nove tovary

Sekcia: Komunita 31.05.2007 | 00:02
Avatar nardew debian  Používateľ
zdravim.
neuvazuje sa o zaradenie do eshopu aj o hrncekoch?
    • Re: nove tovary 31.05.2007 | 02:05
      luzr   Návštevník
      No vzhladom na to ze uz su 10 mesiacov napojeny na LinuxGamePublisher, tak by som povedal ze tak za 2 mesiace sa napoja na nejakeho vyrobcu hrncekov a tak o 3 roky si kupis hrncek na nejakom ceskom portale
      • Re: nove tovary 31.05.2007 | 08:46
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        vzhladom na to, ze hry z LGP nestoja za povsimnutie (okrem ColdWar, ale cena a podmienky neboli vyhovujuce), tak z hier nebolo nic. Ak ide o to, na hrncekoch sa pracuje - dneska idem na stretnutie ohladne aj nich.

        V najblizsej dobe (do mesaca) pribudne ENG, CZ, SK literatura o linux/unix + biele tricka (mozno aj nejake nove, uvidim).
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
        • Re: nove tovary 31.05.2007 | 19:50
          tom   Návštevník
          A podlozky pod mys?
          • Re: nove tovary 01.06.2007 | 19:00
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            Alebo nalepky, plagaty... Uteraky :D taktiez aj ponozky s tuxom by nebol zly napad :D Mozno tak klavesnica s tuxom miesto windowsu ( tlacitko medzi ctrl a altom ) a hore by bolo napisane ze "Making the future... powered by Linux" vela veci by sa dalo spravit, len by to chcelo najst sponzora alebo vykradnut nieco velke :D
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
            • Re: nove tovary 01.06.2007 | 20:54
              Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
              no, plagat mame :), FIREFOX a LINUX (dufam, ze chalani z linuxfestu daju fotku, tam to je pekne vidiet, nemam kde to teraz odfotit). Nalepky su - davaju sa k CD/DVD, v podstate sa da vybavit aka-kolvek samolepka, ale asi samostatne ich pradavat nebudeme. Na hrncekoch sa pracuje, snazim sa tomu venovat kolko sa da, ale momentalne ma zdrzuje skola :( :).
              Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: nove tovary 01.06.2007 | 22:41
            Avatar borg Fedora  Administrátor
            alebo siltovky, ale s inym motivom (ala debian, arch, bsd)
            • Re: nove tovary 01.06.2007 | 23:37
              Avatar d0N0 kubuntu  Používateľ
              Čo sa týka, napr. šiltovky Debian, stačila by tam tá špirála, ktorá je takým logom Debianu...vyzeralo by to celkom fajn.
              • Re: nove tovary 02.06.2007 | 22:40
                Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                ok, bude buduci tyzden, biele tricka uz mam, len nie su v shope.... (to ak by niekoho zaujimalo)
                Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
        • Re: nove tovary 01.06.2007 | 19:19
          Avatar nardew debian  Používateľ
          som zvedavy na vysledok hrncekov, vopred dik
          • Re: nove tovary 01.06.2007 | 19:56
            qw11   Návštevník
            A ked uz hrnceky tak poriadne aspon 0.4L.
            • Re: nove tovary 02.06.2007 | 22:36
              Avatar nardew debian  Používateľ
              jo jo, to je aj pre man dolezite aby to malo min. 0,4
              • Re: nove tovary 03.06.2007 | 13:04
                Avatar olfi Linux Mint Debian 1, Windows 7  Používateľ
                cafte,, jj ja mam tiez zaujem o vsetko co bude mat na sebe linuxaka, touto cestou dakujem za tricka co som dostal postou, su super a objednam si dalsie, aj biele ked budu na sklade. este to chce nejaku sivu farbu. inak ta kvalita je perfektna. hrncek moze mat aj 0.2 dcl ale na pivo to chce min. 0.4, tak vela stastia,
                • Re: nove tovary 03.06.2007 | 15:09
                  Avatar d0N0 kubuntu  Používateľ
                  Tak to už skôr taký 0,3 l pohár...pre niekoho je možno 0,4 veľa a zase 0,2 málo :).
                  • Re: nove tovary 03.06.2007 | 15:23
                    WlaSaTy   Návštevník
                    v europe sa bezne pouzivaju na pivo aj 0.4L pohare ale vzhladom na to ze v tej istej vete pouzil olfi mierku deciliter, tak sa jedna o stamprdlu na pivo pouzitelnu jedine ako privesok a funkcnu ako gadget. o take nieco by som mal zaujem aj ja.
                  • Re: nove tovary 03.06.2007 | 16:31
                    Avatar david Debian Lenny  Používateľ
                    taky litrovy stihly a vysoky krigel s riadnym uskom a riadnym Tuxom !!!!!! aby sa z neho s pozitkom pil ten zlatisty mok :D....btw myslim si ze je to v pohode ked su take predmety ale zase neprehanajme aby sme neboli dajaky fanatisti:) ....a klucenky to je good idea...
                    dreamwalker
                    • Re: nove tovary 05.06.2007 | 17:29
                      Avatar t0mas Archlinux a ubuntu 9.10  Používateľ
                      a co nieco z dlhym rukavom z motivom tuxa to by potesilo lebo tricko sa da nosit iba v lete
                      tesim sa na hrnceky
                      Linux4ever frasier@jabbim.sk
                      • Re: nove tovary 05.06.2007 | 18:14
                        Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
                        A nechcel by si rovno sako alebo koselu do prace s motivom tuxa :)))
                        • Re: nove tovary 05.06.2007 | 18:23
                          Avatar borg Fedora  Administrátor
                          preco ja by som bral aj mikiny, a ja kvalitne bavlnene trenky a ponozky ak by boli.
                          • Re: nove tovary 05.06.2007 | 19:50
                            Avatar karol Mandriva 2008.1  Používateľ
                            Prečo zosmiešňovať Linux tým, že jeho symbolom potlačovať trenky ????
                            Na takéto zosmiešňovanie možno použiť napríklad americkú zástavu, ktorá si určite zosmiešnenie zaslúži, ale prečo linux ?
                            "Operátor pozorovania prítomnosti nekomutuje s operátorom reality.Nemôžeme teda popísať realitu okolo nás bez toho aby sme ju ovplyvnili." <br/>
                            • Re: nove tovary 05.06.2007 | 19:57
                              WlaSaTy   Návštevník
                              pokial je tvoje spodne pradlo na smiech ci uz koli dizajnu alebo jeho cistote/opotrebovanosti, tak to nemoze zosmiesnovat linux.

