FTP link na ploche.......

Sekcia: Aplikácie & Desktop 28.04.2007 | 14:06
Avatar simplicity Linux Mint 3.0 & Debian 4.0_r0  Používateľ
nazdar

casto pouzivam ubuntu program na "pripojenie k serveru", kedy mi po zadani vsetkeho potrebneho vyhodi link na plochu...zadam uz len heslo a sprava sa to ako klasicky subor...len by som potreboval poradit ako, resp. kde by sa dalo zmenit nech mi ten link nehadze na plochu, ale do nejakeho suboru...

dakujem
"Ja som nezabil človeka, ale princíp!"
    • Re: FTP link na ploche....... 28.04.2007 | 23:37
      Avatar samox86 arch, debian  Administrátor
      skus upresnit co robis a co chces robit.

      ja pouzivam krusader a jednotlive ftp pripojenia mam zazalozkovane. Po kliknti na zalosku si vyziada otvorit kwalletmanager (ak uz nie je otvoreny) a som pripojeny :)
      lnx.sk - virtualne servery; Lnx@Lnx.sk
      • Re: FTP link na ploche....... 28.04.2007 | 23:42
        Avatar simplicity Linux Mint 3.0 & Debian 4.0_r0  Používateľ
        ak pouzivas ubuntu, urcite si si aspon vsimol moznost v menu "Miesta" Pripojit k serveru..., mne sa tento nastroj celkom zapacil.....akurat ked zadam vsetky udaje na pripojenie....hodi mi link (akoby zlozku) na desktop...a toto chcem zmenit...chcem aby to davalo niekam inam....tieto zlozky sa nedaju ani presuvat a ani root k nim nema vela pristupu.....
        "Ja som nezabil človeka, ale princíp!"
        • Re: FTP link na ploche....... 29.04.2007 | 13:55
          Avatar samox86 arch, debian  Administrátor
          pouzivam kubuntu, ale krusader zvladne 3x tolko ako vsetky jeho utility dokopy a za 1/2 cas lol :D . neviem ci je ten wizard co pouzivas sucast KDE. ak ano, musis hladat v KDE configoch. ale pochybujem ze to najdes, ktovie ci sa to da vobec nastavit...
          lnx.sk - virtualne servery; Lnx@Lnx.sk
    • Re: FTP link na ploche....... 29.04.2007 | 14:00
      Avatar simplicity Linux Mint 3.0 & Debian 4.0_r0  Používateľ
      no nic....dakujem za snahu poradit...asi to nakoniec vyriesim uplne inak....
      "Ja som nezabil človeka, ale princíp!"