Linux Mint 9 zamrzanie minimalizacie aplikacie

Sekcia: Aplikácie & Desktop 09.11.2010 | 18:41
Avatar strudliak   Používateľ
ahoj, mam taky problem, hram sa jednu skvelu hru (amnesia-the dark descent) (odporucam!) a potreboval by som hru nejakou klavesovou skratkou minimalizovat na listu aby ale frcala dalej...ked ale dam napr.ctrl+alt+del, kde sa mi spusti okno s moznostami vypnut pc,restart,..tak mi vsetko akoby zamrzne a nemozem nic robit...existuje nejaka skratka alebo nieco ako to spravit??v menu-klavesove skratky je nastavena skratka ctrl+alt+del ako ukazat prac.plochu, ale ono to nejak zamrza, resp. nebezi to spravne...nieje tam ina taka polozka...co s tym? da sa to?poradte pls...dakujem
    • Re: Linux Mint 9 zamrzanie minimalizacie aplikacie 09.11.2010 | 21:08
      WlaSaTy   Návštevník
      Napríklad Compiz mal v rámci jednej jednoduchej témy jednu zaujímavú vlastnosť. Stačilo prejsť myškou nad plochu, mimo iného okna a otočil kolečkom. Vtedy sa to presunulo na jednu alebo druhú stranu a ani sa to nemuselo minimalizovať. Už si nespomeniem ako sa tá téma volala, ale to prepínanie obrazoviek vyzeralo ako keby si mal cez obrazovku položený rebrík na ležato.

      Alebo iné prostredia prepínali na ďalšie plochy pomocou ALT+3 pre tretiu plochu.

      Ale, klávesová skratka na minimalizáciu hry ...