canonical sibe im ?

Sekcia: Komunita 22.11.2013 | 14:32
Avatar Jozef Bakoš Linux Mint, vlastny mutant :D  Používateľ

Len ziaden flame kazdy ma pravo na svoj nazor. Sledujem dianie okolo Linuxu lepsie ako onkolog rast tumoru. S polednej dobe som dosiel k tomu ze Canonical zacina mat praktiky ako Microsoft aku mate skusenot?

    • RE: canonical sibe im ? 22.11.2013 | 16:21
      Avatar Hun   Návštevník

      Podla mna sa vsetci len do canonicalu obuvaju lebo nerobi veci tak ako by si nekto iny predstavoval. Verim tomu ze polka ludi co teraz vsade nadava na ubuntu prave s *ubuntu zacinala. Hold zabudla krava ze telatom bola. Neber to ako neaku slepu obhajobu canonicallu ale v poslednej dobe mi to pride tak ze cokolvek povedia tak ich "komunita" zato sfukne aj ked imho velakrat bezdovodne

      • RE: canonical sibe im ? 25.11.2013 | 00:24
        Avatar samalama   Návštevník

        aha, takze ak sa z detstkeho opatrovnika stane pedofil, tak je to ok, hej...?

    • RE: canonical sibe im ? 22.11.2013 | 16:32
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

      Každá spoločnosť, ktorá sa rozrastá sa časom obsadí manažérmi. To sú bohužiaľ idi*** čo vidia len čísla a manažérske ciele. Tfuj je to hnus, je to hnus. Je jedno či ide o firmu zaoberajúcu sa slobodným softvérom, alebo hocičím iným. Je to typický príklad tejto doby a bude to horšie.

      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: canonical sibe im ? 22.11.2013 | 18:43
      Avatar WlaSaTy   Návštevník

      Neviem aké má praktiky microsoft, tá firma ma už roky nezaujíma. Ale Canonical ide po peniazoch rovnako ako iné medzinárodné spoločnosti. Nebudem menovať nech sa tu nevytvorí zbytočná hádka.

      Mimochodom, fórum slúži na riešenie problémov technického rázu. Keďže v tejto otázke nevidím nič podstatné, tak navrhujem hlasovanie za presun do blogu. A zároveň aj dávam hlas. Už konečne máme blogy, tak si to vážme a využívajme. Majú svoje opodstatnenie.

      • RE: canonical sibe im ? 24.11.2013 | 00:40
        Avatar PleSaTy   Návštevník

        Peter, skoda ze si tvoje tvrdenie nepodporil aj argumentom napr. "1. Príspevky sa musia týkať Linuxu, slobodného softvéru, IT, alebo komunity", takto je to len tvoj drist. Opat si ukazal ze sa rad hras na dolezitejsieho ako naozaj si.

        • RE: canonical sibe im ? 24.11.2013 | 01:02
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

          Táto téma bude zmazaná, týka sa to Linuxu, ale máme tu blogy, tam sa to hodí viac. Zrejme upravíme po pridaní blogov aj pravidlá pre fórum. Teba nejak teší táto osobná urážka?

          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
          • RE: canonical sibe im ? 24.11.2013 | 01:26
            Avatar PleSaTy   Návštevník

            Aku osobnu urazku konkretne myslis? Snad nie nazvat niekoho vyjadrenie dristom, alebo objektivne opisat jeho chovanie. To na rozdiel od nazvania niekoho siltovkarom nie je osobna urazka.

            • RE: canonical sibe im ? 24.11.2013 | 02:21
              Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
              Opat si ukazal ze sa rad hras na dolezitejsieho ako naozaj si.

              Presne toto som myslel, kto ti dal právo hodnotiť človeka, ktorého asi ani nepoznáš.

              Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
              • RE: canonical sibe im ? 24.11.2013 | 02:25
                Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                Zabudol som dodať ten tvoj nick, čo tomu dáva korunu.

                Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                • RE: canonical sibe im ? 24.11.2013 | 03:21
                  Avatar PleSaTy   Návštevník

                  Kazdy mame nejaky. keby som rozmyslal ako Ty, spytal by som sa, kto Ti dal pravo hodnotit ten moj.

              • RE: canonical sibe im ? 24.11.2013 | 03:16
                Avatar PleSaTy   Návštevník

                Zrejme si este nepocul o prirodzenych pravach, a presne ako pises, "asi".

                • RE: canonical sibe im ? 24.11.2013 | 09:41
                  Avatar WlaSaTy   Návštevník

                  Medzi prirodzené práva nepatrí provokovanie, aj keď sa to sem snažíš znova vniesť ako nákazu. A presne toto je dôvod prečo takéto veci patria do blogu a nie na technické fórum.

                  • RE: canonical sibe im ? 25.11.2013 | 02:07
                    Avatar PleSaTy   Návštevník

                    Opat dokazujes ze len vedome zavadzas a klames, ak by tomu tak nebolo uviedol by si z akeho technickeho vedneho odboru pochadaz vyraz "komunita".

                    • RE: canonical sibe im ? 25.11.2013 | 13:30
                      Avatar WlaSaTy   Návštevník

                      Ahoj pochadaz,

                      Presne o takejto nákaze som hovoril.

          • RE: canonical sibe im ? 25.11.2013 | 00:26
            Avatar samalama   Návštevník

            ze ty sa do kazdej riti pchas...

          • RE: canonical sibe im ? 25.11.2013 | 14:41
            Avatar hun   Návštevník

            neviem preco tato tema bude zmazana ale tema o kupe macbooku je ok. su neake pravidla oficalne na stranke co sa moze a co nie? alebo je to len tak od brucha?

            • RE: canonical sibe im ? 25.11.2013 | 18:28
              Avatar WlaSaTy   Návštevník

              O zmazaní tejto témy píšeš iba Ty. Ostatní hovoria o presune témy do blogu.

              Myslím že je načase túto tému zamknúť, zbytočne sa tu množia nevhodné reakcie. A ak by mala táto téma pozitívny význam pre jej zakladateľa, tak by bola už dávno v blogu.

            • Ja som rád 25.11.2013 | 18:48
              Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

              Pozri sa, hun. Si náš človek, ako geniálne hovorí Rudy Vasky.

              Som za úprimnosť a vnímavosť, aj na linuxos.sk Fóre. Ja osobne, povahou rebel, s potešením vidím, že sem začínajú prichádzať ďalší ľudia ... našim PRVORADÝM cieľom (emdi, bedňa, dodoedo) je oživiť aj Fórum kde sa kladú otázky, častokrát zo všetkého možného. :-) Chcem dať ale Vám všetkým do pozornosti, že tu vďaka mirecovi vzniklo aj niečo "voľnejšie", čo sa týka okruhov Vašej otázky, niečo kde sa dajú kľudne napísať expresíva, alebo reperská hantírka vulgarizmov, a pod. Toto niečo "voľnejšie" sa volá Blogy, kde môžeš voľne skomentovať všetko čo chceš a naviac, po registrácii môžeš napísať vlastnú tému.

              Tam sa môže napísať všetko, čo máte na srdci, a vieme všetci, že je toho naozaj dosť, čo treba nahlas povedať a nestratiť vieru. Prosím všetkých, aby mali na pamäti, že prvotnou úlohou Fóra na linuxos.sk je zodpovedať technické otázky a hlavne technické otázky. treba tomu podriadiť aj vašu zlosť, ktorú si môžete vyliať potom kľudne v takomto Blogu. A kľudne môžete potom dať novú tému na Fóre (sekcia Ostatné)  formou odkazu na takýto blog, kde sa potom dá voľne diskutovať. Takto jednoducho upozornite aj ostatných, že je v (Vašom) blogu niečo, čo vy považujete za významné.

