Chcem si nainstalovat temu Lipstik Vistesque a jediny sposob ako to urobit, je cez configure, make, make install (kompilacia). Musel som doinstalovat nespocetne mnozstvo balickov uz doteraz a stale si neveim rady, ako docielit, aby configure prebehol v poriadku. Co do pekla je qt-mt a kde ho mam zohnat? qt3-devel mam nainstalovany.
Tu je ciastocny vypis z configure
...
checking for libXext... yes
checking for pthread_create in -lpthread... yes
checking for extra includes... no
checking for extra libs... no
checking for libz... -lz
checking for libpng... -lpng -lz -lm
checking for libjpeg6b... no
checking for libjpeg... -ljpeg
checking for Qt... configure: error: Qt (>= Qt 3.1 (20021021)) (library qt-mt) not found. Please check your installation!
For more details about this problem, look at the end of config.log.
Make sure that you have compiled Qt with thread support!
(qt-mt problem pri configure) alebo "co do pekla tomu este sakra chyba?"
Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť.
[root@localhost ~]# urpmi qt3-devel
Všetko je už nainštalované
Nasledujúce mená balíkov boli nájdené: libqt3-devel
[root@localhost ~]#
Pozri si, čo to všetko vyžaduje
A stiahni
Aká je tá M2007? (64, alebo 32bit?)
Vsetky RPM balicky instalujem cez urpmi, vyuzivam depozitare z easyurpmi a iba stabilne verzie balickov.
Dakujem pekne za asistenciu.
Da sa nejako ovplyvnit instalacia zo zdrojakov tak, aby sa subory nainstalovali na spravne miesto? Pri programoch s vacsim mnozstvom suborov by toto mohol byt celkom velky problem.