Predam Openmoko

Sekcia: Aplikácie & Desktop 11.10.2010 | 01:19
drapalik   Návštevník
Predam pouzity OpenMoko 140€ ,nabijacka, 2xbateria, sluchadla, puzdro,stilus 4in1(s vybitimy bateriamy), 2GB microSD
    • Re: Predam Openmoko 14.10.2010 | 12:55
      drapalik   Návštevník
      Jedna sa o nevyuzity Neo Freerunner GTA02 rev.A6
      • Re: Predam Openmoko 14.10.2010 | 13:48
        WlaSaTy   Návštevník
        Smolka. Už mám.
    • Re: Predam Openmoko 14.10.2010 | 18:17
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Ehm, 140 €? Včera som predal takmer novú Nokiu X6 s 32 GB internou pamäťou za 150 €. Neoplatí sa to pomerom cena - výkon kupovať ho..
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: Predam Openmoko 14.10.2010 | 18:21
        drapalik   Návštevník
        Takze za odvoz? ;)
        tak to este necham v supliku, a cason sa na nejaky jednorazovy projekt zide.
        • Re: Predam Openmoko 14.10.2010 | 18:43
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          Keď tak, dám za to 20 € + poštovné :D
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: Predam Openmoko 14.10.2010 | 20:55
          WlaSaTy   Návštevník
          Ponúkni to týmto vrtákom tutoka ak si to ešte nevšimli.

          Inak, 150E je dosť vysoko, najmä ak to má baterku v pr... Síce tam funguje aj štandardná Nokiácka, ale tá nemá okrem teplomera žiadnu inú ochranu. Keby to bolo v normálnejšej cene, tak to zoberem ako záložný telefón.
          • Re: Predam Openmoko 15.10.2010 | 00:06
            drapalik   Návštevník
            baterka by mala byt ok, a su dve, nebolo to pouzivane ako telefon ale ako pda doma na pokusy s OS,
            co je to normalnejsia cena? tato dosavadna uznavam nieje primerana, ale pod 100€ je na povazenu ci az tolko sa toho clovek chce zbavit alebo ho proste odlozi a ked zas bude mat na to cas tak sa stim bude hrat,
            nepotrebujem ho predat surne, len som myslel ze by niekomu mohol spravit radost ked mi tuto lezi momentalne bez vyuzitia
            • Re: Predam Openmoko 15.10.2010 | 00:14
              Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
              Ja mám tak doma Palm Treo 650, beží na ňom Linux bootovatelný z SD karty za pomoci bootloadera "cocoboot". Beží na tom prostredie Opie.

              Predám to za 20 € + poštovné, ak niekto chce..
              There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
              • Re: Predam Openmoko 15.10.2010 | 00:44
                WlaSaTy   Návštevník
                Treo berem, také niečo ešte nemám. Asi nie si z Blavy.
                • Re: Predam Openmoko 15.10.2010 | 00:56
                  Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
                  Nie som. Ak chceš, pošlem Ti to ako sklo kuriérom ( za 7 € myslím ) alebo dobierkou ( 2,66 € tuším ). Má skrátenú anténu, dodám ho v koženom púzdre ( s dvoma úložnými priestormi na sd karty ;) ), nabíjačkou, stojanom, usb káblom, ak chceš, priložím aj 1 GB SD kartu. Návod ako naň nahodiť Linux nájdeš na root.cz - nedávno tam o tom vyšiel článok. Pekne tam beží upravený debian ( v tty, s tým že qwerty klávesnica funguje .. ), angstrom linux s Opie ale videl som tam aj Debiana s XFCE4 na handhelds niekde. Samozrejme, má stylus, len ten výsuvný šuflík do ktorého sa vkladá SIM je trošku zlomený ( netuším ako sa to stalo ), ale SIM v ňom drží v poriadku, nevypadáva, je to len kozmetická vada. Na Linuxe nefunguje GSM modul, takže nie je možné telefonovať..
                  There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
                  • Re: Predam Openmoko 15.10.2010 | 01:22
                    WlaSaTy   Návštevník
                    Ok, dohodnúť sa môžeme zajtra. Dnes som už off. Ani ten film nedokukám.

                    PS.: viem koľko má ten telefón RAM a viem čo to znamená.
                    • Re: Predam Openmoko 15.10.2010 | 01:25
                      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
                      S tou RAM ak skepticky narážaš na to, že som videl na nete bežať na tom telefóne xfce, tak som si dal tú námahu a našiel staré linky - http://hackndev.com/node/212
                      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
                      • Re: Predam Openmoko 15.10.2010 | 18:46
                        WlaSaTy   Návštevník
                        XFCE som bežal s jadrom 2.6 z pred troch rokov aj na 12MB RAM, takže na to som nenarážal. Skôr mi išlo o svižnosť keďže SWAP na karte je dosť pomalý. Ale to už je o inom.

                        PS.: poštu na seba teda máme, zaslal som Ti.