ETQW

Sekcia: Ostatné 19.07.2010 | 19:11
Avatar modzog Centos, Ubuntu  Používateľ
Ahojte,

Hrava tu niekto pravidelne Enemy Territory Quake Wars ?

Pytam sa preto ze banda nadsencov z Britanie organizuje Quake Wars World cup 2 a hladam potencialnych spoluhracov.

Nejedna sa o nic seriozne ide skor o zabavu ako o sutazenie ale ludia v time by mali byt rovnakej narodnosti.
    • Re: ETQW 19.07.2010 | 19:37
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      myslim, ze vela ludi navstivi tuto temu hlavne preto, ze nemaju z nadpisu ani najmensie ponatie o com hovoris :) vhodnejsi nazov by bol napriklad "turnaj v hre Enemy Territory: Quake Wars"
      • Re: ETQW 19.07.2010 | 23:25
        ...   Návštevník
        Myslim, ze vacsina ludi, co hrala chvilu Enemy Territory: Quake Wars davno vie, co je ETQW, takze je to OK.

        co sa tyka k teme - nehral som snad 18 mesiacov, ale zahral by som si ;)
        • Re: ETQW 20.07.2010 | 02:41
          Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
          Ano, ale treba brat aj ohlad na ludi, co to nehraju a tema ich vobec nezaujia a kliknu na nu len kvoli tomu, ze je nicnehovoriaci nadpis.
          Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
          • Re: ETQW 20.07.2010 | 03:00
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            suhlas (matematicky vyjadrene: +1)
          • Re: ETQW 20.07.2010 | 12:06
            Avatar modzog Centos, Ubuntu  Používateľ
            Boze toto je ozaj zle :-( Forum hnidopichov.

            Ak mi nazov temy nic nehovori tak asi nebude urceny pre mna a teda nan nemusim klikat. Niektory ludia tu na fore maju neodolatelne nutkanie kliknut na vsetko a okomentovat vsetko, nasledne z takych off topic komentarov vznikaju flame.

            Od Hofereka sa to akosi ocakava ale ze si sa ty chytil :-(

            Takze: Tymto sa chcem ospravedlnit vsetkym ktorym som sposobil ujmu tym ze som ich prinutil kliknut par krat naviac tym ze som si dovolil napisat im nic nehovoriaci nadpis.

            Tymto zaroven prosim admina o zamknutie temy nakolko sa hned od zaciatku ubera zlym smerom (smerom flame).

            Osobne uz nebudem nadalej reagovat na ziadne prispevky v tejto teme. Ak by niekto mal seriozny zaujem si zahrat nech sa zaregistruje na http://www.ocb-sgs.co.uk/ a ozve sa mi tam bud cez priame spravy po slovensky alebo anglickym komentarom v casti ETQW.

            • Re: ETQW 20.07.2010 | 12:25
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              ale netaraj. a ano, si uplne super ked ma ponizujes.

              to, ze som napisal ze by bolo lepsie pomenovat temu tak, aby si to vsimlo viac hracov a menej ludi ktory o to nema zaujem, automaticky znamena ze som zly. tak fajn, som zly, som najhorsi na svete. a keby som mal tu moznost, tak by som premenovat nazov temy tak, aby to ludom pomohlo. ospravedlnenia netreba, len v buducnosti napisat nazov temy vhodnejsie.

              samozrejme prajem vysoku ucast hracov tejto hry, a ak by islo o mne blizku hru, tak by som sa urcite rad zapojil.
      • Re: ETQW 20.07.2010 | 10:34
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
        ETQW som v živote nehral, ale videl som. Je to najlepšia hra pod Linuxom, takže každý Linuxák by ju mal aspoň poznať :)
        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org