              A ešte jedna vec pre Vás, nebojte sa kritizovať, lebo troll ostane vždy trollom, aj keby sa hneď predvádzal ako technický génius.

              G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
              • RE: Ja som rád 25.11.2013 | 20:17
                Avatar hun   Návštevník

                Ja som neni troll :) len ma to dost zarazilo od bednu "Tato tema bude zmazana,tyka sa to linuxu, ale mame blogy....". Ako som pisal pred par tyzdnami tu napisal chlapec ze chce Maca kupit a tusim sa aj niekto ozval ze je to offtopic ale nakoniec sa to uhralo ze je to BSD teda vlastne *NIX a vsetko bolo OK. Teraz tu niekto otvori temu o *buntu, ktore si myslim ze ma vyrazny podiel medzi uzivatelmi vid http://www.abclinuxu.cz/clanky/vysledky-ankety-o-nejoblibenejsi-distribuci-2013 a vidim zasadne stanovisko o tom ze to bude zmazane resp presunute do blogu lebo je to "volna" tema. Preto som chcel vediet ci su neake officialne pravidla zverejnene na stranke kde by bolo v sirsom kontexte napisane co je offtopic a co nie. Nieco ako tot http://www.abclinuxu.cz/faq/abclinuxu.cz/proc-byl-uzamcen-smazan-muj-dotaz-v-poradne No nic som rad ze sa tu nieco deje ale zamykanim/mazanim kazdej 10 diskusie to imho daleko nedotiahnet(m)e zvlast ak pravidla nie su vopred zname

                • RE: Ja som rád, že nemáme pravidlá ... 25.11.2013 | 20:45
                  Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                  Ahoj.

                  Ja viem (a som presvedčený o tom) že nie si troll.   :-)

                  Ja by som to povedal takto: Som rád, že tu nemáme pravidlá, ale iba naše túžby a cnosti (podľa Platónovej definície). Jediné pravidlo pre toto Fórum je to, že Fórum je určené prevážne na technické otázky, slovo prevážne preto ako zvyšok doby, kedy tu neboli základné blogy, ako sú uvšak ž teraz k dispozícii. opakujem, vítam ľudí ako si Ty, lebo prenesieš oživenie do celého tohoto systém-portálu, a síce tak, že budeš kritizovať (nie urážať a trollovať, čo nie je ale Tvoj prípad), to čo sa Ti nepáči. Opakujem, kľudne upozorni formou odkazu na takýto blog, napríklad cez novú Tému vo Fóre.

                  ... a nezabudni pomôcť celej našej veci tak, že budeš šíriť medzi svojími info o našom portáli, blogoch a pod.

                  Heil Linux!

                  G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                  • RE: Ja som rád, že nemáme pravidlá ... 25.11.2013 | 21:25
                    Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

                    ehm ehm ... are you sure?

                    • RE: Ja som rád, že nemáme pravidlá ... 25.11.2013 | 22:08
                      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                      Milan, to je etický kódex a týka sa etiky tuná ...

                      Je to niečo podobné dadaistickému správaniu sa tančiacich "chodačov" počas Nežnej Revolúcie, pochytajme sa za ruky a utvorme dlhú reťaz-hada od Justičáku po Umelku ...

                      Tu pre Fórum platí to pravidlo, že toto Fórum je technický oddiel na kladenie viac-menej otázok prevážne technickej problematiky okrem sekcií Komunita a Ostatné.

                      Ak sa Milan pamätáš, keď tu na linuxos.sk ešte nebolo ani chýru po blogoch, písaval som ja sám svoje rebelantské infos do sekcie Ostatné, ktoré sme si kedysi aj pomenovali ako Stoka. Aj ja sám som to používal na info o netechnických veciach

                      ;-)

                      a dával som to do sekcie Ostatné. Privítal som vznik blogov, ako všetci ostatní.Teraz začali sem prúdiť nové názory, čo je veľmi dobré.

                      Edo

                      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                      • RE: Ja som rád, že nemáme pravidlá ... 25.11.2013 | 22:10
                        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

                        ale je tu nejaky eticky kodex a tato diskusia uz isla mimo neho ...

                        • RE: Ja som rád, že nemáme pravidlá ... 25.11.2013 | 22:43
                          Avatar WlaSaTy   Návštevník

                          Milan,

                          Presne tohoto som sa už dávnejšie obával. Že pokiaľ zákonník nenazveš pravidlom, tak bude ignorovaný ako kánon. Najprv v tichosti, a potom aj v žiari ohňostroja.

                        • RE: Milan 25.11.2013 | 22:45
                          Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                          Milan, si ten posledný, s ktorým by som chcel polemizovať ...

                          Milan, dadaistické pravidlá netikety (a všetko ostatné) sa pri hádke chlapcov nikdy nedodržiavajú, vtedy sa na to kašle zvysoka. Podstatné je, aký vnútorný význam to má naozaj. Je to ako s tou otázkou na štátniciach (z politiky vtedy bola jedna štátnica) o úlohe ženy v socializme. To že sa žena ocitla v socializme, z nej ešte nerobí lepšiu ženu ....

                          ;-)

                          G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                          • RE: Milan 25.11.2013 | 22:59
                            Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                            Edo ale pointa bola o tom, že pravidlá máme dané.

                            Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                            • PRE: Mário ... 25.11.2013 | 23:09
                              Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                              Logicky, ak je toto Fórum otázok technickejšieho zamerania, technické Fórum o Linuxe, pravidlom sa stáva dodržiavať technickú náplň otázky, infa a pod. Na netiketu Ti, Mário vtedy nikto nemyslí a väčšina ani nevie, čo to je. Dnes si to nikdo nechce pripustiť, ale radikalizácia postihla už naozaj všetko.

                              G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                        • RE: Ja som rád, že nemáme pravidlá ... 25.11.2013 | 23:15
                          Avatar hun   Návštevník

                          Vyzera to tak ze na ziadnych pravidlach/kodexe/zakone neda dohodnut. Mozno by sa to dalo teda spravit cez hlasovanie adminov/moderatorov, open governance ci jak sa tomu nadava. Ak aspon 2 z 5 (=>25%) moderatorov zhodne ze sa ma tema loknut tak sa lokne, ak ich zvysny 3 z 5 (=75%) prehlasuje tema sa znova otvori. To iste sa da aplikovat aj na zmazanie temy, len s inym pomerom ak sa 3 z 5 (=>66%) zhodne na zmazani tema sa zmaze ak zvysnych (34%) adminov zahlasujue proti zmazaniu tema ostane loknuta ale nezmaze sa. Cas hlasovania by bol 24 hodin od casu kedy prvy z adminov/moderatorov oznacil temu za loknutu/zmazanu. Asi to chce neake kodenie tak neviem ci sa do toho Milanovy chce.

                          • RE: Ja som rád, že nemáme pravidlá ... 25.11.2013 | 23:34
                            Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                            Zo skúseností ti môžem povedať, že toto je zbytočné. Sme tu jedna partia a dodržiavanie pravidiel sme postavili ako číslo jedna pre dobré meno portálu. Môžeme si medzi sebou hocikedy pokecať cez jabber, email, telefón o problémoch aj v živote a tak, mám pocit že sa tu zišla zaujímavá kamarátska skupinka ľudí, ktorá dôveruje svojim kámošom aj bez nejakého inteligentného riešenia. Samozrejme si hocikedy vítaný, aby si si to užil s nami :)

                            Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                          • RE: Ja som rád, že nemáme pravidlá ... 25.11.2013 | 23:38
                            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

                            nechce sa mi. mam dve deti, 4 zamestnania a web koduje miro ;-)

                • RE: Ja som rád 25.11.2013 | 22:12
                  Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                  Veľa ľudí odišlo z tohoto portálu, práve kvôli podobným hádkam vo fóre ako sa to bohužiaľ udialo aj teraz. Neviem prečo, asi je to našou povahou, ale nedá sa žiadna kontraverzná téma riešiť bez osobných útokov. Do blogov práve osobné názory patria, teda len tak hádzať urážky bez podloženia argumentom je úbohé a svedčí to len o autorovi komentára. Rozhodne to nepatrí medzi témy fóra, tam mám nulovú toleranciu. Zober si ako vznikol LinuxON odštiepením skupiny ľudí, ktorí sú fajn a čakám že sa jedného dňa vrátia späť. Nič proti Jozefovi nemám, dokonca by som podobné témy v blogoch uvítal, som rád keď ľudia prejavujú svoje názory, ale prosím nemiešajme to s technickým obsahom, čo si pomyslia náhodný návštevníci o nás.

                  Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                  • RE: ... bedňa 25.11.2013 | 22:33
                    Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                    Mário.

                    Ad.) hádky

                    Toto tu teraz nebola ani žiadna bohvieako veľká hádka, v porovnaní s tým, aké tu bývali hádky napr. kvôli S. Hoferekovi, jeho správaniu a pod. Všetci (aj ja osobne) sme vtedy pocítili ich účinky na vlastnej koži, s väčším alebo menším prospechom našej veci ...... skupina okolo Linuxon.sk odišla preto, aby založila svoj portál linuxon.sk a ostatné tu nechcem vôbec verejne prepierať, načo ?

                    Expresíva patria do blogov, sem patria otázky technickej (+komunitnej) oblasti, a blogy sú na všetko ostatné a J. Bakoš by mal preniesť toto celé do svojho blogu.

                    Opäť vyzývam všetkých priateľov a bratov, aby preniesli svoje aktivity a zlosť do blogov. To je všetko.

                    Edo

                    G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                    • RE: ... bedňa 25.11.2013 | 22:38
                      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                      Tak, tak Edo, snažíme sa odfiltrovať technické zameranie a pri tom chceme dať možnosť sa ľuďom slobodne vyjadriť o hocičom.

                      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                  • RE: Ja som rád 26.11.2013 | 00:38
                    Avatar PleSaTy   Návštevník

                    Skoda ze neuvadzas aky technicky obsah si konkretne predstavujes v sekci fora s nazvom "Komunita". Takto to vyzera ze sa len zastava jedneho neregistrovaneho trolla, ktory sa vyjadruje ako by mu to tu patrilo, umyselne klame a testuje si tu teorie z kurzov asertivity pre samoukov. Niekto by sa mohol takemu chovaniu divit, kedze neraz "nalozil" aj miestnemu "core", ale take chovanie bolo uz davno opisane, hovori sa mu Stockholmsky syndrom.

                    • RE: Ja som rád 26.11.2013 | 10:32
                      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                      Komunitné akcie, stretnutia a podobne.

                      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                      • RE: Ja som rád 26.11.2013 | 14:56
                        Avatar PleSaTy   Návštevník

                        To je vskutku unikatna definicia slova "technicky", na tom nie je nic zle, ale patrilo by sa k vyjadreniam urcenym nezainteresovanej verejnosti prikladat aj vykladovy slovnik.

                    • RE: náplne sekcií Fóra 26.11.2013 | 15:24
                      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                      Kedysi to bolo takto. Celá skupina odišla z linuxos.sk a vytvorila linuxon.sk.

                      Blogy neboli a voľnejšie vyjadrenia a polemiky sa vkladali akosi prirodzene do Ostatné. Všetci to tak robili a akosi sa to aj voľne tolerovalo, lebo blogov nebolo a my sami pravoverní, sme tieto Ostatné častokrát volali voľne ako Stoka.

                      Prepáč, som tu už veľmi dlho, a sústreďujem sa hlavne na Správy+sem-tam pomoc s Fedora. Asi už nemám to ostrie ako kedysi, kedysi by som ho rovno poslal do ...., ale teraz to riešim tak, že s ním nekomunikujem a z 99 % ho úplne ignorujem, takže tak.

                      Písal som ale aj do slobodnyvysielac.sk s tým, aby sa tiež pripojili do debaty ohľadom údajneho "náckovskeho" servera, čo je dosť hanlivé označenie od človeka, ktorý nechápe rozdiely medzi mystickým národným socializmom, a fašizmom, prípadne korporatívnym fašizmom.

                      Srdečne Ťa pozývam na Blog. Vytvor novú blog-tému a daj sem do Fóra odkaz na ňu.

                      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                      • RE: náplne sekcií Fóra 26.11.2013 | 18:35
                        Avatar WlaSaTy   Návštevník

                        Niekto spomínal pomoc s fedora? Musím pochváliť všetkých zúčastnených v tej téme.

    • RE: Toto presunúť do Blogu 22.11.2013 | 20:13
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

      Pripájam sa za presun do blogu, autor otázky by mal vytvoriť blog, som sa vymazanie takýchto vecí z Fóra. dodoedo

      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
    • RE: canonical sibe im ? 24.11.2013 | 00:57
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

      Jozef presuň si to prosím ťa do blogu. Ono to s Linuxom aj súvisí, ale do blogu by to bolo vhodnejšie.

      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: canonical sibe im ? 26.11.2013 | 08:23
      Avatar janek-m Ubuntu 22.04  Používateľ

      Zo zásady sa do takýchto diskusií nezapájam, nemá to totiž význam, nedá mi ale poznamenať pár viet:

      1. Zakladateľ témy tu načrtol svoj názor, ktorý ničím nepodložil - teda nenapísal, prečo si myslí to, čo si myslí a zdá sa, že už iba sleduje aké budú názory na toto jeho tvrdenie, keďže sa už viac k tomu nevyjadril. Alebo že by horlivý hovorca "Hun" bol zakladateľ témy. U dotyčného pána takéto správanie tu na fóre nie je nič nové.

      2. Súhlasím s názormi, že takáto téma sem nepatrí - resp. by sa dala tolerovať, ak by bola trochu vecnejšie napísaná a podložená vlastnými skúsenosťami. Ak by sa takéto niečo objavilo napr. na ubuntu.cz, už dávno je to uzamknutá téma. Toto vlákno nemá pre nikoho žiadnu výpovednú hodnotu. Cieľ tohto vlákna je jasný, každý si ho môže domyslieť ...

    • RE: canonical sibe im ? 26.11.2013 | 09:01
      Avatar chatpall   Používateľ

      Canonical nema praktiky ako MS. Rozumni si dokazu dat dokopy v hlave pre a proti oboch systemov (a nemymslim len OS, ale aj marketing, PR, programove vybavenie, celkovy "environment" okolo systemov atd.) a vidiet kto ma aky biznis model. MS asi nebude bohata firma preto zeby davala nieco zadarmo.

      NERUSTE TENTO UCET!!!
      • RE: canonical sibe im ? 26.11.2013 | 11:01
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

        Ale má. Ubuntu spyware, Canonical vyzýva k odstráneniu loga a mena Ubuntu z webu Fix Ubuntu, Mark Shuttleworth sa ospravedlňuje za Tea Party ... To je len za posledný čas čo mám v hlave, ale ako som písal vyššie je to typický dôsledok tejto doby.

        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
        • RE: canonical sibe im ? 26.11.2013 | 11:52
          Avatar chatpall   Návštevník

          ale nema a je to jasne od prvych dni kedy Ubuntu vzniklo. Sh. sa netajil tym ze ma v plane z Ubuntu urobit ekonomicky uspesny model.

    • RE: canonical -_- 26.11.2013 | 12:00
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

      Aha, unikol mi sarkazmus.

      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org