Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou

Sekcia: Aplikácie & Desktop 14.01.2020 | 14:51
Avatar laco2 cinamon  Používateľ

Skúšal som zo 3x zálohovať nastavenie Mozila firefox,vždy mi napísali že mi pošlú overenie-ale nikdy nič nedošlo!Rady prosím pre mantáka!Som amatérsky gynekológ....

    • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 14.01.2020 | 16:27
      Avatar WlaSaTy   Návštevník

      Pán je Nemec z Dolného Spiša, teda Manták?

      • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 15.01.2020 | 07:21
        Avatar laco2 cinamon  Používateľ

        Mantáci boli aj u nás v Turci-na Štubni a menších osadách...

        • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 15.01.2020 | 15:12
          Avatar WlaSaTy   Návštevník

          Zvykli sa tak ľudovo označovať Karpatskí nemci všeobecne, aj keď to bolo nesprávne. A tak isto sa to nesprávne používalo ako prívlastok, podobne ako v prípade maďarov alebo morgošov. Poprípade východniarov alebo blavákov.

    • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 14.01.2020 | 17:38
      Avatar vxmery Mint 21.3 Cinnamon  Používateľ

      Tak to skúsme.

      • Otvor si správcu súborov, nájdi priečinok /home/laco
      • Stlač Ctrl+H any si videl skryté súbory a priečinky - sú označené na začiatku bodkou
      • Preklikaj sa do tohoto priečinku .mozilla/firefox/bz0rsrpd.default
      • Všetko, čo je tam si prekopíruj trebárs na USB kľúčik
      • Po inštalácii FireFoxu to skopíruješ na to isté miesto

      Po naštartovaní FireFoxu by si mal dostať svoju pôvodnú konfiguráciu. Howgh.

      • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 14.01.2020 | 17:43
        Avatar WlaSaTy   Návštevník

        On ale asi chce tú ich zálohu do Cloudu na internete, preto píše o "pošlú overenie".

        I keď tá tradičná záloha celého domovského priečinku (nielen FF) by bola vhodnejšia.

        • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 15.01.2020 | 07:27
          Avatar laco2 cinamon  Používateľ

          Hej firefox-sync

          • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 15.01.2020 | 19:23
            Avatar mirko70 U_Mate 16:04  Používateľ

            Ale Firefox-Sync už nefunguje...teda pomocou obnovovacieho kľúča...to tuším zaniklo pred poslednou ESR verziou v XP. To sa dá už len prechodom na novú verziu Firefoxu pre XP to je 52.9. registráciou a následným prihlásením.

            • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 15.01.2020 | 19:37
              Avatar mirko70 U_Mate 16:04  Používateľ

              V prilohe sú starý sync aj nový sync...ktorý používaš?

              • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 16.01.2020 | 06:48
                Avatar laco2 cinamon  Používateľ

                ..ani jeden nešiel mi-asi ho hľadám na zlom mieste!

                • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 16.01.2020 | 06:49
                  Avatar laco2 cinamon  Používateľ

                  Takú tabuľku som nemal!

      • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 15.01.2020 | 07:24
        Avatar laco2 cinamon  Používateľ

        Dík vyskúšam..

      • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 15.01.2020 | 07:38
        Avatar laco2 cinamon  Používateľ

        takže šiel som -mozila/firefox/ a tam som našiel dva default súbory-ten tvoj som tam nenašiel! -2xehfiid.default release -6pfg04vm.default-sú správne?

    • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 14.01.2020 | 20:58
      Avatar mirko70 U_Mate 16:04  Používateľ

      Ahoj laco...Predpokladám,že si chcel tie nastavenia synchronizovať.Ak si napísal správnu emailovú adresu,skús sa pozrieť do priečinku SPAM...často ho tí emailoví klienti blokujú. 

      • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 15.01.2020 | 07:39
        Avatar laco2 cinamon  Používateľ

        Áno-adresu mám správnu a nič-žiadny email!Ináč správy hdia OK!

        • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 15.01.2020 | 08:42
          Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

          a pozrel si sa aj do toho priečinku nevyžiadanej pošty (tzv spam) ??

          Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
          • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 15.01.2020 | 12:00
            Avatar laco2 cinamon  Používateľ

            Áno je tam nula!!!Ale myslím si že lepšie riešenie je kopírovanie -moz/fir/...ako mi hore radili!!!

            • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 15.01.2020 | 12:31
              Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

              A nechceš zálohovať napr. len záložky? To bude pre teba asi jednoduchšie, ja to tiež tak robím,,,

              • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 15.01.2020 | 15:07
                Avatar WlaSaTy   Návštevník

                Stavím sa, že aj heslá. Nielen výložky.

              • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 16.01.2020 | 06:50
                Avatar laco2 cinamon  Používateľ

                Však o to mi ide!mám tam asi 40 stránok-úpravu stránky firefoxu si spraví-nemám problém...

                • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 16.01.2020 | 07:56
                  Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

                  Tak s tým nie je problém, to je jednoduché. Vo Firefoxe vieš exportovať zoznam záložiek do súboru bookmarks.html a potom ho kľudne importovať hocikedy, tiež mám takto uložené záložky.

                  Menu > Knižnica > Záložky > Zobraziť všetky záložky > Import a zálohovanie > Exportovať záložky do súboru HTML

                  V novej inštalácii zvolíš > Importovať záložky zo súboru HTML, tož vsjo. Štandardne ti ich naimportuje do Ponuka záložky, ale vieš si ich premiestniť do Panel záložiek.

                  • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 16.01.2020 | 14:40
                    Avatar Laco2   Návštevník

                    menu-knižnica-záložky potiaľ áno ale ďalej nemám-všetky záložky-import a zál.-ani ex,zál.do HTML-čo to mám do riti za šit?

                    • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 16.01.2020 | 15:02
                      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

                      V prílohe,,,

                      • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 16.01.2020 | 15:06
                        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

                        Alebo len stlač kombináciu tlačidiel Ctrl + Shift + B, menu Import a zálohovanie,,,

                      • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 17.01.2020 | 05:20
                        Avatar laco2 cinamon  Používateľ

                        Moja chyba-pod stránkami na spodu som neotváral -ostatné záložky,ale aj ctrl+schift-o je dobrý úkon-dík-výsledok je bookmarsk.html!

                    • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 16.01.2020 | 19:22
                      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

                      Alebo Ctrl + Shift + O

      • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 16.01.2020 | 19:19
        Avatar mirko70 U_Mate 16:04  Používateľ

        Takže...ak si bol na tejto stránke napísal si svoju emailovú adresu,zadal si pokračovať,napísal si heslo,potvrdil a uviedol vek malo ťa to vyzvať k prihláseniu. Prihlásil si sa? alebo napísalo,že nemáš overenú adresu?

        • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 17.01.2020 | 05:21
          Avatar laco2 cinamon  Používateľ

          Aj to mi fachčí-problém bolo nájs email-adresu-mal som ich doteraz cca 12...kvôli blokovaniu príspevkov na diskuse..

          • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 17.01.2020 | 07:42
            Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

            som zvedavý kedy aj sem napíšeš niečo za čo si vyslúžiš zablokovanie ;-)

            Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
            • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 17.01.2020 | 09:40
              Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

              Zaseknutý CapsLock a pätnásť výkričníkov v každej vete, to osvieži každú diskusiu.

              Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
            • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 17.01.2020 | 14:52
              Avatar laco2 cinamon  Používateľ

              Keď chceš?" Zder a jeho tunelovanie a zlodejiny za 11 tokov bačovania! 1,Kauza Váhostav otriasala Slovenskom dlhé týždne pred rokom a pol. Stavebnícky gigant, ktorý ovláda Juraj Široký, má finančné problémy a veľké dlhy voči malým živnostníkom,ktoré Hranol Birmovaný venoval štátu,teda preniesol na nás. 2,Mafia z Bonaparte-Dvaja ľudia – Robert Fico a Robert Kaliňák nemôžu mať u nás takú moc, hoci jeden z nich je predsedom vlády a druhý pánom polície. Bašternák je ich dlhodobým partnerom. Ficovi od roku 2012 za nízku cenu prenajíma veľkometrážny byt v rezidencii Bonaparte, Kaliňákovi za nízku cenu predáva časť firmy. A za to má krytie na Finančnej správe (daňové úrady), na polícii, na prokuratúre. Robert Kaliňák sa ho verejne zastal, že platiť 12 miliónov v hotovosti bola pred pár rokmi bežná vec. A že podvody s DPH sú vraj len výmyslom opozície.Odpálili vyšetrovacie právomoci Národnej rady SR. Odmietli zverejňovať čerpanie nadmerných odpočtov DPH nad 20-tisíc eur.To posledné by nebolo podstatné, ak by výmenou za nízku alebo žiadnu cenu nedostával Bašternák do daru od dvoch najvyšších predstaviteľov štátu beztrestnosť za mnohomiliónové podvody. 3,Za ESO sa dalo vyše 1mld €,pracujú na ňom už 10 rokov,a minule sa IT-čkári nemohli dostať naň za pol hodiny,koľko by to trvalo „obyčajným smrteľníkom“? ,4Fico:Nechceli mi veriť kolegovia, premiéri a premiérky, keď som chodil na európsku radu, že na Slovensku je bežný dôchodok 280 €. Nechceli mi veriť, že vo firme človek zarába 450 €. 5,Sifón a splachovač na toaletu stál rezort 626 eur. Ako prvá na to poukázala Eva Babitzová, v tom čase predsedníčka mimoparlamentnej strany Šanca. 6,Ešte v roku 2010 mala firma Pavla Kostku tržby necelých 50-tisíc eur ročne a nulový zisk.S nástupom Ficovej vlády v apríli 2012 sa začalo mužovi, ktorého Slovensko spoznalo pod pomenovaním „masér Kostka“, podozrivo dariť.Jeho stanovisko by nebolo ničím nezvyčajným, ak by pod dokumentom, ktorý dostali novinári, nebola ako autorka podpísaná asistentka premiéra Fica Mária Trošková. 7,Štát spustil nový web novou službou pre motoristov za neuveriteľných 14 miliónov: Počiatkovo dieťa, úbohá kópia s chybami,denne doň prispievajú dvaja ľudia,mesačne nás stojí 4mil€ a má 15 000 sledovateľov-súkromné rádio to isté robí zadarmo a má 85 000sledovateľov! A všetko to už máme na googli zadarmo! 8,Ako klame Kaliňák a Zder v zastúpení Vajčáka!Citát:"Slovenské predsedníctvo stálo 70mil€ čo je polovica z toho koľko stálo České predsedníctvo!Pritom České predsedníctvo stálo 73mil€!Takže rozdiel 3mil€ je u Kaliňáka o polovicu vyššia! 9,Bačík si prenajímal pre štátnu firmu auto za 17 880€,za tri roky zaplatil súkromnej firme vyše 62 000€ za čo by sa dali kúpi dve také nové autá! 10,Veľmi dobre si pamätáme, ako Fico machroval, že ak sa zdravotné poisťovne chcú ťahať za prsty, ste pripravený na takýto súboj. Rovnako si pamätám, ako ste pri Privilégiu (Vaša ministerka Tomanová tam robila manažérku) vykrikovali „napíšte to na mňa". Vtedy prišli slovenskí daňovníci o 2 milióny korún, teraz prídu o 30 miliónov Eur.Na toto si najali kvalitných právnikov, ktorým zaplatili slušné peniaze, 3 milióny eur, ktoré tiež budeme musieť zaplatiť. Zato Vaša vláda zaplatila právnikom približne 20 miliónov eur, teda 7 krát viac (mimochodom, slušný tunel, akých sme za vašich vlád zažili množstvo).Celková vzniknutá škoda je tak na úrovni 50 miliónov eur, Robert Fico, vy úbohý frajer, teraz zaplatíte 30 mega z Vašich? 11,Nahratý rozhovor je z roku pred voľbami 2002. Zverejnená nahrávka, ktorá sa dostala na verejnosť má iba 64 sekúnd. Sponzori mali strane poskytnúť 75 miliónov korún (cca 2 a pol milióna eur)."Zabezpečil som a to tu môžem povedať, dúfam, že to nikto nepočúva. Zabezpečil som na tento rok 35, na budúci rok asi 40, plus teda ďalšie veci. Zabezpečil som ich vlastnou hlavou."V sponzorskej zmluve medzi Flašíkom a Blaškom sa píše, že za spomínané milióny chcel tri miesta v prvej dvadsiatke na kandidátke s tým, že keby sa Smer dostane do vlády, mal by nárok na jedného štátneho tajomníka, tri miesta v strategických podnikoch v oblastiach železníc a energetiky. 