FORUM

Sekcia: Komunita 06.01.2007 | 23:26
:)))   Návštevník
To co ste porobyli s tymto forom? Pri navrate na forum po napisani prispevku sa musim spat preklikavat, no a to nehovorim o tych skuskach z matematiky! Aspon nejaky pekny integral by ste tam mohli supnut!!! :) 3+5=8 (Sak ked tu zavita nejaky nahodny navstevnik, pomysli si ze sme banda tupcov :) ) PS: ale inac super :)
    • Re: FORUM 06.01.2007 | 23:27
      Elven   Návštevník
      mne sa to tu ani trosku nepaci... je to uplne rozhadzane a necitatelne... v opere aj vo firefoxe :(
      • Re: FORUM 06.01.2007 | 23:29
        :)   Návštevník
        tak tak, a esce sa ma to snazilo 3x presvedcit ze: 3+5 nieje 8 4+7 nie je 11 3+6 nieje 9 Preto je tu tato tema 3x (to co ma byt??????)
        • Re: FORUM 07.01.2007 | 00:18
          nikto   Návštevník
          Idem si to vyskusat, kludne ma ignorujte... Toto je tučné šikmé podčiarknuté
          • ovocie
          • zelenina
          www.linuxos.sk
          
          POMS=`basename $HOME`
          echo $HOME" | sed "s/$POMS$//" > subor.txt
          less < /etc/fstab &
          
          • Re: FORUM 07.01.2007 | 00:29
            123   Návštevník
            tak ako vidiet funguje to ,ale kto nevie co ktory symbol znamena ,tak ma smolu a moze skusat ci sa trafi. Patrilo by sa doplnit co ktory symbol znamena ,ked mysou prejdem ponad tieto moznosti. Davam to adminovi na zvazenie ,to tam doplnit.
            • Re: FORUM 07.01.2007 | 00:32
              Avatar KiLo Debian stable  Používateľ
              tak,tak spravne. napriklad ja neviem co robi toto
              pre,
              ale zistil som uz
              cat /dev/dsp > /dev/sda - ovladanie pocitaca hlasom
              • Re: FORUM 07.01.2007 | 11:43
                Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
                opravené ;)
                • Re: FORUM 07.01.2007 | 11:46
                  Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
                  Ešte keby sa vlastné príspevky dali opravovať po zadaní by to bolo super. Ale v podstate, ak sú náhľady to až tak moc netreba. A sledovanie by stačilo tak, že by bol v profile nejaký odkaz a tam by vypísalo vvšetky sledované témy a počet nových príspevkov. Myslím, že to by stačilo. Posielať za každým novým príspevkom mail sa mi zdá mierne zbytočné
                  Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
              • Re: FORUM 07.01.2007 | 14:14
                Avatar uid0 Debian  Používateľ
                PRE konecne funguje? neverim

                ajldfh dafjklhsa dfjlhdsaf lhjklhdsa flhdsaf h dsafkhsdfs adfjldsafjl dsahfjk hdsfjksa hdfjksf

                admini, vidite to pretecenie? dajte to do divu so style

                overflow: auto;