                              no ale na druhu stranu, taka sovietska zastava s hnedou kolajnicou medzi kosakom a kladivom, zacinajuca na hviezdicke ...
                              • Re: nove tovary 05.06.2007 | 23:49
                                Avatar karol Mandriva 2008.1  Používateľ
                                Nebol by som rád, keby sa tu rozhorela politická diskusia, ale predsalen, štátna zástava je štátny symbol a ako takému treba venovať nejakú úctu. A to napríklad tým, že nebude vyvesená na každom dome, na každom kroku, že na ňu nebudeme šliapať na rohožke domu. To, čo pre štát je zástava, to je pre linux symbol tučniaka - tuxa. Čo sa týka spodnej bielizne, aj keď je čistá, nemyslím si, že je to vhodné a dôstojné miesto na tak ako štátny symbol, tak aj nejaké logo, napríklad linuxové. (iba ak playboy zajac sa tam možno hodí). Na tričku je to už niečo iné.

                                Okrem toho, z čisto marketingového hľadiska, je to reklama ako každá iná, možno nezisková. Ale aj tak by mala byť vidieť. Na takom tričku je vidieť. Ale na trenkách ? Čo mám z toho, že tú reklamu uvidí moja frajerka a ja ? Alebo snáď chodí niekto po ulici v trenkách ?
                                "Operátor pozorovania prítomnosti nekomutuje s operátorom reality.Nemôžeme teda popísať realitu okolo nás bez toho aby sme ju ovplyvnili." <br/>
                                • Re: nove tovary 06.06.2007 | 00:05
                                  WlaSaTy   Návštevník
                                  no, niektory ludia si davaju intimne sperky a tatoo aj na take miesta kde sa clovek bezne nepozera. preco? je to v ludskej podstate. staci o tom povedat ze sa to nesmie a ...

