Pripojenie stereojacku do ntb

Sekcia: Aplikácie & Desktop 15.02.2010 | 15:05
Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
Dobry. Riesim momentalne takyto problem. Potrebujem napojit pomocou kablu 2x cinch samicka na jednom konci a na druhom konci 3.5 mm stereojack zvukove zariadenie s notebookom. Na notebooku mam vstup pre mikrofon a vystup na sluchatka. Bude to mozne? Hudbu na notebooku nechcem real time prehravat, ale potrebujem nahravat zvukovu stopu ktora sa prenasa..

Za kazdu pomoc dakujem, Viktor
There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Pripojenie stereojacku do ntb 15.02.2010 | 15:36
      Martin77   Návštevník
      Existuju hotove redukcie (napriklad tato), alebo sa da velmi jednoducho urobit vlastna na kabloch.
      • Re: Pripojenie stereojacku do ntb 15.02.2010 | 18:16
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Ved tak to mam urobene.. Dva cinche na jednom konci, druhy koniec je stereo jack 3.5 mm ... Ide len o to ze tu zvukovu stopu ktoru mam prijat, neviem ako ju prijat a ako s nou nalozit. Skusal som audacity , tvarilo sa to aj ze to nahrava ale ked som sa to pokusil prehrat bolo ticho.
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: Pripojenie stereojacku do ntb 15.02.2010 | 20:20
          WlaSaTy   Návštevník
          ticho obvykle znaci dve veci:
          1) ztlmeny kanal (asi bude oznaceny ako externy mikrofon alebo line in)
          2) zly prepinac pri sucasnom nastaveni ovladaca ktory neprepne kanal na zvukovke.

          • Re: Pripojenie stereojacku do ntb 16.02.2010 | 00:13
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            Ok, nakoniec som to vyriesil - vymenil audacity za konzolovy gramofile... nakolko nahravam z gramofonu. Je to paradny soft, velmi mi pomohol. Vdaka za ochotu pomoct vsetkym
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people