia?
      Zmiznu zbytocne prispevky od stalych autorov v novych prispevkoch?
      Pribudnu Clanky?
      Pribudnu Navody?
      Budu aj admini pod dorozorom?
      Alebo znovu bude aj novy vzhlad len vzhladom bez obsahu.

      • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 31.12.2009 | 00:30
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Pockaj nejaku dobu a uvidis. Snad budes milo prekvapeny.
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 31.12.2009 | 01:57
      jkp   Návštevník
      kamoš ma včera upozornil že na jednom z našich webov máme nefunkčný odkaz. Nešlo linuxos.sk ale iba chvýľu. Keď naskočilo a zbadal som tu toto tak mi ostalo nevoľno. Stano, to naozaj sa tak nudíš že tu vypisuješ takéto pičoviny pomedzi sviatky?


      Prosím o zmenu anketovej otázky: Kto strčí žeravý kutáč FICOVI do riti?
      • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 31.12.2009 | 04:40
        BrunoBoys   Návštevník
        Hnustne odporné nechutné. LinuxOS je takto už mesiace. Už som vôbec neni denný návštevník LinuxOS ako kedysi aj preto, že žijem v UK. Ale k problémom.

        Nezmesti sa, tak pastebin alebo môj blog.
        http://pastebin.com/f38b338e8
        http://mirospanik.blog.root.cz
    • Re: spravovanie linuxos - dodoedo 31.12.2009 | 10:51
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      odporucam vsetkym clanok na uvodnej stranke. tuto temu zamykam.