                                  mimochodom, spodne pradlo s tematikou linuxu sa uz dlho predava aj tu, tanga su momentalne vypredane.

                                  ps.: cervena zastava by sa mala uchovat pre buduce generacie. tie dnesne uz pomali zabudaju co nam priniesla bratska vypomoc a kolko ludi tym trpelo.
                            • Re: nove tovary 05.06.2007 | 20:01
                              Avatar borg Fedora  Administrátor
                              spodne pradlo nie je zosmiesnovanie. ja ho berem uplne vazne, od toho zavisi aj komfort ktory mi poskyje co zaroven zvysuje aj produktivitu prace. preco ked zeny ho mozu mat tangacoch, tak preco ja by som ho nemohol mat na trenkach? :))
                              • Re: nove tovary 05.06.2007 | 21:30
                                Avatar olfi Linux Mint Debian 1, Windows 7  Používateľ
                                sako zrovna nie ale manzelka doniesla z fa. SAP tricko - hrubsie s kratkym rukavom, skor tricko - kosela, pod krkom ma 3 gombiky, na lavej strane kosele je napis SAP a na pravej strane rukava to iste ale drobnejsie, je to super kvalita a ten efekt stoji zato, je modro - sivo - ciernej farby, je to dost zaujimava farba
    • Re: nove tovary 05.06.2007 | 23:54
      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
      Ja som za pollitrový pohár z tenkého skla na pivo, však kto by pil 4-decové pivká? A ako bonus šumienku po opici taktiež s tuxom :-D Alebo kyslé tuxuhorky,,,
      • Re: nove tovary 06.06.2007 | 02:59
        Avatar nardew debian  Používateľ
        nie kazdy chce ten pohar len na pivo
        • Re: nove tovary 17.06.2007 | 14:27
          Avatar karol Mandriva 2008.1  Používateľ
          keby tak niekto zacal vyrabat taketo nalepky
          <a href="">http://images.wikia.com/uncyclopedia/images/thumb/4/42/Linux-tux-cccp.jpg/400px-Linux-tux-cccp.jpg</a>

          do kelu nikdy sa mi neda vlozit funkcny odkaz, ja neviem ako to tito ludia vedia, tak aby stacilo kliknut na to, aj som pouziltu ikonku hore - retaz a nic
          "Operátor pozorovania prítomnosti nekomutuje s operátorom reality.Nemôžeme teda popísať realitu okolo nás bez toho aby sme ju ovplyvnili." <br/>
        • Re: nove tovary 17.06.2007 | 14:34
          Avatar karol Mandriva 2008.1  Používateľ
          pekný námet na nálepku
          konečne som došiel na to ako sa robia odkazy, ale musel som si kuknúť zdroják tejto stránky a doslovy to odkukať. Ja neviem, prečo tu nike nieje napísané, akým syntaxom treba spraviť odkaz v html jazyku. Nie každý je programátor a ovláda html. Potom táto stránka nie je určená pre používateľov softwéru, ale pre programátorov.
          "Operátor pozorovania prítomnosti nekomutuje s operátorom reality.Nemôžeme teda popísať realitu okolo nás bez toho aby sme ju ovplyvnili." <br/>
          • Re: nove tovary 17.06.2007 | 17:15
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            viem ze Off Topic ale pre karola sa to mozno hodi
            Videl si toto ze "Pomoc pri písaní HTML" ? Staci na to kliknut a ono sa ti to otvori.
            Hned prvy tag je
            <a> - vloženie odkazu, do atribútu href="" sa píše kam smeruje odkaz. Medzi <a></a> sa píše to, čo má slúžiť ako odkaz
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
            • Re: nove tovary 18.06.2007 | 21:56
              Avatar karol Mandriva 2008.1  Používateľ
              Ano tú nápovedu som si všimol zachvíľu nato keď som písal nejaký iný príspvok :-)
              Ale po pravde, zdroják tejto stránky mi pomohol oveľa viac, pretože to bol názorný príklad - v tej nápovede totiž nikde nieje napísané, že tú adresu treba písať nedzi dve uvodzovky, keby to tam Tomáš Srnka alebo niekto z autorov tejto stránky takto doslovne napísal, bolo by to oveľa zrozumiteľnejšie.
              vloženie odkazu, do atribútu href="" sa píše kam smeruje odkaz.
              Ešte keby som vedel, čo z toho tam je atribút, ale keby napísal, že medzi tie dve uvodzovky sa napíše adresa odkazu, je to úplne jasné. Stačilo by napísať konkrétny príklad syntaxu a podtým ukážku ako to potom vyzerá na stránke, zvýrazniť napríklad podčiarknutím to, čo treba dopísať. Napríklad takto :