12,poslanec ZDERu „vraj“ nosil peniaze v „alobale“ do centrály ZDERu-povedala manželka,keď si na ňu vyšliapla SISka-všetko odvolala 13,Pán policajt Gašpar tú policajnú stoličku bez problémov "vyskartuje" podobne ako vyskartoval Kaliňáka, keď ešte ako riaditeľ vtedajšieho úradu boja proti organizovanej kriminalite "nechtiac" zistil, že Kaliňák už vtedy "funguje" na podvodoch v gastronónií a za toto sa na určitý čas "zrastol" so stoličkou prezidenta PZ, 14,Laci???Cau tu Robo.Ocuvaj musime nieco urobit Igor do do toho furt vrta a slapeme vodu.Cau moj.Sak uz predavam a prepisujem.Nech je klud potom kupim nove. Do Afriky kedy skocime?Vies co moj dam ti vedet len nech to tu trochu pozametam,ako Počátek! Sme teraz jazdili a slubovali zo starym nech drzia ludia papule a sme na 30%. Voláme,piseme cau moj. 15,Pozemok ohodnotený v r.2012 na 1.31 mil € predal za 400 tisíc € samozrejme môže sa stať že nenájde kupca,že cena pozemku klesne.... -ale podozrivé na tom je že pri všetkých takýchto predajoch sa objavia kupci ZDERu,v tomto prípade Z.Kurucová ktorá kandidovala v r.2010 za ZDER,jej manžel starosta Vrakune je zasa kamarát Baštrnáka-a sme zasa u Bonaparte!Štát predal potichu jeden z najluxusnejších kaštielov/NBS/ Firme blízkej parťákovi J&T.Od roku 2006, kedy nastúpila prvá Ficova vláda, Penta získala až 12 nemocníc. 16, komplikované obchody okolo kontroverzného podnikateľa a Ficovho oligarchu Mariana Kočnera. Prevody ukazujú, ako za pomoci podvodu,banky, schránkových firiem, peňazí z daňových vratiek a rôznych pohľadávok ovládol golfový areál v Báči. 17,Štátna akciovka Verejné prístavy si na kosenie trávy za pol milióna eur vybrala firmu, ktorej konateľ pracuje ako umývač áut,on ,samotný Peter Gach dlhé roky pracuje v autoumyvárni- dlží 3š 500 eur zdravotnej poisťovni,na adrese firmy Gachex za 50 rokov žiadna taká firma neexistovala! 18,Projekt za 23 miliónov eur na zabezpečenie trvalej udržateľnosti oceliarskeho priemyslu hodnotil kardiológ, internista mal zasa hodnotiť výskum zameraný na priemyselné materiály. O projekte na onkológiu nerozhodoval žiadny lekár a výskum mobilných sietí 5. generácií hodnotila žena, ktorá na vysokej škole učí angličtinu.Vyše milión€ dostala z Eurofondou firma ktorá ani nemá 19,Zaujímavý je prípad spoločnosti Direct Impact, ktorej konateľkou je bývalá hovorkyňa Demokratickej strany, či SPP, niekdajšia účastníčka miss, Dana Kršáková. Táto firma získala z eurofondov na medicínsky výskum najprv bezmála 5 miliónov, potom niečo vyše milióna eur. V prvom prípade priamo ako žiadateľ, v prípade druhom ako partner projektu.Mzdové náklady Directa Impactu boli vlani 13 588 eur, pričom pri fondoch bolo treba deklarovať dostatok odborníkov. 20,KokainePočátek-žltá karta od Ficka za to že vtedajší minister financií Ján Počiatek bol v máji 2008, teda tesne pred uverejnením centrálnej parity slovenskej koruny voči euru na jachte v Monaku s milionárom z J&T Patrikom Jakabovičom!V 216 pre kokain odsdišiel na liečenie! 21,Ľubomír Jahnátek Nahnuté to mal aj bývalý minister pôdohospodárstva. Ten si na rezort doviedol "celú rodinu" z rodnej dedinky Komjatice. Postupne na ministerstve robili jeho synovec, neter, krstňatá a niektorí Komjatičania. Teraz teplý flek na ÚRSO! 22,Ján Richter Ani po roku odhaleniach v kauze Čistý deň, kde došlo k zneužívaniu chovancov, sa verejnosť od Fica nedočkala vyvodenia personálnej zodpovednosti. 23,Spor medzi talianskym Enelom a Slovenskou republikou už má jasného víťaza. Advokáta Radomíra Bžána ,advokát zinkasuje od štátu odmenu. /64/už vraj len 17mil€ -dobrý biznis od Fickovho MH managementu-teraz odtali odstupné 85 000€! 24,Nejedlý bavil s Kaliňákom aj o vrtuľníku, ktorý zhadzoval na svadobčanov cukríky. "A kurník, toto čo? Hovoríš, že keď prúser, tak poriadny?," pýtal sa šéf hasičov ministra. "Samozrejme," povedala dvojka Smeru Kaliňák. 