FIREFOX

Sekcia: Aplikácie & Desktop 25.05.2007 | 19:58
Predrag   Návštevník
dobry den

stiahol som si mozillu 2.0 ako balik tag.bz ale neviem ako ju teraz nainstalujem.je to mozne?lebo teraz ju viem spustit ale ju fyzicky nemam nainstalovanu.dakujem
    • Re: FIREFOX 25.05.2007 | 20:47
      Martin   Návštevník
      Nenapísal si, akú máš distribúciu. Skús radšej rpm- alebo deb-balíček, nájdeš cez google. Potom si ju poslovenčíš tak, že si jednoducho jazykový balíček stiahneš z mozilla.sk na plochu, otvoríš firefox-2.0 na pol obrazovky a myšou ten jazykový balíček pretiahneš na otvorený firefox-2.0. Po reštarte na Teba firefox prehovorí slovensky.
      • Re: FIREFOX 25.05.2007 | 20:53
        Predrag   Návštevník
        Uz som to vyriesil nasiel som na internete Swiftfox.myslim si ze je to lepsie ako mozilla prehrava to aj flash pre 64bit procesori
        • Re: FIREFOX 25.05.2007 | 21:35
          Avatar srigi   Používateľ
          Ked stiahnes Firefox z homepage mozilly, dostanes presne ako si pisal iba zabalenu binarku, ktora ide spustit priamo z adresara. Ak kces mat Firefox korektne nainstalovany, musis nazriet do repozitarov. A ak sa ti nepaci, ze v repozitaroch nie je aktualna verzia, musis zvolit distro s rychlejsim vyvojovym cyklom (alebo najst backporty v deb-based distre).