Chromium

Sekcia: Aplikácie & Desktop 23.11.2011 | 19:22
Avatar Mário Maršálek Mint 11  Používateľ
Dobrý deň dá sa na linux mint 11 niako v prehliadači chromium predvolený vyhladávač nastaviť na google.sk??? všetko ostatné tam ide ale google mi hádže chybu chromium som si oblúbil a nechce sa mi speť k mozile ale toto mi chýba...
    • Re: Chromium 23.11.2011 | 19:50
      GuBa   Návštevník
      Ja sice presne nechapem o co ti ide, ale myslim si, ze ostatni ta tiez trosku zvozia za kladenie a stylizaciu otazky. Co vlastne chces? Nastavit si ako homepage google.sk? To by problem byt nemal byt....
    • Re: Chromium 23.11.2011 | 19:50
      GuBa   Návštevník
      Ja sice presne nechapem o co ti ide, ale myslim si, ze ostatni ta tiez trosku zvozia za kladenie a stylizaciu otazky. Co vlastne chces? Nastavit si ako homepage google.sk? To by problem byt nemal byt....
      • Re: Chromium 23.11.2011 | 20:47
        Avatar Mário Maršálek Mint 11  Používateľ
        nie home page ale predvoleny vyhladávač aby som ked hore kde sa píše url napíšeš napríklad auto tak ti to automatycky vyhladá slovo auto v google.com a ja chcem nech to vyhladáva skrz google.sk predvolený vyhladávač tak sa to volá je to v nastaveniach nejde mi to zmeniť a pokaždé písať google.sk a potom vyhladávať som lenivý....
        • Re: Chromium 23.11.2011 | 21:03
          Avatar default Debian  Používateľ
          kukni sem , dostanes sam tam cez ikonku vpravo takeho dotahovacieho kluca a nastavenie , to podciarknute cervenou, tam to nastavis
          R.K
          • Re: Chromium 23.11.2011 | 21:18
            Avatar Mário Maršálek Mint 11  Používateľ
            OK upravujem otázku prečo mi to tam nejde nadstaviť.... viem ako sa to nadstavuje robil som to v ubuntu xubuntu mageii.... teras mám linux mint a nejde mi to keď tam dám google políčko sa vyfarbý načerveno a nejde to potvrdiť.Všetko odkrem google tam ide.....
            • Re: Chromium 23.11.2011 | 21:20
              Avatar Mário Maršálek Mint 11  Používateľ
              tým google som myslel že tam dám http://www.google.sk/ nech ma nikto nechytá za slovíčka že to nesprávne píšem...
              • Re: Chromium 23.11.2011 | 22:02
                Avatar default Debian  Používateľ
                no tak ho vymaz, a chod sem stiahni verziu pre ubuntu so spravnou architekturou (32-bit alebo 64-bit) a nainstaluj, medzi chromium a chrome je rozdiel len v licencii a v tom ze 32 bitova verzia ma integrovany flash player, to podla mna ani nepoznas rozdiel, skus, alebo ak nechces mozes skusit este v tom nastaveni vedla toho vyberu mas vyhladavacie nastroje a tam mozes pridat vlastne, ale to neviem presne ako to funguje, mozes sa tam pozriet
                R.K
                • Re: Chromium 26.11.2011 | 13:05
                  Avatar Mário Maršálek Mint 11  Používateľ
                  vymazal som a nainstaloval s toho balíka a ide to....