Diskusné fórum
Diskusné fórum slúži tak začínajúcim ako aj pokročilejším užívateľom Linuxu. Tu sa môžete spýtať otázku či predložiť problém, s ktorým si sami neviete poradiť. Fórum je rozdelené do nasledujúcich kategórií:
| Témy | Stav | Reakcií | Posledná |
|---|---|---|---|
| software na čítanie SIM karty | 10 | 30.10.2009 | 12:40 | |
| Cedega 6.0 | 7 | 27.10.2009 | 20:35 | |
| RIP Linux a zachrana dát | 5 | 28.10.2009 | 22:44 | |
| Zaseknutie instalacie, alebo nacitania LiveCD | Vyriešené | 38 | 28.10.2009 | 00:57 |
| KDE4 | 12 | 27.10.2009 | 10:42 | |
| Icons | 9 | 30.10.2009 | 01:14 | |
| wireshark | 15 | 26.10.2009 | 23:00 | |
| Bezpečnosť inštalácie .deb balíčkov na Ubuntu Linux | 18 | 09.11.2009 | 14:37 | |
| input zvuku | 4 | 28.10.2009 | 22:49 | |
| xcompmgr a conky | 1 | 27.10.2009 | 19:42 | |
| HDD - malo miesta (v skutocnosti neni) | 9 | 26.10.2009 | 12:57 | |
| GRUB | Vyriešené | 3 | 26.10.2009 | 23:49 |
| java, problem s lokalizaciou | 4 | 15.11.2009 | 23:33 | |
| Nick aky chcem taky pouzivam, nie? | Zamknuté | 37 | 26.10.2009 | 01:36 |
| Terminal | 3 | 25.10.2009 | 23:09 | |
| Zakaznie su | 1 | 25.10.2009 | 03:51 | |
| Zvuky v linuxe (zakladova doska?) | 10 | 25.10.2009 | 17:40 | |
| Ako pripojit dva disky do /home | Vyriešené | 13 | 25.10.2009 | 01:50 |
| Compiz, NVIDIA, divne vytazenie procesora | 1 | 28.10.2009 | 15:31 | |
| snimanie obrazovky | 3 | 24.10.2009 | 18:56 | |
| zakázať používanie anonymizérov a ... | Zamknuté | 1 | 24.10.2009 | 07:02 |
| Linux Torvalds odporúča Windows 7 | 21 | 25.10.2009 | 15:42 | |
| Problém compizconfig manager a Ubuntu Tweak | 0 | 23.10.2009 | 23:47 | |
| Cinelerra sa vypne | 0 | 23.10.2009 | 22:10 | |
| Joomla! chmod | 19 | 24.10.2009 | 16:37 | |
| Gimp - ramiky | Vyriešené | 9 | 24.10.2009 | 17:29 |
| Pc linuxOS 2009 Live cd má niekto skúsenosť? | 1 | 23.10.2009 | 22:06 | |
| hauppauge wintv hvr-1200 a tvtime | 8 | 25.10.2009 | 02:50 | |
| hamachi balik nejde odstranit | 2 | 23.10.2009 | 21:28 | |
| Aky terminal emulator ? | 6 | 23.10.2009 | 20:01 | |
| System poziadaviek | 1 | 23.10.2009 | 15:38 | |
| Problem s USB mysou | 5 | 24.10.2009 | 23:28 | |
| jednoduche prekonvertovanie a napalenie avi | 3 | 24.10.2009 | 20:56 | |
| SQUID log | 1 | 23.10.2009 | 09:44 | |
| registracia domeny | 6 | 23.10.2009 | 16:41 | |
| IIS a mozilla | 11 | 24.10.2009 | 00:50 | |
| sensors / acpi - nefunguje | 1 | 22.10.2009 | 20:07 | |
| live video | 2 | 21.10.2009 | 21:21 | |
| Ati mobility hd 4570 | 4 | 23.10.2009 | 17:02 | |
| transparentne proxy | 5 | 21.10.2009 | 23:56 | |
| DNS nastavenie | 3 | 22.10.2009 | 00:03 | |
| pravo na reboot | 2 | 21.10.2009 | 12:11 | |
| JAVA - Start: applet not initialized | Vyriešené | 4 | 22.10.2009 | 00:33 |
| Nie je mozne zmenit rozlisenie - UBUNTU | 3 | 20.10.2009 | 21:26 | |
| Vtipný terminál :) | 9 | 21.10.2009 | 01:53 | |
| problem s math.h | Vyriešené | 3 | 20.10.2009 | 14:32 |
| Da sa pridelit SWAP po instalacii? | Vyriešené | 3 | 19.10.2009 | 23:16 |
| zablokované ICQ ??? | 12 | 20.10.2009 | 16:58 | |
| Nainstaloval som ATI config a nemam obraz | Vyriešené | 4 | 20.10.2009 | 13:05 |
| Nechcem aby pripajalo mobil ako sietovu kartu | 3 | 19.10.2009 | 15:10 |
