Článok na zamyslenie :-!

Sekcia: Aplikácie & Desktop 28.01.2010 | 14:06
taaa   Návštevník
Pozrite si tento članok "Linux" a povedzte svoj nazor.
Ja s nim plne súhlasim.
    • Re: Článok na zamyslenie :-! 28.01.2010 | 14:26
      Avatar Michal Nánási Ubuntu 11.04  Používateľ
      Dobre ma to pobavilo, napriklad veta:
      "Systém není navržen, aby administrátor náhodně zkoušel různé postupy s nadějí, že se problém nějak vyřeší. Místo zkoušení by se měla číst nápověda, chybové výstupy a přemýšlet."

      P.S.: tipujem ze tato tema bude coskoro zamknuta pre flame. Budem rad, ak sa mylim:-)
      Hi! I'm a .signature virus! Copy me into your ~/.signature to help me spread!
    • Re: Článok na zamyslenie :-! 28.01.2010 | 14:32
      Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
      Nehnevajte sa, ale co do frasa hlada tato tema medzi Aplikaciami a Desktop? Co tato tema riesi? Komu ma pomoct?
      Taketo nic neriesiace temy tu nemaju co hladat! Okamzity LOCK !
      Slackware
      • Re: Článok na zamyslenie :-! 28.01.2010 | 14:39
        taaa   Návštevník
        čo tu musia byť len články ktoré máju niekomu pomôcť ???!!! Nemôžu tu byť aj články len tak na diskusiu ?
        • Re: Článok na zamyslenie :-! 28.01.2010 | 15:15
          Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
          prepac a neber to ako utok, ale vo fore musi byt urcity poriadok ... Uz uzivatel, ktory vklada temu si musi uvedomit, este predtym ako ju vlozi, ze po prve do akej kategorie to patri a po druhe aky prinos ma ta tema.

          Ty si dal temu jednak do zlej kategorie a druha vec je, ze som si isty, ze na 90% to vyvola zasa flame. Ta tema nema ziadny prinos.

          Keby si radsej napisal napriklad o novom ATI Catalys driver, ktory vysiel a ci si ho skusal a ake su tvoje skusenosti a chces vediet ake snim maju iny co to skusali skusenosti, tak nemuknem ani slovkom.

          Stale si stojim za svojim ze toto je flame a preto LOCK !
          Slackware
      • Re: Článok na zamyslenie :-! 28.01.2010 | 14:39
        Avatar hramat Arch + Openbox  Používateľ
        ano mohlo to byt pridane v komunite alebo ostatne. Preberali sa tu aj horsie temy
    • Re: Článok na zamyslenie :-! 28.01.2010 | 15:10
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
      V podstate má pravdu, ale s pohladu Widláka, ja pre spomínané nevýhody Linux používam a aj chcem aby nikdy nevyzeral a nesprával sa ako Widle.
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • Re: Článok na zamyslenie :-! 28.01.2010 | 15:11
      linux user   Návštevník
      a o co ti akoze islo tym clankom?
      • Re: Článok na zamyslenie :-! 28.01.2010 | 16:26
        Avatar Oliver Roch Ubuntu, Debian, Elive, XP  Používateľ
        Väcsina z toho je pravda ale napriklad niektore tie nevyhody su pre niekoho vyhody napriklad to ze linux nie je windows je podla mna nevyhoda pre niekoho no pre linuxakov je to dost vyhoda :)
    • Re: Článok na zamyslenie :-! 28.01.2010 | 16:28
      Avatar hramat Arch + Openbox  Používateľ
      S tymto "Přechod na novou verzi Windows je z podstaty věci vždy snažší než změna operačního systému." absolutne nesuhlasim. Prechod z XP na 7 tiez nieje bohvie co.
    • Re: Článok na zamyslenie :-! 28.01.2010 | 17:05
      Martin   Návštevník
      Článok je k veci, je písaný z pohľadu človeka znalého veci a je písaný bez emócií.
    • Re: Článok na zamyslenie :-! 28.01.2010 | 17:09
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      na margo zle zaradenej temy, moze to byt tym, ze vo FF su radio buttony trochu dost rozhadzane oproti textu ... a co sa tyka clanku. mno bolo tam dost nepresnosti, niektore uz boli spomenute pod clankom v diskusii.

      pockam do vecera, ako sa budete spravat. ci slusne a logicky argumentovat alebo pisat utocne a s vykricnikmi. v tom druhom pripade zamykam temu ... takze je to LEN A LEN NA VAS ...
      • Re: Článok na zamyslenie :-! 29.01.2010 | 07:12
        jano   Návštevník
        osobne mám "viac hw k xp" - kúpil som NB a bola tam Vista - čo je smutné? ak by som chcel používať vistu tak musím kúpiť tlačiareň, usb tv kartu atď, a prechod z xp - radšej návrat k xp
        • Re: Článok na zamyslenie :-! 29.01.2010 | 16:00
          Avatar klayman Archlinux,Ubuntu,WinXP  Používateľ
          Mne osobne sa ten článok v celku páči a súhlasím s ním, aj keď som ho prečítal len tak zbežne...
          It is story... story about good (Linux)... story about bad (Bill, Steve...)... It is true story...