Linux párty v Prešove

Sekcia: Komunita 18.04.2013 | 20:38
Avatar Igor Vojtek Ubuntu  Používateľ
Dobrý deň nechcem zbytočne vodu hýriť ale organizuje sa LPT aj v Prešove? Pretože som sa k ničomu som sa nedopátral a ak nie ide o to že by som mal záujem niečo podobne v PO rozbehnúť. Spočiatku by sa jednalo o klasické posedenie pri pive/kole s nejakou tou debatov ohľadom linuxu, neskôr by sa uvidelo kam by to smerovalo.
Ak niečo ukladáte do pamäte, pamätajte si kam!
    • Re: Linux párty v Prešove 18.04.2013 | 22:24
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      vitam iniciativu, paralelne trebars aj v inych mestach a dat hangout popripade :)
    • Re: Linux párty v Prešove 19.04.2013 | 01:35
      d_   Návštevník
      Ked nedopadnu ako nase slavne diskusie tu na linuxos.sk, tak som zvedavy, co to zac bude. ;)
    • Re: Linux párty v Prešove 19.04.2013 | 13:23
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      ok, dame aj nejaky datum? v bratislave to tiez mozme takto zorganizovat paralelne.
      • Re: Linux párty v Prešove 20.04.2013 | 14:33
        Avatar Igor Vojtek Ubuntu  Používateľ
        Najprv by som potreboval dat dokopy zopar ludi v Presove aby sa sme si vyjasnili ake su realne moznosti, tak keby my sen napisali nejaky presovcania bolo by fajn. Dam oznam aj na presovsky informacny server kedze tu mam slusnu podporu zo strany linuxos ako tak citam. A co sa tyka nejakeho datumu bola by to pravidelna akcia- raz za mesiac stretnutie pokecanie/prednaska a keby bola stabilna ucast tak koncom roka nieco oficialnejsie.
        Ak niečo ukladáte do pamäte, pamätajte si kam!
        • Re: Linux párty v Prešove 20.04.2013 | 15:20
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
          Taký Jún by bol OK, dosť času niečo zorganizovať, teda pokúsil by som sa to zorganizovať v Las Bannasas nad Bebravou a bolo by to fakt super, také live vstupy zo zopár miest na Slovensku.
          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
          • Re: Linux párty v Prešove 26.04.2013 | 17:12
            Avatar Igor Vojtek Ubuntu  Používateľ
            Ten jun by bol fajn pretoze co sa mna tyka v najlizsom obdobi budem viac mino PO respektive mimo vychodne Slovensko ako take. Tak potom daj vediet ked budem moct pomozem.
            Ak niečo ukladáte do pamäte, pamätajte si kam!