Rozlíšenie vs okná

Sekcia: Aplikácie & Desktop 10.04.2010 | 18:00
Avatar DjBass Debian  Používateľ
Ahojte,
na notebooku mám rozlíšenie 1024x600, ktoré sa zdá nestačí na zobrazenie celých okien. Okná sa nedajú ani zmenšiť, takže vidím ich len časť. Neviete mi poradiť, ako by sa dalo nejak posunúť vyššie alebo niečo také? Ďakujem...
    • Re: Rozlíšenie vs okná 10.04.2010 | 18:35
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      moznosti je vela - zmensit ikony, nastavit iny okraj okien, presunut menu na lavu ci pravu stranu...
    • Re: Rozlíšenie vs okná 10.04.2010 | 19:15
      Avatar qw11 ubuntu mate 22.04 HP 17-ca1006nc  Používateľ
      Alt+tahanie okna za ktorukolvek cast nefunguje?
      • Re: Rozlíšenie vs okná 10.04.2010 | 22:38
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
        pridam ze treba skusit aj pravy aj lavy alt (myslim ze by to mal byt pravy)
        a taketo spravanie sa da nastavit v compize aj na inu klavesoviu skratku (ci to ide nastavit mimo compizu netusim)
        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
        • Re: Rozlíšenie vs okná 10.04.2010 | 23:04
          Avatar DjBass Debian  Používateľ
          Veľmi ďakujem... O tejto funkcii som nevedel, ale funguje mi to presne tak, ako som si predstavoval. Ešte raz, veľké ĎAKUJEM!!!
          • Re: Rozlíšenie vs okná 11.04.2010 | 13:52
            Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
            este pridam ze v gnome sa daju nastavit klavesove skratky aj na minimalizaciu ci maximalizaciu okna (mozno aj na prisposobenie obrazovke - to sa urcite da v compize) pomocou par kliknuti
            Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment