LibreOffice

Sekcia: Aplikácie & Desktop 22.05.2016 | 12:48
Avatar Joseph   Návštevník

Mam nainstalovany Debian. Pri starte Libre Office mi chce vzdy obnovit 5 dokumentov. Spustim obnovu, k dokumentom sa pripisu kriziky, cize sa neobnovia. Stlacim Obnovit, zmizne obnova dokumentu a otvori sa mi pozadovany dokument. Skusal som apt-get purge libreoffice, po restartovani PC a v pohode otvaral dalej dalsie wordovske dokumenty s libreoffice, aj ked sa uz libreoffice uz odstranil. Ked som ho chcel opat vymazat, oznamilo mi to, ze libreoffice nie je nainstlaovany. Daju sa odstranit tie kriziky s neobnovenymi 5 dokumentami?

    • RE: LibreOffice 22.05.2016 | 14:28
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

      Bežal ďalej, pretože si ho pred odinštalovaním nevypol. Takže ho vypni, choď v domovskom priečinku do adresára .config (s tou bodkou nazačiatku) a zmaž priečinok libreoffice. Pozor všetky nastavenia sa ti stratia.

      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: LibreOffice 23.05.2016 | 14:40
      Avatar jos   Návštevník

      Vymazal som z domovskeho adresara .config/libreoffice.Uz funguje, otaram wordovske subory bez krizikov ale popri tom mi stale chce instalovat mysql, pyta sa ma na heslo, ja mu ho dam a potom potvrdim a on oznamy to zlyhalo pri komunikacii s mysql. Vzdy skoncim pri oznameni: dpkg:error processing package mysql-server-5.5 (--configure) Coze libreoffice vyrieseny, este je nejaka chyba v dpkg.On sa asi nedokoncil, alebo som zadal nevyhovujuci prikaz, prepinac.Podla mna treba vymanit dpkg. Mohol by som to nejak skusit pmocou aptitude? Nechcel by som preinstalovavat cely linux.

      • RE: LibreOffice 23.05.2016 | 17:34
        Avatar samalama   Návštevník

        Podla mna treba vymanit dpkg. Mohol by som to nejak skusit pmocou aptitude?

        ano, tebe sa to urcite podari...

      • RE: LibreOffice 23.05.2016 | 19:27
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

        Vyskúšaj sudo apt-get install --reinstall libreoffice

        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: LibreOffice 01.06.2016 | 12:00
      Avatar Joseph   Návštevník

      LibreOffice je vyrieseny, vymazal som ten .config/libreoffice.