agpGART

Sekcia: Aplikácie & Desktop 30.06.2007 | 17:40
Avatar johnny.ha ArchLinux  Používateľ
Mam problem s agpgart, ako ho mozem vypnut pri bootovani linuxu. pre live cd linux to fakt uz totalne neviem. Poradte mi
    • Re: agpGART 05.07.2007 | 23:34
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
      aj mna by to zaujimalo, najma to ako zmenit nastavenia pre live cd

      napr pri live cd debian s KDE mi u kamosa namiesto sytemu nabehla modra obrazovka z diagonalnimy pruhovanymi ciarkami (nieco ako test monitoru napisal ked som klikol na ovladacie gombiky monitoru) asi preto ze nemal nainstalovane ovldace grafiky (ale ako ich naintalujem na live cd ??? ked nemozem zmenit subory ??
      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • Re: agpGART 05.07.2007 | 23:41
        Avatar srigi   Používateľ
        LiveCD sa da vyrobit. Na homepage SLAXu alebo linuxlive.org su pripravene skripty.

        Ale obom Vam doporucujem skusit Knoppix, ten ma vraj zatial najlepsie dotiahnutu HW detekciu.
        • Re: agpGART 05.07.2007 | 23:53
          Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
          som vedel ze sa da vyrobit ale na to musis byt aspon mierne pokrocily ja by som potreboval GUI aplikaciu v ktorej by som povedal ktore programy ktore jadro a ktory dm am pouzit a ono by mi votvorilo vlastne live cd

          a co v pripade ze nemam moznost stiahnut si ine live cd a potrebujem pouzit to co mam napr na notebooku kde nemam net ??

          da sa to ?? prosim o radu a myslite na to ze sopm stale zaciatocnik
          Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
          • Re: agpGART 06.07.2007 | 14:44
            Avatar johnny.ha ArchLinux  Používateľ
            aku mas maticnu dosku a kolko grafických a akých??????