SHAKAL CMS - PROBLEM

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.04.2010 | 21:00
Neoreloeo   Návštevník
Dobry den,
Skusam SHAKAL CMS, ale pri instalacii som narazil na nasledujuci problem:
Do suboru /includes/sql.php som zapisal pristupove udaje ku svoje mysql databaze, ale dostal som nasledujucu chybu:

Fatal error:
Chyba v cestakwebu/includes/sql.php na riadku 54 : Table 'nazovdatabazy.settings' doesn't exist

"cestakwebu" je ROOT URL môjho webu a "nazovdatabazy.settings" je nazov zakladnej tabulky.

SELECT nazov,hodnota,class FROM settings in cestakwebu/web/includes/sql.php on line 54

Pričom "cestakwebu" je ROOT URL môjho webu.

Z toho čo som pochopil treba vytvoriť tabuľku nazovdatabazy.settings ,ale neviem akými dátami tabuľku naplniť, ako ju nastaviť apod.

Následne je treba ešte niečo nastaviť/vytvoriť/nainštalovať?
Ďakujem za vašu odpoveď, čas a pomoc.
    • Re: SHAKAL CMS - PROBLEM 04.04.2010 | 21:50
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      ahoj, najprv sa opytam (predtym nez ti pripadne odpisem na mail), ci chces pomoct s vyvojom portalu alebo pre vlastne potreby.
    • Re: SHAKAL CMS - PROBLEM 04.04.2010 | 22:10
      Neoreloeo   Návštevník
      Chcel by som pomôcť z rozvojom portálu.
      Zvládam PHP5+MySQL5 na strednej úrovni.
      (Pre vlastné potreby používam Drupal a Wordpress ,ale neskoršie využitie je možno niekedy prípustné, rozhodne nie však v najbližšej dobe).
      Za e-mail by som bol veľmi vďačný, merezcauss@googlemail.com Ďakujem,
      • Re: SHAKAL CMS - PROBLEM 04.04.2010 | 22:22
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        napisal som ti na mail ... aj pripadni dalsi spolupracovnici potencialni mi mozu pisat na mail (nie nutne len programatori, ale aj grafici/autori/testeri ...)
        • Re: SHAKAL CMS - PROBLEM 05.04.2010 | 01:01
          lobotom   Návštevník
          Patrilo by sa aspon napisat kto a preco ten prispevok jednadvatriovi zmazal.
          • Re: SHAKAL CMS - PROBLEM 05.04.2010 | 01:15
            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
            bol som to ja, len som nestihol napisat ... a dovod? utocny prispevok ... a co, ze ma 14 rokov? kolko mal toms, ked zacinal linuxOS ??? ak prejavi kvality, nevidim problem. prejavil snahu pracovat, narozdiel od mnohych tu, ktori len nadavaju a pindaju no ruku k dielu nepridaju.