25,Kauza Sociálnych podnikov Na povrch vyplávali informácie, podľa ktorých za nimi stáli ľudia blízki strane Smer - napríklad podnikateľ Juraj Thomka, vtedajšej poslankyne Jany Laššákovej. Z peňazí daňovníkov sa uhradilo 11 miliónov eur, pričom ani jeden z podnikov dnes už neexistuje. Kauza tipos Kauza, ktorej nitky siahajú až na Cyprus. Senát Najvyššieho súdu v roku 2008 rozhodol, že stávková spoločnosť Tipos nelegálne využívala od roku 1996 do roku 2002 ako svoje hry Športka, Šanca a Mates. Na to vtedy vraj mala na tieto značky monopol bývalá Športka. Štátny Tipos mal  zaplatiť cyperskej schránkovej firme spoločnosti Lemikon Limited takmer 66 miliónov eur.Zodpovednosť Počiatek! 26,Kauza „peniaze v alobale“-Jánoš-Práve jeho exmanželka vo videu rozprávala o tom, ako Jánoš domov nosil veľké množstvo peňazí, ktoré nieskôr balil do alobalu, aby ich podľa vlastných slov chránil v prípade požiaru domu. V súvislosti s týmto prípadom sú spomínané aj mená premiéra Roberta Fica a riaditeľa Hornonitrianskych baní Prievidza Petra Čičmanca.  27,Kauza Eurofondy-600mil rozdelili ZDERáci namiesto školám a ved. ústavom -súkromným schránkovým firmám! Masér Kostka,teta Anka......tunelovanie nemocníc!!!Ficove ihriská skončili fiaskom! Dedinám po celom Slovensku hrozia finančné škrty! 28,Kauzu odštartoval v roku 2014 lekár Alan Suchánek (dnes poslanec OĽaNO v parlamente) a sestra Magdaléna Kovačičová. Títo dvaja zdravotníci piešťanskej nemocnice upozornili, že CT prístroj, ktorý nemocnica vysúťažila za 1,6 mil. eur je o 600-tisíc drahší ako ten, ktorý chcela pôvodne kúpiť v roku 2012. 30-Nové Zderácke tunelovanie eurofondov-Babindol!Súdruh Gašpar,Jahnátek ,Richter a ich podnikateľ Ďurica na guláši,dohodli dotácie pre 6 firiem občanom Babindolu pod vedením Ďuricu-20mil€ za dva týždne dostali v obci ktorá má 700 obyvateľov a načo: "kongresové centrum,autoumývačku,a rekonštrukciu hotela Zlatý Kľúčik kde vegetujú funkcionári ZDERu! 31-Medzi "smerácke" kauzy, ktorým sa venoval, patrí aj článok o tom, že firma spájaná s bývalým ministrom financií Jánom Počiatkom zarábala za Fica milióny na štátnych IT zákazkách a čo ju cez Počiatka spája s Robertom Kaliňákom. O Jánovi Počiatkovi písal aj v súvislosti s pivovarom na Donovaloch, ktorý mali stavať Počiatkovi ľudia za štátne peniaze. 32-šéf strany Smer a premiér Robert Fico, ktorý vo februári 2016 oznámil, že jeho vláda odsúhlasí tri dni pred parlamentnými voľbami dotáciu 18 miliónov eur pre firmu RKN Global, ktorá mala v Banskej Bystrici preinvestovať 89 miliónov eur a zamestnať 1 200 ľudí. Za investíciou sa však údajne skrývali kontroverzné postavy spojené s podozreniami z korupcie a politického vplyvu vo viacerých krajinách sveta. 33-mecenáši Smeru, ktorí si za Ficovej vlády finančne polepšili. "Najviac sa darilo Jurajovi Širokému, ktorý staval diaľnice. Jozef Brhel profitoval z IT zákaziek a energetiky. Vladimír Poór zarábal na železniciach a Miroslav Výboh na ministerstve obrany. Médiá ich už roky spájajú so stranou Smer.Podľa zistení však ich firmy za Ficových vlád – samostatne alebo v konzorciách – podieľali na štátnych zákazkách za 2,8 miliardy eur," napísal. 34-bytový komplex Bonaparte. "V novostavbe bolo dokopy 36 bytov. Podľa zistení až 23 z nich „skúpili“ Bašternákovi známi a stavebník zarobil podozrivo málo. Byty hneď na začiatku získal aj exminister Ján Počiatek a Kaliňákov známy Marek Turčan, 35-"Exkluzívne: Kočnerovi známi Smeráci ovládli Technopol aj vďaka súdu a katastru", "Nová kauza Technopol: Majetok za 20 miliónov prešiel na ľudí okolo Kočnera", "Pokuta pre Kočnerovu firmu? Do Karibiku posiela milióny eur", "Kauza Welten: Kočner, schránky a zvláštna dražba za 25 miliónov"-Kuciak 36,-Zderáčka Rošková jej firma Agro Porúbka získavala priame farmárske platby aj na pozemky, kde v skutočnosti stálo parkovisko, alebo šlo o cudzie záhradky a menšie vinice za rodinnými domami. Podľa denníka, ďalším absurdným miestom, na ktoré dostávala Roškovej firma dotácie, je malé dedinské letisko v obci Trhovište pri Michalovciach. Zo štátneho katastra vyplýva, že ide o zastavané plochy a na tie nie je možné brať agrodotácie.

              • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 17.01.2020 | 15:41
                Avatar WlaSaTy   Návštevník

                Tak prečo si ich toľké roky volil, len preto aby si za každú cenu odstavil Mečiara a nechal mu všetky peniaze?

              • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 17.01.2020 | 16:49
                Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                Opraviť gramatiku, sformátovať a nechať pre budúce generácie.

                Podľa mojich skúseností to proste s ľudskou debilitou nijak nepohne. Chýba tomu dole čiara pod ktorou by bol súčet. Potom by som to ešte vydelil počtom domácností aby vyšla nejaká uchopiteľná cifra pre každú rodinu.

                Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 18.01.2020 | 06:49
                  Avatar laco2 cinamon  Používateľ

                  To som ja pozbieral z článkov ,výňatky-to nie je hodina slovenčiny!!Pozri na Hlavné správy čo tam Tupé Kotleby dokážu napísať..

                  • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 18.01.2020 | 10:40
                    Avatar mirko70 U_Mate 16:04  Používateľ

                    Sme sa akosi dostali mimo tému firefoxu...či už to funguje?

                  • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 18.01.2020 | 10:53
                    Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                    Hlavné správy? Tam sa pozriem až po lobotomií. Vidím, že väčšina ľudí svoj obmedzený čas míňa na kokotiny.

                    Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                    • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 18.01.2020 | 13:22
                      Avatar laco2 cinamon  Používateľ

                      My dôchodcovia bojujeme proti Tupý Kotlebám-času máme habadéééj...

                      • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 18.01.2020 | 13:27
                        Avatar laco2 cinamon  Používateľ

                        Ak chcem zálohovať-musím si tieto súbory uložiť z obrazovky do priečinka domov alebo môžem zálohovať add block-čiže všetko?

                        • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 18.01.2020 | 14:30
                          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                          Laci kde si zálohuješ dáta?