                a preco je to take roztahane?
                Debian. apt-get into it…
                • Re: FORUM 07.01.2007 | 14:16
                  Avatar uid0 Debian  Používateľ
                  vlastne ten div je redundantny, len do pre pridajte ten overflow...
                  Debian. apt-get into it…
            • Re: FORUM 08.01.2007 | 14:36
              Viliam Oravec   Návštevník
              Keď sme pri tých súčtoch. Mal som z matiky 4, (už matiku nemám, lebo som high class Hotelová Akadémia) ale keď mi zobrazilo 1+1 a znažilo mi povedať, že to nie je 2 zak som si mylsel ze ... (neviem čo) Teraz je tu 5+3 a ja dávam 8 (Som zvedavý či tu tento text pridá...
              • Re: FORUM 08.01.2007 | 14:37
                Viliam Oravec   Návštevník
                loooooooool ono ho tu dalo... na 56. pokus 9+6=15...
    • Re: FORUM 06.01.2007 | 23:28
      Avatar F0F0 Ubuntu 6.10 amd64, Debian  Používateľ
      ono o to neide, ale niekto moze mat diskalkuliu :)
    • Re: FORUM 07.01.2007 | 01:50
      Klaro   Návštevník
      Pekne forum, dobra praca, len ta matika by nemusela byt :)
      • Re: FORUM 07.01.2007 | 11:31
        Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
        Paráda, konečne funguje náhľad príspevkov. Matika je tu kvôli SPAMu ako bolo už inde napísané. HTML tagy už nemusím písať, stačí kliknúť. Proste super!!! . Akurát tlačítko PRE by mohlo skôr byť ako CODE.
        Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
        • Re: FORUM 07.01.2007 | 11:34
          f0f0   Návštevník
          dajte tam aj priklady na nasobenie, delenie a odcitanie, nech si to trochu zopakujeme.... a urobte statistiku kolko chybnych vysledkov bude :D
        • Re: FORUM 08.01.2007 | 14:39
          Viliam Oravec   Návštevník
          Kvôli spamom? Keď chcem spamovať, tak budem zadávať súčtov kolko len budem chcieť... 2+3=5;...
    • Re: FORUM 07.01.2007 | 15:05
      dd   Návštevník
      toto nove forum je akesi menej prehladne ,v starom neposobilo tak rusivo zahlavie jednotl. prispevkov. Neda sa nastavit ,aby posledne napr. 3 prispevky boli nejako farebne odlisene od starsich. V dlhsich threadoch je utrpenie hladat posledne prispevky.
      • Re: FORUM 07.01.2007 | 17:11
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        registruj sa a prihlas sa - potom sa ti budu vyznacovat
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: FORUM 07.01.2007 | 18:21
      nikto   Návštevník
      Akym klucom sa prideluju frcky (ta modra "desiatnicka" sipka hore) v pravo pri prispevku?
      • Re: FORUM 07.01.2007 | 18:32
        Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
        Ach, ok, takze skusim vysvetlit:
        Kde bolo tam bolo, co to trepem, teda mame v tabulke neake nastavovatko, ktore sa vola max_comments. Kazdy user ma ulozeny pocet komentarov. Ak presiahne max_comments zvysi sa max_comments (ak max_comments nie je definovana rucne).
        Tolko k samotnej technologii. Pridelovanie je potom riesene prinajmensom sialenym sposobom.

        Hodim vzorcek.

        pocet_paliciek=(@ log(prispevkov_uzivatela+1)/(log(max_comments+2)/6))-1
        Znie to hrozivo, ze ;) Vysvetlovat preco je tam logaritmus sa mi nechce :(. Mozno v buducnosti zmenim.

        Samozrejme administratori maju najkrajsi emblem ;)
      • Re: FORUM 07.01.2007 | 18:35
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        no a este ked sa budem dneska nudit, tak sa vsetkym dopocitaju uz pridane prispevky
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
        • Re: FORUM 07.01.2007 | 21:21
          Avatar Andrej "karči" Krajči Gentoo  Používateľ
          ake su tie stupnice max_commentov? ;) nech viem kolko este tak cca potrva dokym sa mi podari zbavit sa tej skaredej jednej

          "IB, thy name is homework." -- IB
    • Re: FORUM 07.01.2007 | 21:26
      Avatar nahnevaný mladý muž gNewSense  Používateľ

      • nieje mi celkoma jasne kde mam hlasit chyby tak to hlasim sem

      • ked som si upravoval profil a potom si ho pozrel tak v strede dole pod tym bol napisany kopiright, palicka | a za tym odkaz na linuxos team (bielim pismom na bielom podklade - vobec to nebolo vidiet)