youtube

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.08.2007 | 19:18
Avatar stanley666 Mandriva 2010.2 (Free)  Používateľ
uz vela krát som tu pisal o tom, ze mi nejdu videa cez youtube, ked si stiahnem dany plugin..ktory mi ponuka samotny youtube, tak sa nic nedeje pri napisani do prehliadaca about:plugins mi ho tam nevypise...ako ho tam vlozit?
I love Linux and I hate Windows..:-)) ICQ: 465-752-783
    • Re: youtube 04.08.2007 | 19:27
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      podla toho co pises, asi mas operu. a na youtube potrebujes flash ...

      instalni si toto: flashplugin-nonfree
      • Re: youtube 04.08.2007 | 19:32
        Avatar stanley666 Mandriva 2010.2 (Free)  Používateľ
        nemam operu mam to co mi debian ponuka od zaciatku...vola sa to ze zjavenie...a to co si napisal aby som instaloval...som uz urobil...ale nic....
        som pod gnome...skusal som uz aj konqueror...ale nic...
        I love Linux and I hate Windows..:-)) ICQ: 465-752-783
        • Re: youtube 04.08.2007 | 20:37
          Elven   Návštevník
          firefox: about:config

          opera: opera:config
        • Re: youtube 04.08.2007 | 20:38
          Elven   Návštevník
          epiphany (zjavenie) nie je firefox, a pritom ciastocne je... ale je zalozeny na mozille, takze to youtube skratka berie tak ze mas firefox...
    • Re: youtube 04.08.2007 | 20:04
      Avatar david Debian Lenny  Používateľ
      no moznosti je viacero....jedna z nich > nainstaluj si Iceweasel ak ho nemas (cez synaptic, konzolu ako chces) potom si stiahni FlashPlayer for Linux z tejto stranky ako tag.gz, rozbal si ho na plochu (pravym tlacitkom a polozka "Rozbalit sem" ) vytvori sa ti adresar a v nom najdes subor s nazvom Readme.txt a v nom mas insktrukcie....ak nevies anglicky tak > otvor konzolu, prihlas sa ako root, nastav sa do toho adresara a napis toto : ./flashplayer-installer a citaj instrukcie...
      dreamwalker
      • Re: youtube 15.12.2008 | 08:27
        Avatar RoboKon Ubuntu JJ  Používateľ
        mam podobny problem.. opera, firefox a zjavenie mi videa na youtube vobec neprehra... galeon mi ich prehrava v pohode... mam nainstalovane lceweasel aj flashplugin-nonfree... v com je problem? (okrem mna) :-)
        • Re: youtube 15.12.2008 | 09:48
          Avatar Predrag Ubuntu 10.04  Používateľ
          skuste si stiahnut priamo z adobe stranky najnovsi flash deb balik.mozno to pomoze.stary najprv vymazte
          Fujitsu Siemens Amilo Pa 1510, Ati Radeon x 1100.
          • Re: youtube 15.12.2008 | 10:20
            Avatar RoboKon Ubuntu JJ  Používateľ
            Oskusal som to a aj napriek tomu to nefunguje... tam kde ma byt okno s videom nemam nic... inac mam firefox 3.0.4 a operu 9.62
            • Re: youtube 25.01.2009 | 09:05
              bububu   Návštevník
              Ja mam podobny problem. V Iceweasel (Debian etch) mi vobec nejdu youtube videa, ale ked dam about:plugins, tak je vsetko nainstalovane ako ma byt. Aj shockwave plugin aj vsetky co su potebne.... Tak netusim kde je problem... Vie niekto poradit? DAKUEM.

              • Re: youtube 26.01.2009 | 01:36
                Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
                Skús rozbaliť starší Flash do $HOME/.mozilla/plugins aj do $HOME/.opera/plugins (stačí aj nalinkovať). Inak ja paradoxne Flash zakazujem v prehliadačoch ;-)
                • Re: youtube 26.01.2009 | 16:18
                  bububu   Návštevník
                  Dakujem vsetkych za pomoc, uz to ide. Urobil som to takto (mozno to niekomu pomoze):

                  1. Odinstaloval som vsetky pluginy, ktore sa tykali flashu
                  2. Stiahol som si z Adobe flash 9, rozbalil a nakopiroval do adresara Plugins.

                  A je to.

                  Pekny den vsetkym.
    • Re: youtube 25.01.2009 | 09:47
      Martin   Návštevník
      Netreba náhodou v prehliadačoch nastaviť cesty k tým pluginom, aby ich prehliadače vôbec vzali na vedomie? V Opere sa tam dá preklikať - Nástroje > Nastavenia > Pokročilé voľby > Obsah > Nastaviť zásuvné moduly.
      • Re: youtube 26.01.2009 | 14:06
        imro   Návštevník
        Do Opery len treba vlozit 2 subory, ktore su v tar.gz-archive na stranke ADOBE , v tom archive by mali byt subory:
        flashplayer.xpt
        libflashplayer.so
        Vložiť do:
        tvoj_domovsky_priecinok/.opera/plugins/

        Tie iste subory funguju aj v Konquerore, treba len
        vojst do nastaveni pluginov a nastavit tam cestu k tym suborom.
      • Re: youtube 26.01.2009 | 14:07
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        ak sa tie ovladace instalovali pod rootom (s vynimkou flashplugin-nonfree) tak jasne, ze nepojdu ... chod v terminali do adresara ~/.mozilla/plugins lebo kde to je presne ulozene a cez prikaz ls -lha si pozri, kto je owner daneho suboru a aky ma chmod
        • Re: youtube 27.03.2009 | 21:40
          Habo   Návštevník
          Hmm mne sice ide ale po par sekundach sa to zasekne, zmrzne a musim to vypnut nasilne a potom ked spustam a obnovim spusti sa to zase... (:D nastastie to stihnem vypnut ked sa sustredim)
          • Re: youtube 27.03.2009 | 22:19
            Avatar zippo   Používateľ
            Aj mne sa to stávalo vo firefoxe, dosť dlhu dobu. Potom som otvoril synaptic a ostránil som všetky flash pluginy. Stiahol som si FlashPlayer z abdobe, aktualizoval som ho a uz to ide. :)