Problem s Cedegou

Sekcia: Aplikácie & Desktop 14.03.2006 | 13:49
Avatar Cruelboy Mandrake 10.1 - KDE  Používateľ
Mam problem s cedegou. Pri pokuse o instalovanie hry WoW mi aplikacia vyhlasila error #132 The memory could not by "writen". Viac na obrazku tu Neviem co je to za chyba a ci sa to da nejako spravit, v linuxe som zaciatocnik ;) Snad mi niekto poradite alebo ma aspon nasmerujete :(
    • Re: Problem s Cedegou 13.03.2006 | 23:23
      dodo   Návštevník
      toto sa aj mne stalo normalne vo windowze pomohla mi len reinstalacia hry
      • Re: Re: Problem s Cedegou 13.03.2006 | 23:28
        Avatar Cruelboy Mandrake 10.1 - KDE  Používateľ
        problem je ze ja som to este ani nenainstaloval :( takze zrejme to bude chyba v hre :(
    • Re: Problem s Cedegou 14.03.2006 | 12:12
      Avatar Linux Mint 18  Návštevník
      • Príspevok bol vymazaný.
      • Re: Re: Problem s Cedegou 14.03.2006 | 13:40
        Avatar Cruelboy Mandrake 10.1 - KDE  Používateľ
        Neviem ci mam plnu verziu ale urcite mam TransGaming Cedega Version 5.1 full z balika cedega-5.1-1.i386.rpm a updateom cedega-engine-5.1-local-update.i386.tar Hru som uz robehol tak ze som ju nainstaloval do win XP potom skopiroval do uz predpripraveneho priecinka ktory vytvorila cedega popri neuspesnej instalacii a z editoval configy a pridal .xmp ikony. Teraz mi hra ide spustit no mam iny problem. Neviem ci sa moze takto verjene vyhlasit ze hram na neoficialnom servery kde pouzivaju nieco ako anticheat client ktory sa musi spustit a v nom je script na spustenie wow.exe Takze vo winXP sa mi spusti wow.exe automaticky. Problem je v tom ze po spusteny tohto programu v cedege sa zobrazi logo anticheatu a pri pokuse spustit wow.exe (asi) okno zavrie a spustanie sa ukonci... Skusim sa este opytat na fore toho servera, ak ma niekto inu radu budem rad :(
      • Re: Re: Problem s Cedegou 14.03.2006 | 13:49
        Avatar Cruelboy Mandrake 10.1 - KDE  Používateľ
        este som zabudol dodat ze mam kartu od nVidie GeForce FX5200 a ovladace su zatial nainstalovane z distra tj. 6111-mdk.