Nezabudnite na to, čo tu bolo

Sekcia: Komunita 22.12.2012 | 22:55
Viktor/Dare_Devil   Návštevník
Čaute,

pri upratovaní som našiel papier, ktorý nesie poznámky ku portálu, ktorý som chcel rozbehnúť kooperačne vedľa linuxosu, kedže linuxos už bol zatratený.

Tu sú body, ktoré nesie. O PC som sa prestal nejak mimo práce zaujímať a preto už nebola chuť, energie a čas tieto body zrealizovať. Verím tomu, že keď sa nasadí nová verzia linuxosu, mohli by ste si z týchto bodov niečo zobrať.

Blogy
Bazár
Aktívny eshop
Online kvízy
Ankety
Live chat
Zdarma subdomená pre projekty
Fórum
Screenshoty
Linux do bytu / inštalácia linuxov pre ľudí za poplatok /
Hľadám / ponúkam prácu
Fotoalbumy
Články priamo do PDF
Tričká, nálepky
Sessny
Prednášky
E-knihy
Wiki
Multimédia
Sekcia pre začiatočníkov
Dotácia
Novinky
RSS Feed
Databáza programov
Aktívny preklad software
Kurzdy na písanie driverov
Extensions
Linux FAQ
Školenia
Wishlisty článkov
Verejný sektor
    • Re: Nezabudnite na to, čo tu bolo 22.12.2012 | 22:57
      Viktor/Dare_Devil   Návštevník
      Čo tak znova spojiť sily kamoši a kamošky, a dať dokopy linuxos a posunúť ho ešte ďalej, ako tam, kde bol kedysi? :)

      Sme starší, máme síce viac starostí, ale o to viac skúseností a o to viac možností.
      • Re: Nezabudnite na to, čo tu bolo 23.12.2012 | 00:14
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
        Súhlas, ja som za tri veci na oživenie LinuxOS:

        Recenzie distier
        Blogy
        Screeny desktopov
      • Re: Nezabudnite na to, čo tu bolo 23.12.2012 | 00:16
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
        Pred 4 rokmi to tu žilo, teraz no comment,,,
        • Re: Nezabudnite na to, čo tu bolo 23.12.2012 | 00:22
          Viktor/Dare_Devil   Návštevník
          Jou, pred štyrmi rokmi som nestíhal pozerať, čo sa nové deje na fóre. Teraz tu chodím raz za týždeň a stále sa sám seba pýtam, či to ešte o týždeň bude mať zmysel, prísť sem znova.
          • Re: Nezabudnite na to, čo tu bolo 23.12.2012 | 00:25
            Avatar default Debian  Používateľ
            však mireca v kontaktoch máš, link na web ktorý vyvíja máš, tak aký je problém?
            R.K
            • Re: Nezabudnite na to, čo tu bolo 24.12.2012 | 12:27
              La.Ba   Návštevník
              Furt dookola omieľate, čo vlastne treba.Vlastne nevychádzam s údivu, že Vás to ešte baví... niečo vyvíjate, niečo skúšate, s niečim sa furt tr...áte. A celý systém správy tohoto portálu je na hovno. Koľko bolo rečí, že bude to a to ... a hento a stále nič. Dni, týždne, a roky plynú rýchlo, a sk linuxová komunita nevie prísť s niečím jasným, zrejmým.. a je to predovšetkým OBROVSKÁ STRATA ČASU.
              Prečo nenasadíte hotové redakčné systémy ako Drupal, Wordpress, CMS Simple a.. atď. Potom tie poznámky, by boli realizované "teľo klip".

              Nasadením schopného RS ušetríte množstvo času a zostane viac na prípravu obsahu, ten je tu na HOVNO, vrátane totálne neprehľadných komentárov.

              Zamyslite sa Linuxáci ako ĎALEJ, lebo stránka svojou vajatovanosťou, zaostáva fyzicky aj morálne...

              P.S HAPPY NEW YEAR 2013
              • Re: Nezabudnite na to, čo tu bolo 24.12.2012 | 12:34
                Avatar default Debian  Používateľ
                toto si videl?
                R.K
      • Re: Nezabudnite na to, čo tu bolo 24.12.2012 | 14:22
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
        Viki môžeš napísať Mirecovi a už je tím. Keď to chceš naozaj tak choď príkladom.
        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org