                          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                          • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 18.01.2020 | 17:34
                            Avatar laco2 cinamon  Používateľ

                            Na prenosný hard disk..

                          • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 19.01.2020 | 17:08
                            Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

                            AK si chceš zálohovať len tie záložky tak si hoď bookmarks.html napr. na kľúč a po inštaláci ich zase importuješ z kľúča,,,

                            • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 20.01.2020 | 05:25
                              Avatar laco2 cinamon  Používateľ

                              Ja som myslel toto na ploche-

                              • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 20.01.2020 | 05:31
                                Avatar laco2 cinamon  Používateľ

                                Čím ten obrázok otvoriť?

                                • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 20.01.2020 | 06:06
                                  Avatar WlaSaTy   Návštevník

                                  To nie je obrázok, to je textový súbor ktorý definuje spúšťanie programu a aj jeho lokalizovaný názov a pozíciu v menu. Chceš mať z toho obrázok?

                                  • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 20.01.2020 | 14:10
                                    Avatar laco2 cinamon  Používateľ

                                    a ja sa čudujem že to nemôžem otvoriť-už som preinštaloval -mordujem sa s firefoxom..

                                    • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 20.01.2020 | 14:18
                                      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

                                      obe hesla ktore si si zvoli si zapis niekde na papierik a ten zaramuj nad kuchynský stôl

                                      a dufam ze si si nedal osem jedničiek

                                      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
                                      • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 20.01.2020 | 18:50
                                        Avatar vxmery Mint 21.3 Cinnamon  Používateľ

                                        Fakt ukončené? Neverím :)

                                      • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 21.01.2020 | 05:26
                                        Avatar laco2 cinamon  Používateľ

                                        Heslá mám odložené-na nootebook chodím sám,zasa som urobil blbos pri prihlasovaní do dikusu ,alebo na iné stránky pýta hlavné heslo-ale to prežijem,zaškrtol som políčko pýtať heslo ale už ho asi nezruším?

                                    • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 20.01.2020 | 19:08
                                      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                                      Ako sa morduješ s FireFoxom?

                                      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                                      • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 21.01.2020 | 05:27
                                        Avatar laco2 cinamon  Používateľ

                                        nastavenie-líšt,farbu,adblock a ďaľších 10 serepetičiek...

                                        • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 21.01.2020 | 07:27
                                          Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

                                          Laci ak používaš messenger kľudne si ťa pridám, iných kecálkov nepoužívam. A ak budeš chcieť poradiť a bude to v mojich silách, kľudne,,, Lebo niekedy je to nekonečný príbeh ako pozerám :-)

                              • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 20.01.2020 | 07:18
                                Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

                                To je len odkaz na odhlásenie zo systému, to nemusíš zálohovať,,,

              • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 17.01.2020 | 19:31
                Avatar Livan Manjaro s XFCE  Používateľ

                Tak teda Laco2, nedivím sa, že za takéto litánie, písané štýlom "zlepenec" ti dali ban. Však to sa nedá čítať. Prestaň písať ako Hotentót a nauč sa písať ako človek. Za každým interpunkčným znamienkom (čiarka, bodka, výkričník, otáznik) nechávaj medzeru. Inak sa to zle číta. Ja som ďalej, ako do tretiny nemal síl čítať. Však to za trest to čítať.

          • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 17.01.2020 | 09:43
            Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

            Pozri si služby ako "desať minút mail" a môžeš chujovinami zasypať celú zemeguľu ak si myslíš že práve toto má zmysel a kvôli tomu sme tu.

            Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
          • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 17.01.2020 | 17:31
            Avatar mirko70 U_Mate 16:04  Používateľ

            fuuu.som sa trocha stratil :) ale firefox nezaujíma,čo sa píše na diskusiách,akceptuje ktorúkoľvek aktuálnu registračnú adresu. Ak je adresa na nejakom čiernom zozname,ocitne sa prinajhoršom v nevyžiadanej pošte resp. v spame

            • RE: Ako si zálohovať firefox pred re-inštaláciou 18.01.2020 | 17:36
              Avatar laco2 cinamon  Používateľ

              To nie firefox-myslím plus jeden ďeň alebo disqus-kdesi tam pracuje "snaživý ZDERáčik...