rozlozenie klavesnice pod KDE

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.03.2006 | 21:20
f0f0   Návštevník
Zdravim, prosim, aky balicek mam nainstalovat, aby som si mohol sprevadzkovat rozlozenie klavesnice pod KDE (viem kde sa to nastavuje, ale v tej ponuke nemam ziadnu klavesnicu.. :( Vdaka
    • Re: rozlozenie klavesnice pod KDE 06.03.2006 | 16:49
      nov   Návštevník
      nekecas? jakou mas distribuci? ovladaci centrum / mistni zvyklosti /rozvrzeni klavesnice
      • Re: Re: rozlozenie klavesnice pod KDE 06.03.2006 | 16:53
        f0f0   Návštevník
        nekecam, a som pisal, ze viem kde sa to nastavuje, vole... uz som to vyriesil...dik
        • Re: Re: Re: rozlozenie klavesnice pod KDE 06.03.2006 | 17:43
          Avatar dusan Arch Linux + Openbox  Používateľ
          Trochu zvláštne - urážať niekoho, kto sa ťa pokúša nasmerovať.
          • Re: Re: Re: Re: rozlozenie klavesnice pod KDE 06.03.2006 | 17:58
            Attila   Návštevník
            otvor oči a uvidíš :) takže v sekcií rozloženie klávesnice hladaj kolonku model klavesnice, asi tam máš klavesnica 104 key alebo niečo podobné, ja používam nejaké multimedialne a nastavil som ho na super power multimedia keyboard, len je problém s win klavesou, ktorá mi teraz nejde, ale za to mi idú tie klavesi, čo sú navyše :)
          • Re: Re: Re: Re: rozlozenie klavesnice pod KDE 06.03.2006 | 18:06
            f0f0   Návštevník
            sorry, mam velmi zly den, ale nemyslel som ani na jednu vec, co ste tu napisali. Ja nepotrebujem nastavit typ klavesnice, ale rozlozenie (sk, us, de) -> dolu sa prida mala ikona (vedla hodin). V ovladacom centre nam ponuku "rozlozenie klavesnice" prazdnu (nic tam nie je)...
            • Re: Re: Re: Re: Re: rozlozenie klavesnice pod KDE 06.03.2006 | 19:18
              Avatar dusan Arch Linux + Openbox  Používateľ
              Asi by som skúsil preinštalovať KDE. A nebolo by od veci, keby si uviedol, akú máš distribúciu. To už sa niekto, kto chcel poradiť, pýtal.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: rozlozenie klavesnice pod 06.03.2006 | 20:46
                f0f0   Návštevník
                podla mna na distribucii nezalezi je to jednoznacne vec KDE a distribucia je Kubuntu :) Ale uz je to vyriesene...
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rozlozenie klavesnice 06.03.2006 | 21:20
                  palo   Návštevník
                  chcel by som sa spytat ako je to s multimedialnymi klavesami pod linuxom, napr suse, pod win to v pohode ide