UBUNTU EDGY

Sekcia: Aplikácie & Desktop 28.10.2006 | 15:44
Avatar mivan Ubuntu  Používateľ
Ahoj tak vcera som konecne nainstaloval edgy . Chcem sa len spytat ci je toto distro plne lokalizovane alebo nie do SK, skusal som aj update cez net ale stale sa mi to miesa z EN
    • Re: UBUNTU EDGY 27.10.2006 | 15:00
      dEvil   Návštevník
      Daj si v synapticu vyhladať SLOVAK a nainštaluj si potrebné balíky.Tých 86% je absolútne dostačujúcich na normálnu robotu,aj keď nevieš ceknúť po eng.
      • Re: Re: UBUNTU EDGY 27.10.2006 | 16:09
        Mivan   Návštevník
        Ďakujem za naozaj dost rychlu odpoved ... :-) asi pred 14 dnami som presiel s win na Linux a hlavne vdaka takymti ludom ako su na linuxos.sk som hravo zvladol UBUNTU este raz dakujem a drzim palce
    • Re: UBUNTU EDGY 27.10.2006 | 13:02
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      cca na 86 % je lokalizovane
      • Re: Re: UBUNTU EDGY 27.10.2006 | 14:02
        mivan   Návštevník
        a vies mi povedat ako na tom je Dapper Drake ??
        • Re: Re: Re: UBUNTU EDGY 27.10.2006 | 18:29
          rooter   Návštevník
          pokial viem tak ubuntu dapper a edgy su momentalne na tolko isto % lokalizovane lebo pouzivaju ten isty balik (tusim pred tyzdnom vysiel novy prekladovy balik) - zalezi na tom ci je dapper aktualizovany ak sa mylim opravte ma
      • Re: Re: UBUNTU EDGY 27.10.2006 | 19:39
        ---   Návštevník
        Stalo sa to niekomu? pri aktualizacii cez synaptic mi vypisuje ze zlyhalo pripojenie napr. na security.ubuntu.com hladalo balik (?) Translation-sk. Balik (?) Translation-sk hlada aj na dalsich serveroch a nic take nenachadza . Neviem o co ide ale starsie ubuntu nic take nevyhladavalo.