              <a href"http://www.shmu.sk">SHMU</a>

              Vyzerá potom na stránke takto :
              SHMU
              "Operátor pozorovania prítomnosti nekomutuje s operátorom reality.Nemôžeme teda popísať realitu okolo nás bez toho aby sme ju ovplyvnili." <br/>
              • Re: nove tovary 19.06.2007 | 00:00
                Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                href je atribut, url je hodnota atributu :) a nezabudat na protokol ;-) cize aj http:// musi byt v hodnote :)
          • Re: nove tovary 19.06.2007 | 08:33
            necron99   Návštevník
            toto moze byt...?je to sice trochu provokacne ale ....
            • Re: nove tovary 20.06.2007 | 19:53
              Avatar karol Mandriva 2008.1  Používateľ
              Takto si to nejak predstavujem, tá nálepka je super.

              Inak človek by predpokladal, že ľavicovo orientovaní ľudia budú podporovať každú alternatívu k Microsoftu a jeho softwaru - to je i môj prípad. O to je zarážajúcejšie, že na stránke KSS bola zverejnená pozvánka na nejakú akciu SZM pozvánka a vo formáte .pps ! Ešte je tam zdôraznené, že na prezeranie je potrebný MS Powerpoint alebo Powerpoint wiewer !!! Podľa oficiálneho vyjadrenia sekretariátu strany s tým KSS ako taká nič nemá a jje to v kompetencii SZM.
              "Operátor pozorovania prítomnosti nekomutuje s operátorom reality.Nemôžeme teda popísať realitu okolo nás bez toho aby sme ju ovplyvnili." <br/>
              • Re: nove tovary 21.06.2007 | 10:42
                Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
                Lavica je skor proti slobode ci uz ekonomickej alebo osobnej, takze by som to takto vobec nevidel. Aj ked system komunity, kde kazdy prispieva pre kazdeho moze navadzat na lavicu, to co vedie Open Source vpred je sloboda jednotlivca, nie obmedzovanie jednotlivca na ukor komunity ako je to v lavicovych teoriach.
                • Re: nove tovary 21.06.2007 | 11:01
                  Avatar uid0 Debian  Používateľ
                  hmm, odbornik na "lavicove teorie". nechajme politiku na pokoji...
                  Debian. apt-get into it…
                  • Re: nove tovary 21.06.2007 | 11:12
                    Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
                    bol to len moj nazor :)
                    • Re: nove tovary 21.06.2007 | 17:11
                      Avatar Fridolín Pokorný Fedora 21  Používateľ
                      Ked uz ste tak do toho prisli...mhm...jedno z ludskych prav je aj sloboda prejavu a svojho nazoru :-D :-D
    • Re: nove tovary 04.07.2007 | 23:51
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      s tymi knihami je to dobry napad, ale bolo by fajn keby ste sa neorientovali len na php, apache, mysql, web programming.
      • Re: nove tovary 04.07.2007 | 23:56
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        jj, neboj, pribudnu dalsie (cca 50).
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
        • Re: nove tovary 04.07.2007 | 23:57
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          objednavate to z amazonu?
          • Re: nove tovary 05.07.2007 | 11:16
            Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
            nie... :)
            Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
        • Re: nove tovary 07.07.2007 | 02:54
          Avatar nardew debian  Používateľ
          a tie hrnceky?:(