videá vo firefox

Sekcia: Aplikácie & Desktop 30.04.2009 | 23:35
Avatar sokolik Ubuntu 9.04  Používateľ
Zdravím!
Mám problém s niektorými stránkami s videami...proste sa mi ani nezobrazia (tie videá)...neviem, či je problém priamo vo firefoxe (už som ho skúšal preinštalovať, aj flash som preinštaloval) alebo je to blbou kompatibilitou nového 9.04 s grafickou kartou...neviem, poraďte prosím
    • Re: videá vo firefox 30.04.2009 | 23:45
      123   Návštevník
      co znamena s niektorymi? na jednej ide na druhej nie? mohol by si to trosku lepsie vysvetlit, pripadne pripojit scrot, zacni ale u ff v adresbare about:plugins a kukni ci tam mas vsetko potrebne.
      • Re: videá vo firefox 01.05.2009 | 00:16
        Avatar voxar Linux Mint,  Používateľ
        no mmne to robi rovnako... ale ked uz nejde prepnem na operu... kus odruky riesenie ale funguje....
        Začať používat Linux ja ako prestať fajčiť... potrápi ťa to , ale potom je lepšie
      • Re: videá vo firefox 01.05.2009 | 00:59
        Avatar sokolik Ubuntu 9.04  Používateľ
        pluginy všetky mám...nemal som s tým problém, až keď som upgradol z 8.10 na 9.04
        youtube niekedy blbne, xepisodes sa len načítava a nič to nerobí a niektoré stránky mi videá úplne ignorujú...tiež napríklad huste.sk nefunguje...vlastne, ešte som sa nestretol s ničím fungujúcim okrem youtubu:D
        • Re: videá vo firefox 01.05.2009 | 01:13
          123   Návštevník
          $ sudo apt-get remove --purge swfdec-mozilla mozilla-plugin-gnash flashplugin-nonfree adobe-flashplugin
          $ sudo apt-get install adobe-flashplugin
          • Re: videá vo firefox 01.05.2009 | 02:04
            Avatar sokolik Ubuntu 9.04  Používateľ
            ...ako hodinky:) veľká vďaka
            • Re: videá vo firefox 01.05.2009 | 02:07
              123   Návštevník
              ;)
              oznac teda temu za vyriesenu
              • Re: videá vo firefox 01.05.2009 | 02:54
                Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                oznacil som ... treba new plugin od adobe a ostatne het ... ked sa biju tri, chaoz vitazi ... nastastie adobe mysli aj na nas ... :)