nastavenie balikov

Sekcia: Aplikácie & Desktop 12.07.2007 | 16:39
ago ago   Návštevník
Som uplna lama a bojim sa ze nieco pokazim, tak sa radsej pytam. Dal som si stahovat zakladne programy a ked sa pripravuju stiahnute baliky vypise mi nejake licencne veci a tak. Nadpis toho je ze "nastavovanie Skype". Problem je ze neviem co s tym. Ako to mam potvrdit a pokracovat v instalovani? Nefunguje ziadny enter ani nic. Ked dam Esc, tak to zmizne na chvilu ale hend naskoci znova....
    • Re: nastavenie balikov 12.07.2007 | 16:45
      ---   Návštevník
      co je to za balik (kde si ho zobral) a v akom distre
      • Re: nastavenie balikov 12.07.2007 | 16:47
        ago ago   Návštevník
        ja neveim :(. Mam Ubuntu Feisty.
        • Re: nastavenie balikov 12.07.2007 | 16:48
          ago ago   Návštevník
          nastavil som si repozitare na Fesity a dal som stahovat vsetky zakladne programy uvedene v manualy na kayle.sk
          • Re: nastavenie balikov 12.07.2007 | 16:54
            ---   Návštevník
            Rozhodne z toho manualu nekopiruj veci ked nevies o co ide, potom su problemy. Inak si nastuduj kvalitny help od nasich zapadnych susedov, ma to logicku strukturu a vysoku vypovednu hodnotu (overenu praxou)
        • Re: nastavenie balikov 12.07.2007 | 16:50
          Avatar d0N0 kubuntu  Používateľ
          Zrejme inštaluješ Skype a pýta sa Ťa, či súhlasíš s licenčnými podmienkami. Stačí dať tuším šípku do prava alebo len šípkou dole, príp. Page Down, zísť na koniec tej tabuľky a tam bude možnosť OK. Tak nejako by to malo byť.
          • Re: nastavenie balikov 12.07.2007 | 16:53
            ago ago   Návštevník
            Dakujem moc. Fakt to bola sipka doprava. Som bol dole a skusal som uplne vsetky klavesy zo zufalstva, ale sipky ma nenapadli...:)