Icona

Sekcia: Aplikácie & Desktop 14.03.2006 | 20:37
LuKKaS   Návštevník
Ake v SuSe 10.0 KDE 3.4 zmenit Ikonu toho chameleona co je v panely a ked nan kliknem sa dostanem do hlavneho menu panelu? ako teda zmenit toho zchameleona napriklad za tucniaka alebo nieco take ?prosiim bol by som velmi vdacni Vopred dakujem
    • Re: Icona 11.03.2006 | 15:22
      LuKKaS   Návštevník
      pomozete mne sa tam nepaci ten jaster a chcem ho dat prec prosiim
    • Re: Icona 11.03.2006 | 15:55
      Laco   Návštevník
      Ehm......ja K menu nepouzivam, vyhovuje mi viac KBFX :-)
      • Re: Re: Icona 11.03.2006 | 15:55
        LuKKaS   Návštevník
        a to je co : ?
        • Re: Re: Re: Icona 12.03.2006 | 17:04
          LuKKaS   Návštevník
          Neviete kde sa nachadzaju Ikony v SuSe 10.0 v KDE 3.4 ?
          • Re: Re: Re: Re: Icona 12.03.2006 | 17:39
            Avatar Linux Mint 18  Návštevník
            • Príspevok bol vymazaný.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Icona 12.03.2006 | 17:42
              Avatar Linux Mint 18  Návštevník
              • Príspevok bol vymazaný.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Icona 12.03.2006 | 18:24
                LuKKaS   Návštevník
                Diky ja som si uz aj stiahol niake ine ikony dal som si napr neonove a tak to som vopred uz vedel ale ja som chcel len jedinu ikonu zmenit skusal som skusal skoro som doskusal ale obnovil som si to spat nastastie som v tom trosku viac vzdelani nez prvy krat a ked si povedal ze vediem to forum mozno tu som skoro najviac prispevkov dal za posledny mesiac co pochybujem ale vies snazim sa chcem nieco nove vyskusat a nebavi ma byt stale na starom tak skusam skusam a skusam a potom skusim niako aj svoj Linux spravit ale to az neskorsie lebo som len zaciatocnik ale vies cital som na jednom clanku ze zaciatky z Linuxom su tazke a to je pravda tak preto sa radsej spytam ako si nieco poradne pokazit tak tak idem pokusat dalej a Diky ;)
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Icona 12.03.2006 | 18:36
                  LuKKaS   Návštevník
                  A este problemm ako to kbfx spustim stiahol som si toto z Kde-look ale neviem to spustit :-( http://www.kde-look.org/content/show.php?content=34934 pomozes?
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Icona 12.03.2006 | 18:57
                    Dumaru   Návštevník
                    Na stránkach Guru si stiahni balík pre SuSE alebo pridaj do YaSTu zdroj Guru a potom pridáš KBFX aplet do panelu.
      • Re: Re: Icona 12.03.2006 | 18:55
        Dumaru   Návštevník
        Súhlasím s tebou, KBFX aplet mi pripadá prívetivejší. Tiež som tým nahradil K Menu tlačítko.
        • Re: Re: Re: Icona 12.03.2006 | 19:04
          LuKKaS   Návštevník
          Dikkkkkkkkkkkyyy tak toto som z toho vedla paradne tlacitko uplne Cool tak toto ti fakt dakujem toto som vedla diky ked nieco budes chciet hoci co tak ti to zozeniem dikyy
        • Re: Re: Re: Icona 12.03.2006 | 19:06
          LuKKaS   Návštevník
          Dikkkkkkkkkkkyyy tak toto som z toho vedla paradne tlacitko uplne Cool tak toto ti fakt dakujem toto som vedla diky ked nieco budes chciet hoci co tak ti to zozeniem dikyy
          • Re: Re: Re: Re: Icona 13.03.2006 | 20:32
            Avatar Mi_G SuSE 10.0, Ubuntu 5.10  Používateľ
            Este raz prosim vas, ako si ho stiahnem a nainstalujem?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Icona 13.03.2006 | 21:00
              LuKKaS   Návštevník
              stiahnes to tu http://www.linuxos.sk/balicky.php das si SuSe ostatne a tam naspises do vyhladavania kbfx a mas to :-) potom spustis Kcontrol a mas to v Vzhlady a motivy a ficis ja uz co mam spravene Juchuuu :-) tak preto dakujem vsetkym kto mi pomohol a presnejsie je to tu keby sa ti nechcelo hladat :-P http://rpm.pbone.net/index.php3?stat=3&ver=any&search=Kbfx&dist[0]=23
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Icona 13.03.2006 | 22:01
                Avatar Linux Mint 18  Návštevník
                • Príspevok bol vymazaný.
          • Re: Re: Re: Re: Icona 13.03.2006 | 22:29
            Dumaru   Návštevník
            ...ked nieco budes chciet hoci co tak ti to zozeniem dikyy Takže rozhodol som sa, zozen mi nove Subaru Impreza WRX STi. Dakujem
          • Re: Re: Re: Re: Icona 13.03.2006 | 22:30
            Dumaru   Návštevník
            ...ked nieco budes chciet hoci co tak ti to zozeniem dikyy Takže rozhodol som sa, zožeň mi nové Subaru Impreza WRX STi. Ďakujeeem
            • Re: Re: Re: Re: Re: Icona 14.03.2006 | 20:37
              LuKKaS   Návštevník
              To nemam ohladom PC iba :-D