konvert to 95

Sekcia: Aplikácie & Desktop 30.07.2010 | 17:58
konverter   Návštevník
Zdravim vie niekto ako by som skonvertoval v ubuntu flv video do MP4 tak aby ho prehrala nokia n 95 v stavanom prehravaci ??
Uz som bars co skusal ale nic nepomohlo ...
vopred dik
    • Re: konvert to 95 30.07.2010 | 18:17
      myky   Návštevník
      konvertorov je vela ... nemam s tym skusenost ale cital som ze prehravac vlc vie prevadzat formaty tak skus...inak to flv video mas odkial? youtube? :) lebo nato by bola lahsia alternativa ...
    • Re: konvert to 95 30.07.2010 | 19:19
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      cau, mam n95 8GB , cez mexconverter to hodim do pohody mp4 (aj ked v najhorsom do 3gp) a prehram u seba. nokia nema h.264 kodek pre mp4, tam je ten problem, je to osekany mpeg4 kodek ...
      • Re: konvert to 95 30.07.2010 | 20:28
        konverter   Návštevník
        Jasne videa taham z youtubu.
        Vyskusal som ten MexConverter a dajak mi nefunguje ked dam tam video a nastavim vystupny format MP4 dam prekonvertuj a iba mi nieco preblikne a to je cele .
        • Re: konvert to 95 30.07.2010 | 22:45
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          jasan ... daj manualne nastavenie vystupu ... de facto ten povodny pak ostane :) a pojde to :)
        • Re: konvert to 95 31.07.2010 | 20:55
          myky   Návštevník
          ak pouzivas firefox je prekrasny addon ktory ti to rovno hodi do mp4
          • Re: konvert to 95 31.07.2010 | 23:48
            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
            este daj nazov/link please :)
            • Re: konvert to 95 01.08.2010 | 00:54
              Avatar phodinux Debian, macOS  Používateľ
              tu to mas ;) http://goo.gl/OHiZ
              a nasiel som aj nieco podobne lenze s navodom, http://goo.gl/I9Bq

              pripadne by som to skusil cez ffmpeg alebo mencoder, s tymito konvertormi som nemal este nikdy problem
              ak chces nieco s grafikou tak Avidemux
    • Re: konvert to 95 30.07.2010 | 20:50
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • Re: konvert to 95 31.07.2010 | 01:32
        Avatar Gabo Kohel lubuntu  Používateľ
        no ak môžem poradiť tak ja používam mobile media converter a je aj na win aj ubuntu a aj mac http://www.miksoft.net/mobileMediaConverterDown.htm
        • Re: konvert to 95 01.08.2010 | 15:42
          konverter   Návštevník
          trixx diky za radu ten konverter je super, len neviem v nom najst ziadny mp4 format ktory by n95 spapala v zakladnom prehravaci ...
          • Re: konvert to 95 02.08.2010 | 21:58
            Trixx   Návštevník
            No ja mu dám ten čo je úplne dole teda ak si dobre pamätám :) a zvolím výstup 320 x 240 mám nokia e 66 ale nepoužívam klasický prehrávač ale coreplayer ale to už treba platiť :) alebo černota :) crack a tak nejak :) alebo chod na mobilné fóra a tam nájdeš nejaké prehrávače free
    • Re: konvert to 95 03.08.2010 | 09:56
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
      Tak ja som spravil CultConverter, nedávno som tam tiež pre jedného odtialto z fóra pridával podporu pre N97, ak chceš pre N95, napíš mi presnú špecifikáciu kodeku, alebo pošli vídeo čo ti ide prehrať na e-mail.
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • Re: konvert to 95 04.08.2010 | 17:53
        konverter   Návštevník
        trixx: ja mam plno programov, len som to chcel do zakladneho prehravaca aby mi to slo cez galeriu. Crack je najmenej dokonca aj coreplayer mam a tiez hacknuty fon ale ako pisem ide mi oto aby mi to slo cez standardny player ...
        • Re: konvert to 95 04.08.2010 | 19:37
          Avatar Gabo Kohel lubuntu  Používateľ
          Tak zvol psp video mne to ide na nokia E 66 :) a viem ze ked som nejake video potom poslal cez modry tut :)) znamim na nokia N 95 tak to slo :) a dufam teda ze to pojde aj tebe :) lebo to psp video je vlastne mp4
          • Re: konvert to 95 05.08.2010 | 00:57
            konverter   Návštevník
            Hej aj mne to ide ale audio kvalita je mizerna aj ked dam kvalitu na najvyssiu . Neviem aky to ma format zvuku ale oproti ostatnym mp4 sa to neda porovnat :(
            • Re: konvert to 95 05.08.2010 | 14:44
              Avatar Gabo Kohel lubuntu  Používateľ
              skus dat email ja ti poslem video co mi ide a ty porovnas alebo ti to potom niekam ulozim na nejaky host server a ty to sosnes len daj info ako to chces a aspon uvidime co a ako ti to prehra inac kvalita zvuku v mobile je fakt mizerna aj cez tie prilozene sluchadla teda stuple lebo to nemoze mat ani nazov ze sluchadla :)
              • Re: konvert to 95 05.08.2010 | 16:52
                konverter   Návštevník
                Jasne ak chces posli mi to na email : evladimire@gmail.com nj tie stople su fakt len stople :D ale ja mam Philipsi ktore su celousne a tie buchaju ako blaznive . Ale cez Windows co mam My video converter a tam ked dam mp4 tak to ma krasnu kvalitu ba az nadhernu a aj zvukovu .
                • Re: konvert to 95 06.08.2010 | 21:36
                  Avatar Gabo Kohel lubuntu  Používateľ
                  No tak som ti poslal a čakam na odozvu :)
                • Re: konvert to 95 08.08.2010 | 15:09
                  Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                  Skús použiť tento príkaz:
                  ffmpeg -i nazov_vstupneho_suboru -f mp4 -vcodec mpeg4 -b 250000 -r 15 -s 320x240 -acodec aac -ar 24000 -ab 64 -ac 2 vytupny.mp4
                  Nahraď nazov_vstupneho_suboru za súbor ktorý chceš skonvertovať.
                  Pokiaľ ti kvalita bude vyhovovať, tak ti spravím grafické klikátko, viď. tu.
                  Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org